Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

IKEA dizaineris

Amelija_Keita

Speciāli uzraku šo tēmu, pabesīties par Ikea pārvērtībām, jo man fb uzleca un vnk nesaprotu, kas viņiem ir. Es pa visu šo laiku esmu redzējusi 2 pārvērtību pirms un pēc foto, kas nav totāli šausmīgas. Visas pārējās ir nesmukas. Kas viņu dizaineriem vainas? Kāpēc veikalā kaut cik māk, bet īstajā dzīvē ne?

Nav budžets? Kas apmaksā to visu?

Budžets vai nebudžets. Es tur ar 2x mazāk mēbelēm normālāku efektu dabūtu. Krāsas briesmīgas. Pēdējās pārvērtībās pirms izskatās labāk nekā pēc. Tādu situāciju laikam redzu pirmoreiz.

vienreiz
Tu zini cik tur dizainerim maksā? Ja nezini, tad tāpat kā Lidl pie kases. Par to algu dizaineri nestrādā, kkāda studenta alga.

Nu jau iznākušas nākamās pārvērtības. Atkal kaut kāda jēla psihodēlija. Nopietni, es laikam varētu uztaisīt savu raidījumu. Tikai jāatrod sponsors .

Papildināts 13.11.2023 16:27:

Uz aci mēbeļu budžets ir ap 2k, neteiktu, ka galīgi nereāli uztaisīt skaisti. Varēja gan sarunāt pievilkt ūdeni. Baigā jēga no tāda atpūtas stūra, ja pat kafijas krūzi nevar izmazgāt uz vietas.

Ir kāds links uz tām šausmām? Gribu redzēt

Man tieši tā darbistaba nepatika vairāk. Bija funkcionāla, pārdomāta, iekārtora telpa. Jā, pavecām mēbelēm. A uztaisīja kaut kādu kišmišu, kas vit toč izskatās kā dāča padujos laikos, kad sastiepj visu, ko žēl ārā izmest...

Bet tā vienistaba arī pirms bija labāk, bija kaut kāds koncepts, stiliņš. A uztaisīja istabu vulgaris, kur lēti un funkcionāli, bet bez dvēseles.

viedaminka

vienreiz
Kāpēc veikalā kaut cik māk, bet īstajā dzīvē ne?

Veikalā gan jau taisa ārvalstu dizaineri visiem Ikea veikaliem visās valstīs. Un arī pirmās pārvērtības gan jau ārvalstu kolēģi palīdzēja vai vietējie aizņēmās idejas. Te ieliktajoa linkos ir pavisam cits "rokraksts" pārvērtībām - līdzīgi kā stila patruļai- krāsaini, drosmīgi, bet tas nekas, ka bezgaumīgi, raibi un neestētiski.

Abis cālī ieliktajos interjeros ir viena problēma - par košu un par daudz krāsu tik mazām telpām. Un arī mēbeļu un interjera priekšmetu par daudz. Izskatās kā noliktava nevis, dzīvojama telpa.

Anahita

Noteikti neiesaku Evelīnu Anuškovu. Bija sajūta, ka vispār nedzird klienta vēlmes.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18431859