Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kino bez popkorniem.

Ancora

Vai Rīgā ir kāds kino, kur negrauž popkornus un nestrēbj kolu? Vienkārši negribas iet,jo bojā visu noskaņu.

Var būt ārpus Rīgas? Kur?

Splendid Palace

KSuns

Abi iepriekšminētie un Kino bize.

Papildināts 01.11.2022 09:11:

Tie ir Rīgā.

Ārpus Rīgas pilsētās, kur nav kino, ir filmas, kas tiek izrādītas kultūras namos. Pieņemu, ka tur arī nav popkorna.

Dzīvesveids

Splendid palace nav popkorna, bet tur blakus kāds var dzert vīnu. Un tas arī ir besīgi, jo tā alkohola smarža.

Jā, šitos kino es zināju, bet, ja pareizi sapratu, tad šajos nerāda to repertuāru, ko Forum Cinemas, alfa...?

Papildināts 01.11.2022 12:24:

Dzīvesveids
Arī fakts. Es nesaprotu,kāpēc iekš kino jārij un jādzer? Tā kā badā būtu.

Ancora

Nu jā, šajos kino rāda labāku repertuāru kā popkornkino. Reizēm popkornkino rāda kādu filmu, ko arī Splendid/Bize/Ksuns, jo īpaši tās jaunās latviešu.

Papildināts 01.11.2022 13:54:

Jā, dzert vīnu var arī šajos kino, bet neesmu redzējusi, ka to dara daudzi cilvēki vai ka tas kādam traucētu. Ja pat tas traucē, tad labākais risinājums būtu skatīties filmas mājās. Kino bize piedāvā opciju "Mājās kino", kur, samaksājot nelielu cenu, var apskatīt daudz labu filmu.

Papildināts 01.11.2022 13:55:

Vēl, protams, ir iespēja par lielu naudu noīrēt kino zāli sev, savai kompānijai. Covid ierobežojumu laikā Splendid to reklamēja kā opciju labam randiņam.

Sarmozo

Es nesaprotu,kāpēc iekš kino jārij un jādzer?
Jo no popkorna ienākumi ir lielāki nekā no kino.

(Pārspīlējums, protams, bet tikai mazliet. Ienākumi ir būtiski.)

Tikko biju Splendidā, popkorns bija.

Dzīvesveids
plendid palace nav popkorna, bet tur blakus kāds var dzert vīnu. Un tas arī ir besīgi, jo tā alkohola smarža.
Nūģīgāku komentāru grūti iztēloties.

Ancora
rī fakts. Es nesaprotu,kāpēc iekš kino jārij un jādzer? Tā kā badā būtu.
Popkornu parasti "neriju", bet vīniņu gan labprāt iemalkoju, jo tā ir daļa no atpūtas. Ja tik traki viss traucē, tad pastāv iespēja, kā jau te minēja, pasūtīt privāto zāli. Covid laikā Splendid to arī darījām, bet gan kopā ar uzkodām un vīnu Ā, jā, vēl var mājās uz sienas projektoru likt, bet vienalga pastāv iespēja, ka kaut kas varētu traucēt. Nezinu, varbūt kāda mašīna aiz loga vai putni, vai kaimiņi var kko gatavot

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18432071