Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pusdienas Rīgas skolēniem no 1. oktobra

Katram savs

Man jautājums - ja e-maciņā ir nauda pusdienām un es atsaku līgumu, vai neizmantoto naudu var saņemt atpakaļ vai man jau laicīgi norakstīt zaudējumos? Mēģināju pierunāt bērnu lai vēl mēnesi paēd skolā, bet nav pierunājams.

Fledermausis
Līgumā rakstīts kā var atgūt naudu. Ari BUJ tas ir aprakstīts.

Lapsēns

Vēl kādam atsūtīts šāds e-pasts no pusdienlaiks.lv???

Man parāda nekad nav bijis, ir vēl atlikums maciņā no iepriekšējā mācību gada.

Vēršam Jūsu uzmanību, ka neskatoties uz vairākiem aicinājumiem veikt norēķinus par saņemtajiem ēdināšanas pakalpojumiem, Jums joprojām ir nenokārtotas finansiālās saistībās, parāda summa uz 18.08.2023 sastāda 0.00euro.

Noslēgumā informējam, ka ēdināšanas pakalpojuma līguma termiņš ir 31.08.2023 un gadījumā ja beidzoties līguma termiņam Jums būs nenokārtotas finansiālās saistības, tad Jums nebūs iespēja noslēgt jaunu ēdināšanas pakalpojuma līgumu par 2023./2024.mācību gadu.

Lapsēns
Jā, arī tādu šovakar saņēmu. Parāda nav (pārbaudīju pusdienlaika maciņu), pirmdien mēģināšu viņiem zvanīt. Jūtos nikna, tas e-pasts vēl tādā uzbrūkošā tonī. Gan jau izrādīsies kārtējā no viņu tehniskajām kļūdām, bet niknumu tas nemazina

Lapsēns
Nē, nekā tāda nav. Tikai e-pasts par zīmola maiņu un līguma nosacījumu izmaiņām.

Lapsēns
veetra

Lapsēns

Man atsūtīja atbildi uz e-pastu, ka notikusi kļūda. (bez atvainošanās, loģiski ).

Papildināts 21.08.2023 11:25:

Gan jau izrādīsies kārtējā no viņu tehniskajām kļūdām, bet niknumu tas nemazina
Nu takš. Brtīvdienas vakarā šito saņēmu, slēedzu visu iekšā, pārbaudīju, vai nav parāda , paroli arī, protams, pa vasaru biju aizmirsusi, to vēl mainīju, lai tiktu klāt.

Sazvanīju "pusdienlaiku", protams, ka ziņa par parādu esot kļūda.

Bet tagad viņu sistēmā redzu savus bērnus ar atzīmi, ka pakalpojums nav aktivizēts. Vai šajā mācību gadā līgumi jāslēdz no jauna? Nekādas opcijas kaut ko aktivizēt neredzu. Negribētos, ka bērni paliek neēduši...

Četri vēji

veetra
Pēc tās info, kas pašlaik ir izskanējusi - Jā, būs jauni līgumi, jo mainās summas un kas tur vēl. Būs ziņas, viss vēl procesā.

Četri vēji iet pa lauku / Četri vēji manī mīt / Vēja slota mūžu slauka / Nevar vējus saslaucīt

Katram savs

Vai vēl kādam tā ir, ka katru reizi, ejot iekšā pusdienlaiks.lv (no datora), saka, ka nepareiza parole, un nākas mainīt paroli.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18431403