Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Skolēns un bankas karte

polarlapsa123

lauvux

Lielākajiem bērniem,kam tagad virs 20g., kabatasnaudu mēneša apmērā, kas iekļāva arī pusdienu naudu, sākām dot, kad lielākā bija kādā 4.klasē, mazā, tātad. 2.kl., pirmajā mēnesī bija ups, bet, klāt neko nedevām, ja notērēja, palika bez pusdienām un vairs šo kļūdu neatkārtoja. Puikam, tagad 8.klase, karte ir jau gadus 5-6, tiek ieskaitīta mēneša kabatas nauda 20 eiro, ja vajag, lai nākot no skolas ko atnes no veikala, iemet vēl. Nekontrolēju, tērē kam grib, bieži krāj. Ja regulāri iet uz veikalu gimenei pēc pārtikas, drīkst sev ko nopirkt, atskaiti neprasu. Bieži kādu draņķi nopērk māsas.

Par atzīmēm nekad nav maksāts.


Namejs

Nr.1- bija gan nedēļas kabatasnauda klases skaitļa apmērā ( cash, no 14 gadiem karte), gan maksa par liecību. Lai gan bija skolas gods un lepnums, naudas dēļ tas noteikti nebija.

Nr.2- ir maksa par skolas apmeklēšanu ( jo atzīmes vēl nekādas nav). Naudu liek zutenī, jo iepirkties viens vēl nedodas.


Luminor - ir limits 30,- eur menesī un nevar iepirkties internetā. Šis pozicijas ir automātiski, mēginājām mainīt, nekas nesanāca

Vecāki redz bērna kontu

Dodu kabatas naudu 25,- mēn, kuru var tērēt kā grib plus papildus kino u.c.izklaidei, kad nu kaut kur aizdevies

Naudu prot iekrāt, nekur lieki netērējas. Patīk, ka pats jau skatās mēnesa apgrozījumu - cik ieskaitīts, cik iztērējis, plāno lielākus pirkumus.

Papildināts 01.01.2023 22:43:

Bernam karte pa velti jau paris gadus - nekāda bankas komisija arī maj papildus nav jāmaksā

Formešana arī laikam bija pa velti, neatceros

Karte atnaca pa pastu pēc 2 nedēļām

Bērniem karte ir par velti, Swedbankā. Skaitu 20€ mēnesī, varbūt par maz, bet tas ir tikai savām vēlmēm, ēšana un transporti ir papildus no mums.


Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18431647