Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Rīgas 47. vidusskola - atsauksmes

Asnate87

Labdien!

Vēlētos lūgt atsauksmes par Rīgas 47. vidusskolas sākumskolas skolotājām - audzinātājām. Kuras Jūs ieteiktu un no kurām labāk izvairīties?

Paldies jau iepriekš!


Paceļu tēmu.

Pēc pusotra gada pārcelsimies uz Ziepniekkalnu un arī interesē atsauksmes gan par šo skolu, gan Ziepniekkalna vidusskolu.

Vai tiešām nevienam bērns tur nemācas? Ļoti gribētu dzirdēt svaigas atsauksmes par trīs Ziepniekkalna skolām:

Ziepniekkalna vidusskolu, 47.vsk un Igauņu pamatskolu.

Paldies!

Amelija_Keita

Jums vēl aktuāli?
Es balsoju par Igauņiem, vienīgais mīnuss ir maz pulciņu. Vispersonalizētākā skola, teiksim tā. Tiesa, no vecākiem arī prasa līdzestību, bet normālos, sakarīgos daudzumos, nekas traks.

47.mācās viens radu bērns, kuru diezgan labi pazīstu. Tur ir kā kurā brīdī. cik saprotu, ja paveicas ar audzinātāju, ir labi. Ir paliels kombināts, bet skolotāji pārsvarā cenšas. Problēma ir kontingents - ņem pilnīgi visus, jo nauda seko skolēnam.

Ziepniekkalna psk. mācās radu bērna māsa. Kādreiz bija tā "krutā", izslavētā sākumskola - eko skola, tagad to pievienoja Ziepniekkalna vidusskolai. Nu - izklausās, ka daudz kas atkal atkarīgs no audzinātājas. Ja 47.skolā mamma problēmu gadījumā viegli aizklauvējās līdz administrācijai, sociālais pedagogs gāja un kārtoja (problēmbērns klasē agresīvi uzvedās), tad Ziepniekkalnā (bērnu mobingoja) - īsti necēla ne ausu un birokrātiski atrunājās.
Līmenis pamatskolā apmēram vienāds šajās abās. Igauņos ir par pāris ballēm labāks, jo tur uzņem ar izlasi.


Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18432195