Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kā sazināties ar audžuģimenēm no Saulkrastiem līdz Ainažiem?

jaajaa

Aktīvistu grupiņa, kas savākusi ziedojumus Norvēģijā, tuvāko dienu laikā atvedīs to konteineru uz LV. Līdz šim viņi visu ko deva Limbažu un Saulkrastu pusē esošajiem ukraiņiem. Tagad vēlas ko iedot audžuģimenēm un daudzbērnu ģimenēm reģionā ap Saulkrastiem, Limbažiem, Salacgrīvu.

Tā kā tie vīrieši nav profesionāļi šajā jomā, tad tagad attapās, ka nezina, kā sazināties ar kādām vietējām Saulkrastu, Limbažu, Salacgrīvas lielo ģimeņu apvienībām. Negribot atdot Sarkanajam krustam vai kam tādam, bet tieši audžu ģimenēm vai daudzbērnu ģimenēm.

Ja šeit ir kādi cilvēki, kas būtu ar mieru ar šiem entuziastiem sadarboties, lūdzu, atrakstiet! Manuprāt, vislabāk būtu, ja jūs varētu man atrakstīt kādu vietējo organizāciju tālr.nr., jo, piem., sūtījumā būšot slēpes. Tikai vietējie saprastu, kurai ģimenei ko tādu vajag.

Kas zina, varbūt izveidosies ilgstoša sadarbība ar dažiem vietējiem un norvēģu biznesa večiem...

Esmu ar to visu nesaistīts cilvēks, visus jautājumus varēsit uzdot vīrietim, kas ar jums sazināsies.

Saprotu, ka dīvains piedāvājums. Bet, zinot, cik viņi ikdienā aizņemti savā biznesā, es pat vairs nebrīnos.

Paldies!

Tiešām priecāšos par katras organizācijas nosaukumu, t. nr.

vilks

Vislabāk daudzbērnu ģimenes un audžuģimenes varētu pārzināt vietējie pašvaldību sociālie dienesti un bāriņtiesas.

'If you don't know where you are going any road will get you there.' (c)

puuce14

sociālie dienesti
Sociālajam dienestam tā īsti nav nekāda sakara ar audžuģimeni

Katra audžuģimeni ir noslēgusi vienošanos ar kādu no atbalsta centriem. Latvijā šo centru ir padsmit.

esenif

Kā jau te teica, audžuģimenēm (arī aizbildņiem, adoptētājiem) atbalstu nodrošina ārpusģimenes aprūpes atbalsta centri. Ar tiem arī vajadzētu kontaktēties. Izvēle gana plaša:

Visvairāk audžuģimenes ir SAIFam un SOSam (pirmie divi sarakstā).

О нас думают плохо лишь те, кто хуже нас,  а те, кто лучше нас, им просто не до нас. /Омар Хайям/

esenif, paldies! Šo sarakstu noteikti pārsūtīšu tam cilvēkam.

Varat ielikt informaciju saulkrastu grupa facebook, lai atsaucas ģimenes, kurām nepieciesama palīdzība.

Kā arī Skultes grupā.

Ar Skultes mācītaju varetu runat. Viņš noteikti zinās ģimenes, kuram nepieciešama palīdzība Skultes, saulkrastu, Liepupes pusē.

Papildināts 23.11.2022 14:54:

Skultē sestdienās ir tirgus, blakus ir Kafijotava, kura vienmēr atrodams mācītajs domāju ar viņu varētu sarunat, ka saorganizē tādu kā labdarības sestdienu, kad konkrētās ģimenes var saņemt sev nepieciešamo.

Omlete

Esmu no Saulkrastu pagasta. Arī noderētu kādas lietas manam dēlam. Es gan neatbilstu daudzbērnu ģimenes statusam.

Efrekia labus ieteikumus uzrakstīja. Saulkrastu FB grupa ir ļoti lasīta. Cilvēki pamanīs informāciju.

Papildināts 18.12.2022 18:20:

Vai, tikai tagad skatos, ka novembra tēma.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18432509