Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

IKEA dizaineris

Amelija_Keita

Resnā Žurka

IKEA dizainers man šķiet ar ierobežotu rīcības brīvību - pienākums pārdot uzņēmuma preci.

Tulpes ražojumu apskatījos iepriekšējā reizē, kad viņa te, siekalām šķīstot, plosījās. Normāli dizaini, nekas ārkārtējs. Taču komunikācijas stils atbaidošs, nevar saprast, kāpēc cilvēks izvēlas darīt darbu, kur klients riebjas pēc definīcijas.

Mazliet izsauc asociācijas ar to augstprātīgo interjera dizaineri no Houzz, kas stāstīja, cik stulbi ir klienti, kas nevis visu nodod dizainerim, bet atvelk savas mēbeles un grib tās interjerā redzēt, jo visu vajag pirkt jaunu kā dizaineris saka.

tulpe1

Resnā Žurka
ja nu mana atieksme ir realistiska. Pasūtītaji mērdz būt dažādi.Nemērdzu nevienam nepamatoti galimot un imitēt smaidu sejā melojot , ka viss ir labi, lai tikai maksātu man naudu, tas ir zem manas pašcieņas! Labs rezultats ir augstaka vērtība, nekā tie činiki ko cilvēki maksā. Ir daļa dizaineru kas tā dara, klienta priekšā laizās no visā pusēm, bet pēc mītiga, kad tiko klients iziet, noliek viņu ar piecstāvīgajiem un visu ptojektēšanas gaitu ķiķana visa ofisā par stulb* pasūtītāju!

tulpe1
Es neapstrīdu, ka lielu daļu projekta taisa dizaineri. Paldies attīstītājiem, ka nesadarbojas ar albatrosiem Ļoti to novērtēju.

tulpe1

nikii

"Mums ceļot savu māju dzirdēt frāzi" neviens tā netaisa" bija ikdiena."

ta nav kompetenta dizainera frāze. šitais ir dzirdets tikai no amatieriem!

MioMioMio

tulpe1
Vai tad tu te pati jau daudzreiz neesi interjerus komentējusi ar "tā nedara"? Marmoru ar to un to kopā neliek, šitādas flīzes vecmodīgas utt.

tulpe1

MioMioMio
vardiem konteksts un uzsvars, kad reāli dzīvē dzirdēsi, tad sapratīsis. īpaši neatceros, kur daudz to būtu lietojusi, jo principā tadas frāzes nelietoju, cieņā pret pasūtītāju. Es katru savu pasītītāju ļoti cienu neatkarīgi no maciņa biezuma un ar tādiem pazemojumiem nebārstos.

man nav jāpienaglo pasūtītājs un japataisa par muļki, es māku arī gudrak argumentēt

tulpe1
Tēma - IKEA dizaineris

Ko plosies, jūties nenovērtēta, ceri šajā tēmā sev kādu klientu savaņģot?

tulpe1

cukursTumans
Pasaku patiesību. Esmu šeit puslīdz anonīmi. Diezin vai ar kādu šeienieieti es dzīvē sastapšos, tāpec izsakos , kā redzu par pareizu.

jutu ka cilvēki daudz ko par šo profesiju nezi, steriotipu vadīti izsaka nepatiesus komentārus, tāpec jūtu pienākumu izskaidrot.

Ja par ikea dizaineriem, vai nebija tā, ka pērkot visu no viņiem kā dizaineris ieteica, nav jāmaksā par pakalpojumu?
Man bija doma viņiem visu dzīvokli piedāvāt, jo reāli visu no 0 taisījām. Un noteikti tie viņu veidotie projekti ir atkarīgi no budžeta, tieši galaiznākums. Taču strādājot pie dizaina sapratu, ka nav iespējams visu no ikea sakomplektēt. Ādas dīvānam kājas parzemu irobotiem, bērnu divstāvīgās gultas tur apmēram uz godavārda turās, pat lustras neuzrunāja. Rezultātā man ir daudzas lietas no ikea, bet otra puse tomēr no viskautkurienes. Piemēram, ikea ādas krēsli, bet pats pusdiengalds no Wenden, jo vienīgais koka galda ikea nebija izvelkams.

diena

katram interjera dizaineram ir kāds nebūt portfolio. klients, kaut minimāli pārzinošs dažādus dizaina stilus, atradīs savu speciālistu!

nez, ikea, skandināvijas stils ir tik primitīvs, tev veikala konsultants saliks tavas divas istabas!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18431859