Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

IKEA dizaineris

Amelija_Keita

Es nevaru iedomāties nevienu maksātspējīgu cilvēku, kurš varētu tolerēt Tulpes ņirgāšanos. Tapēc jau viņa te forumos gānās.

Shulciite
Kādā no iepriekš veidotiem forumiem Tulpe1 jau pierādīja, ka ir tas segments, ko lielākoties šeit migrējošie lasītāji un komentētāji nevar atļauties. Tā ka esiet uzmanīgi no tekstiem "maksātspējīgiem pasūtītājiem", "produktus par 5 eiro nemeklēšu". Bet cik zinu, Ikea tieši iekļaujas Tulpes1 sarkanajā karogā...

Bet nu, ja dikti vajag uz WC, bet iekakāt iespēja ir tikai internetā? Labāk nekā nekas tomēr.

JanisB
Šķiet, Tu par sevi runā.

Šajā forumā cilvēks meklē IKEA dizaineru, tātad mēbeles un interjera priekšmeti ir no budžeta varianta, nevis individuāli izgatavots. Ja pameklēsi Tulpes veidoto "blogu", redzēsi, ka tas uz ko šī dizainere ir orientēta, tad LV izpratnē tomēr ir biznesa klases interjers. Tāpēc ir neizpratne, kapēc cilvēks reklamējas nevietā (un ne tikai man tā šķiet...)

Shulciite
Nu jā, es jau to arī domāju uz aroganto kundzi, kas te ienāca pasmiet kādi Jūs visi te bomži ārpus manas cenu kategorijas un kvalitātes.

Amelija_Keita
Iesaku paskatīties raidījumu "Palikt vai pārvākties". Šķiet, Kanādā filmēts, rāda pa TV3, Tur skaisti dizaini, kuros diezgan daudz izmantotas IKEA mēbeles un interjera priekšmeti. Dizains atgādina Hemptonas stilu, bet kopumā ļoti gaumīgas idejas.

tulpe1

eseni
es negānos forumā. Tā ir realitāte!

mebeles nav pa 5 eiro, kā arī pa piecīti neviens neko neizgatavo, tas ir jasaprot, un pieprasīt uztaisīt muļķības- tā ir liela necieņa pret izpildītāju. Tas ir tas pats, kas pieprasīt sniegpulksteņus novembrī , jasaprot realitate- ko var un ko nevar.

Tāpat cilvēki neapzinas, kas ir dizaina darbs, cik daudz laika, nervus, zināšanas un makslinieciskus talantus prasa. dizaina darbs nav tonīšu piemeklēšana un divana izvietošana pa labi vai kreisi. Tas praktiski ir nosnstopa 10-12 h darbs, katru diernu, bez brīvdienam! Ja jūs domājat ka ir daudz lv labu, talantīgu mākslinieku, kas var labi izdarīt, tad ļoti maldāties

makstātspējīgi klienti izvērte tikai patīk vai nepatīk, ja patītk, tad realizējam, bez cirka pa 5 eur.

bet šeit esoša audetorija arī ikea stilā nevar atļauties uztaisīt. jo ikea "PIEEJAMĪBA VISIEM" ir tikai mīts, ka var lēti. Bet, kad visu saliek IKEA stilā, tad cena ir tāda, ka jumst brauc. Jo katrs štruntiņs maksā naudu, un tie nefunkcionāli, nederīgī sūdiņi maksā daudz naudas. Labi izskatās, ka interjeru saliek tieši viņu stilā, ka daudz visa kā. Bet , latviesu iecienītajam Minimālismam, tas neder, jo neizskatās labi. Tas nav tikai mans viedoklis, tā uzskata arī mani klienti, kuri meģinājusi iekārtot visu pēc IKEA

Pēdējās izmaiņas: tulpe1, 03.11.2022 14:37.
Pēdējās izmaiņas: tulpe1, 03.11.2022 14:39.

MioMioMio

pasūtījāja nepārdomātām idejām nepielāgošos
Man vienmēr ir šķitis, ka dizanera talants un māksla (vienalga, par apģērbu, interjeru utt.) ir tieši ievērot klienta individuālo stilu un vajadzības un tad tam piešķirt kādu modernāku, interesantāku ievirzi kā klients pats nesakombinētu. Bet nu galīgi nesaista pakalpojums, kur dizainers vienkārši uztaisa tā, kā pašam šķiet moderni un skaisti, neņemot vērā klienta gaumi. Laikam jau labi, ka vismaz godīgi tā arī uzraksta Arī stila pārvērtības lielākoties šķiet garām - pārsvarā visām vienādi - nogriezti īsi mati, kas skaisti izskatīsies tikai ieveidoti, uzspīlēti košas krāsas utt.

Ir dizaineri un ir fufližņiki

tulpe1

MioMioMio
oj, es arī kādreiz savos 20 gados tapatās domāju. Ka fiška ir talantā un mākā izdarīt, bet pieredze rāda ko citu. izrādas ka tas ir mazliet komplicētāk

Interjera dizainu parasti pasūta cilvēki, ar vidējiem ienākumiem- LABI SITUĒTI, tādi, kam ir savs bizness tuvu 50 un 50+, dzīvē pieraduši padotajiem dot norādes un paveles, līdz galam neizvērtējot savu prasību loģiku, pieļauj kļūdas, kas dizaina realizācijā noved pie bedīga rezultāta. Vienvārdsakot, savā egoismā paši sev šauj kājā un pieprasa kaut ko muļķīgu.

agrāk es kā muļķe pa adatas aci centos izlīst, ka tik izdabātu klienta vēlmēm, ta un šitā... iesaku tā , jo nebūs nebūs labi... domā viņi mani uzklausīja? - NE, jo pašu ego neļau atteikties no sava lēmuma.

piemēram: 5 reizes klientam pārtaisu fasādes vizualizaciju (Fasādē krasoti deļi).Sākuma Pasūtītājs prasīja melnu, pēc nedēļas saka, ka melnu negrib, vajag gaišāku- ok- taisu pelēku, pēc paris dienām pasaka, nepatīk vajag gaisāku!- pārtaisam gaisāku; pec 5pārtaisīšanas reizes es paradiju toņu paleti, lai ar pirkstu iebaksta tonim, kuru vēlās. Padomāju Urrā tonis izvēlēts!! Tad.negaidīti pēc nepilna mēneša zvans ap pulks. 22 jūlija vakarā. ŠOketa balss otrā galā, prasa man, kapēc fasēdei balti dēļi, mums tak bija paredzeta melna fasāde?! - nu joptvaj... un ta ir bieži...

Un daudz Latvijā tādi biezie krievi vēl ir? Kas būvē villas un kam ir viss pilnīgi vienalga, ka tik izdara un skaitās tipa kruti?

Papildināts 03.11.2022 18:14:

MioMioMio
Ir dizaineri un tad ir "mākslinieki", kuriem sakāpis galvā. Īstenībā es ar grūtībām varētu noticēt, ka situēti cilvēki ļauj kkādam darbiniekam Karl!, darbiniekam! kāpt sev uz galvas. Nu vispār jau neticu tam nemaz, un nenoticēšu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18431859