Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Daļējs atbrīvojums no sporta stundām

laukupele

Jautājums vecākiem, kuru bērni ir daļeji atbrīvoti no sporta. Ģimenes ārsts uzrakstīja zīmi, kas bija jānes sporta skolotājam. Bērns nevar piedalīties tādās aktivitātēs, kur mazā laikā ir liela fiziska slodze - krosu nevar skriet, presītes taisīt. Bet kā tas skolā notiek, ja ir jāskrien tas kross, skolotājs pats pasaka, tu tagad pasēdi malā, vai bērns pats iet un apsēžas un neskrien. Vai skolotājs atceras visus, kam ir kāds atbrīvojums, vai bērniem pašiem jāatgādina.


Indza

Sākumā droši vien jāatgādina. Ar laiku skolotājs atcerēsies. Dēls rokas traumas dēļ jau kādu laiku nevar darīt noteiktas lietas - pievilkties, volejbolu, basketbolu spēlēt, pumpēties. Skolotājs vai nu uzdod citus vingrinājumus kur nav slodzes rokām, vai puika vnk pasēž malā.


The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

laukupele
Daudzkas atkarīgs no skolotāja, bet bērnam pašam jāzina, ko var, ko nevar, un jāpasaka skolotājam, ka šo nedrīkst darīt vai šodien neapmeklēs nodarbību.

laukupele
Katrs skolotājs ir citādāks. Viens atcerēsies, cits ne. Viens liks tad sēdēt malā, cits uzdos kādus vingrinājumus pildīt, vēl cits liks sagatavot pārējai klasei trasi stafetei u.tml.

Un es teiktu, ka, ja tas ir kas ilgstošs nevis uz pāris nedēļai, informācijai visupirms ir jānonāk pie skolas medmāsas, pēc tam pie sporta skolotāja.


Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18432595