Tomāti & paprika & gurķi & ķirbji & un citi dārzeņi 2023. gadā

Cilveeks

Slēdza Cilveeks: "Laiks doties tālāk.".
Cilveeks

Tāda izteikta topa nav. Vienīgie,kurus obligāti katru gadu sēju, ir pašas vāktie kumato tomāti. Šogad plānā izmēģināt Gourmansun F1, Buffalosteak un Long Tall Sally.

Dzīvot prātīgi neprātīgā pasaulē ir neprāts./Karlsons/

За безсонные ночи,
За душевные муки,
Нашим детям за нас
Отомстят наши внуки!

Dianne

Pēc visām no līdz šim izmēģinātajām tomātu šķirnēm, vienmēr ir 'Cindel f1' un no ķirsīšiem dzetenie 'Goldkrone'.

Šogad, kā vēl nekad - uzmanība jaunajai sezonai vēl nav veltīta pat tik, cik melns aiz naga.. parasti jau trīs reizes uz bodi bēc sēklām būts un viss dārzs izplānots lidz pēdējam centimetram

Resnā Žurka

Es nonācu pie secinājuma, ka man tomēr vislabāk patīk parasti sarkani tomāti. Tad nu visādi raibuļi našķim ne vairāk par pusi siltumnīcas

labrencija

Getliņu dzeltenos - paņēmu sēklas no veikalā pirkta tomāta - visas sēklas sadīga un ļoti garšīgi tomāti izauga. Tikai oranžākā krāsā nekā ''mātes'' auglis.

Sveikiņi! Man arī jau top jaunais tomātu saraksts. Laikam kā daudzi šeit mokos ar šķirņu izvēli. Šobrīd ir jautājums par mazajiem ķirštomātiem. Dikti gribas izmēģināt oranžo miniplūmīti Nugget f1, taču negribas atteikties arī no dzeltenā Summer Sun f1. Varbūt kāda var ko pakomentēt, ja ir audzēts? Sarkanie šogad būs Cheramy f1, bet dzelteno vajag tikai vienu šķirni. Stingri esmu nolēmusi visu samazināt, tā ka abus nevaru atļauties stādīt. Un vēl interesē superdārgais Amoroso f1, ko domāju likt Red Heart f1 vietā. Taču vai ir vērts tik dārgu sēklu pirkt? Red Heart f1 ēdam līdz šodienai, smuks, ražīgs, taču vasarā no krūma laikam apēdu tikai pāris pagaršošanai, jo garša nekāda, salīdzinot ar citiem, ciets veikala tomāts

IIL18
Es Nugget F1 audzēju - 1 vai 2 stādus ielieku siktumnīcā, bet viņi nav mazas plūmītes - man aug lielāki un nav gluži kā ogas, ko iemest mutē. Santorange man labāk patīk un arī ražīgāki un garšīgāki. Nugget būs kamēr sēklas iztērēšu, bet vēlreiz nepirktu.

IIL18
Es arī skatos uz Amoroso, bet nevaru izlemt, vai maksāt 8 euro par 3 sēklām

Katram savs

bet nevaru izlemt, vai maksāt 8 euro par 3 sēklām
Gluži tik dārgus laikam neesmu pirkusi, bet padārgus gan. Un neviens nav bijis izteikti labāks par lētākajiem. Man šogad ir doma iztikt tikai lētajām lielveikalu sēklām un paskatīites, kā būs.

Katram savs
Es arī nekad neesmu. Facebookā lasīju, ka dikti labi esot, bet nevaru vairs atrast to postu.

Melisa

IIL18
Man bija Dolly F1 - oranžas plūmītes. Saldi, garšīgi un nebija no ļoti dārgajiem.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18432839