Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pārcelties uz Valmieru

123Aptumsums

adaata

ziile
Tā ir laba kafija?

adaata
Nenoliedzu, ka katram savas prioritātes, bet tavs stress tieši par līdzņemamo kafiju tomēr ir mazliet īpatnējs.

St.c. man visiem apkārtējiem ir smaklkāki vai mazāk smalki kafijas automāti, var kafiju paķert no mājām.

Bet kopumā, jā - tas jau skaidrs, ka Rīgā ir gan lielāka līdzņemamo kafiju izvēle, gan pieejamība. Jautājums, vai tas ir tik svarīgs punkts, lai to vairākkārt uzsvērtu. Manuprāt, tas labākajā gadījumā ir garāmejot pieminams apstāklis. Bez tam, patiesībā, tas jau skaidrs bez īpašas pieminēšanas.

adaata

kikija123

Nu, bet saklupāt man virsū, ka nav svarīgi. Ir svarīgi, vismaz man

Es uzrakstiju, kas man pietrūkst Valmierā, salīdzinot ar Rīgu. Manuprāt, tieši tādus sīkumus arī autore gribēja zināt, ne jau īres tirgus īpatnības vai apkures izmaksas. Dzīvoklis tak viņai Valmierā jau ir, nav jau pārdomās pirkt vai nepirkt

Eksistencialas_skumjas

Manuprāt, Valmiera ir labākā vieta, kur dzīvot. Un uz Rīgu aizbraukt šopingā un izklaidēs. Infrastruktūra mums lieliska, darba vietas ir, cilvēkiem iztikšana uz kopējā fona laba. Pilsēta tīra, sakopta. Tepat pilsētā izcilas pastaigu vietas - šoruden tiešām izbaudīju, Gauja savos līkumu līkumos ir tiešām skaista. 2 lieliski sporta centri, 2 labas ģimnāzijas, iespējas jauniešiem ar ko nodarboties, labs pašvaldības atbalsts. Teātris! Šobrīd gan likstas ar pārbūvi, bet tas pāries. Un paši valmierieši arī ir forši, tādi mierīgi, savākti, bet pietiekoši atsaucīgi, kad vajag. Par sabiedrisko gan niansēs nezinu, bet nav jau mums te tie attālumi baigi nepārvaramie kā tādi. Kafiju dzeru, nekad nav bijušas problēmas pie tās tikt. No rīta 7 Narvesens ar laipnām pārdevējām, kuras jau pazīst pastāvīgos "lietotājus" arī pieder pie provinces jaukumiem, kurus novērtēju

Papildināts 08.11.2022 10:36:

Vēl augstskola, kas piedod savu šarmu un uztur jaunu cilvēku īpatsvaru pilsētā. Kā arī ikdienas iepirkšanās vajadzības arī ir pilnībā nodrošinātas - Rimi, lielā Maxima, Depo, Lidl un Valleta, kas atvieglo dzīvi un ne vienmēr jāskrien uz Rīgu pēc katras jaciņas vai grāmatas. Un tam pretī - nav jātērē lieki laiks, lai nokļūtu kaut kur, visu var ātri izdarīt. Sareklamēju, bet tiešām novērtēju visus labumus, kas piemīt dzīvei Valmierā.

Pēdējās izmaiņas: Eksistencialas_skumjas, 08.11.2022 10:42.

Kuģim, kurš nezin savu mērķi, neviens vējš nav ceļavējš

Paldies par atbildēm, ļoti interesanti

Sāku jau aprast ar Valmieru, tīri labi patīkas salīdziot ar Rīgu.

Bērnu nav, ir suns, pašlaik iespaids, ka salīdzinoši draudzīga pilsēta suņiem.

Kas būs ar komunāliem maksājumiem vēl redzēšu uz janvāri, tikko tikai sanāca ievākties.

adaata
Ir piegāde, no Topa, covid laikā bieži izmantoju. Kafija jebkurā benzīntankā, saka, ka Viršiem ir garšīga kafija. Sabiedrisko transports ir, bet pa lielam visur var tikt ar kājām.

Papildināts 29.12.2022 22:04:

Apģērbus, apavus pērku internetā...

Silent

Es īsti nesaprotu cepienu par sabiedrisko transportu. Kas tur ir zem katras kritikas? Jaunie autobusi? Laipnie šoferīši? Kursēšanas laiki? Nu ok, no Depo gala varbūt ir retāk. Bet tad aizej līdz kādai citai, Rīgas ielas pieturai piemēram. Nav tak tālu.

Es mīlu Valmieru. Viss sasniedzams. Gribu pilsētu, eju uz centru, zb pilsēta, eju uz Gauju. Sajūtu takas, kazu krācītes, dzelzīša tilts. Burvīgas pastaigu vietas. Darba iespējas priekš ne-Rīgas ir diezgan daudz. Atkarīgs, protams, kurā jomā. Vienīgi NĪ cenas gan ir debesīs. Tam es piekrītu.

Par veikalu piegādēm - ir top un Austrim interneta veikals.

adaata

Silent
Autobusi Valmierā ir forši un ērti, ja uz tiem skaties no sava auto

Manā Valmieras kaktā vasarā autobuss iet reizi vai divas stundā, līdz tuvakajai pieturai, kur ir vēl kāds autobuss vairak, ir krietnas 10 min, bet līdz centram 25 min kājām. Un tagad pamēģini ar tik izcilu sab. transportu aizbraukt pie ārsta Vidzemes slimnīcā nenīkstot pieturās un poliklīnikā, jo jāpārsēžas. Vai uz sporta klubu vakarā ap 19 pasportot, bez nīkšanas un gaidīšanas. Par mazu bērnu loģistiku (māja-izglitibas iestāde-pulciņš) nerunāšu.

Princa

Valmiera ir ļoti latviska pilsēta, staigājot pa Valmieras ielām jūtos kā Latvijā, jo visur skan Latviešu valoda, tas ir ļoti patīkami. Savukārt Rīgā staigājot pa ielām, lielveikaliem jūtos kā Krievijas guberņā, visur tikai krievi, un dzird tikai krievu valodu.Savādi apzināties, ka šī krieviskuma pārņemtā pilsēta ir Latvijas galvaspilsētas statusā.

Tu nekad nesapratīsi to, cik patiesi vērti ir Tavi vecāki, kamēr pats nekļūsi par tādu !

Princa
Jā, nesen cirkulēja kaut kāds pētījums, ka Valmiera ir vislatviskākā pilsēta valstī. Laikam 85% latviešu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18432061