Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

IKEA dizaineris

Amelija_Keita

tulpe1

eseni
ir saprātīgi latviesu pasūtītāji un nesaprātīgi, to nesaprātīgie ir vairākumā. par krieviem nerunāsim, viņiem citas fīčas, citi tarakāni galvā, bet sradāt ar viņiem ie 5x vieglāk.

un vispār runa par Uz galvas kāpšanu un sakāpšanu galvā nav taisnība- Tie steriotipi! ķirurgam arī operācijas laikā nenoradīsi kā griest . Speciālisti, parasti, labāk savu darbības sfēru zinās!

piemēram, ja MONAi LISAi pieliktu Džollijas lūpas, nokrasotu blondu, pieliktu mākslīgas skropstas- jo tā patīk un gribās, diez vai tur labi viss izskatītos


tulpe1
Ķirurgam ir skaidrs mērķis, griešanas tehnika īsti rezultātu neiespaido. Un būtu dīvaini, ja tas aklās zarnas vietā izoperētu kaut ko citu, nu, atkarībā no savas gaumes un tābrīža iedvesmas Ziniet, tas nekas, ka jums aklā zarna iekaisusi, man likās, ka foršāk būtu uztaisīt kuņģa samazināšanu, tas jums trendīgāk izskatīsies ilgtermiņā!
Bet ja nopietni, tad ķirurgs apsriež gan operācijas veidus, iespējamās manipulācijas, riskus un ko tik vēl ne.

tulpe1

eseni
Dizaineris arī visu apspriež ar pasūtītāu, atrāda un saskaņo paredzamo rezultātu, ka arī vēlmes uzklausa , jociņi tik sākās pēc tam... pēctam, kad paši visu apstiprina un pasaka patīk! Parasti pēc mēneša zvans ... nu mēs te ar draugiem padomājām, gribam tā un šitā, gribam to un šito... tjipa pārtaisi..."mona lisu vajag blondu ar kuplākām lūpām" ... un atgumenti, ka tas ir slikts risinājums, jo tā un šitā, nebūs labi, nav funkcionāli, slikti izskatīsies -nedarbojās! Atbilde ko saņemu: "ES te pasūtītās!"


Pēdējās izmaiņas: tulpe1, 03.11.2022 19:42.

tulpe1
Aha, dizaineris saskaņo savu vīziju, un tad klients to ierauga dzīvē nu, kā aļītī pasūtītais vs atsūtītais. Kādu mēnesi pamokās, bet nervi tomēr neiztur tās acis griezošās faktūras un virsū nākošās sienas. Kruts, trendīgs un stilīgs bieži vien nav savuenojams ar reālo dzīvi...

Papildināts 03.11.2022 20:31:

Un jā, mēs ar vīru arī no tiem latviešiem, kas dizainera veidotus mājokļus apjūsmo tikai bildēs. Bet, kad fiziski aizej uz to dizainera lolojumu, pusi no krāmiem izmestu nafig ārā.


Interesanti, nezināju, ka fasādes dēļu krāsu ir ilgstoši "jādizainē". Un vai tad fasādes toņu paleti jau neparedz būvprojektā? To tā var mainīt, kā iegribas, ik pēc nedēļas?

ace
Mēs parastie plebeji vnk nihuja nerubījam.

Lauvas tiesa tomēr ir projektētājam/arhitektam jeb nu kurš tur projektē kurā vietā būs logs un cik gara siena. Tanī brīdī dizaina pamats arī tiek ielikts. Plebeji, kad izvēlas dzīvokli vulgaris, var redzēt arī ieteicamo mēbeļu izkārtojumu telpām. Protams, var izveikt arī tīri veiksmīgas manipulācijas, un tad ir svarīgas tieši telpas dimensijas. Pēdējā dzīvoklī projektētājam cepuri nost! Daudzviet uz centimetriem gāja!Un katru reizi tik nobrīnies, kā tā var ka tiik perfekti izplānots būt! Vecajās krievu mājās šis ir milzīga problēma. Telpa itkā liela, bet neko tur

nav iespējas izdarīt, lai kaut cik civilizēti un funkcionāli būtu. Vēl plebejiem parasti piedāvā kādas 5 apdares variācijas.

MazaisMurmulis

eseni
neko tu no Dizaina un Stila nesaproti un vispār kautkādi prasti jaunie dzīvokļi nav augstā lidojuma cienīgi. ( sarkasms, ja nu kādam grūts rīts)

Par Ikea dizaineriem - skatījos piedāvajumu, tā kā bērnu istabai tāpat bija paredzētas lielās mēbeles no ikea, bija kārdinājums paskatīties, ko tad ar " skatu no malas" var savādāk izdarīt. Nav gluži par velti tas pasakums ( t.i. ir zināmi nosacījumi, lai "ieskaitītu" izmaksās) + rinda.

Ļoti interesētu tiešām kādu pieredzi, kad reali ir izmantots Ikea dizaineris.

tulpe1

eseni
streiotipi, streiotipi _tā NAV!! eseni: "Aha, dizaineris saskaņo savu vīziju, un tad klients to ierauga dzīvē nu, kā aļītī pasūtītais vs atsūtītais. Kādu mēnesi pamokās, bet nervi tomēr neiztur tās acis griezošās faktūras un virsū nākošās sienas. Kruts, trendīgs un stilīgs bieži vien nav savuenojams ar reālo dzīvi..."

1) Uz šo dienu ir lielas tehniskās iespējas maksimāli reali sagatavot vizuālo vīziju un aprēķinat projekta izmaksas, pirms vispar darbi ir uzsākti!

2) ir prasmīgi dizaineri un ir švaki dizaineri, LV redzamie rezultāti, ir vidēji vai pavāja dizaina darbi. Ko reāli labu ieraudzīt ir gruti, jo nav jau to speciālistu un liela daļa pasūtītāju ir ar taureņiem galvā un ar aprobežotu domāšanu! Rīga, šķiet, ka dizaineru ir pilna pak*ļa, katrs 3. sevi sauc par dizaineri, bet interjeru uztaisit nemāk .Lielas kompānija gadiem meklē speciālistus ar algu sakot no 1800-4000 uz rokas, reāli atrast nevienu nevar, pirms 10 gadiem, jau bija problēmas, tagad darbiniekus ņem no Turcijas, Brazīlījas, Igaunijas, Ukrainas. Ukraiņi , vēl sliktāk taisa nekā vietējie, švakie latvieši.

Papildināts 05.11.2022 09:17:

ace
"Interesanti, nezināju, ka fasādes dēļu krāsu ir ilgstoši "jādizainē"Un vai tad fasādes toņu paleti jau neparedz būvprojektā? To tā var mainīt, kā iegribas, ik pēc nedēļas?"

ja, nu katrs pasūtīrājs, taisa ka grib. Parasti, pirms vispār pamatus ielej to projektu koriģe pa 10 reizēm, atkarība no PASŪTĪTĀJA IEGRIBĀM, nevis reāli, funkcionāli un estētiski vajadzīgā! bieži vien kāds laiciņš paiet un pasūtītājam jauna ideja uzrodas un tad visi labo. beigas viss pēc Sūd* izskatas

Nav tik vienkārš toņus piemeklēt, un pārtaisīt. Atbildīgs dizaina autors fasādie pieskaņo arī žogu, bruģi, logu, durvju, jumta toni, citas apdares un to visu skata, kopā ar ainavu dizainu. ( ja ta ir privātmāja ar teritotiju). Tad arī to visualizē, tas prasa daudz laika un naudas!

tāpat jāņem verā LV piedāvāto preču sortiments un cenu kategorija ( parastie latviesi grib pasu lētāko) . Preču klāsts mūsu finansiālajos apstākōs it sīks, līdz ar to grūti sakomplektet visus toņs, jo nav produkti vajadzīgajos toņos atdekvātā cenu kategorijā.

Papildināts 05.11.2022 09:19:

eseni
dizaineris arī ir projektetājs , nevis tikai krasiņu izvēlētājs


nikii

tulpe1
Nu gan tev augstprātīgi komentāri.

Punkts nummur viens un pats galvenais- katram sava gaume un savas vērtības. Ja mājas saimniekam esošais risinājums patīk, tad tas ir galvenais un viss ir kārtībā. Mums ceļot savu māju dzirdēt frāzi" neviens tā netaisa" bija ikdiena. Galu beigās man ir pāris lietas, kas man savā mājā nepatīk, un tās ir tās, kur piekāpos it kā profesionāļu viedoklim.

Mēs uz tikšanos ar profesionāļiem ar vīru gājām kā komanda, kas viens otru balsīja smagajās debatēs par visiem risinājumiem. Smagākās bija ventilācijas sistēmas risinājums. Bet pateicoties mūsu uzstājībai un neatlaidībai, sistēma ir izveidota kā mēs iecerējām. Un tagad it kā profesionāļi nāk skatīties un padomus prasīt kā mēs to visu līdz galam sajūdzām, jo viņi atteicās ko tādu darīt. Tas pats par interjeru, palodzes visi taisa šādi ar pārkarēm, letes tā un vēl kaut ko šitā. Uztaisīju kā biju vizualizējusi savā galvā. Šodien viesi izsaka komplimentus un ir tādi, kas kaut ko no mana ir savā mājā realizējis.


ja nezini, ko veelies, dabuusi, kas paliks paari...

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18431859