Tomāti & paprika & gurķi & ķirbji & un citi dārzeņi 2023. gadā

Cilveeks

Slēdza Cilveeks: "Laiks doties tālāk.".

Brigitons
Jautājums par tomātiem, kad jau ir izveidojušies tomātiņi, vai zariņi jāgriež arī virs tiem vai tikai tie, kas zem?

Vienu pietiekami lielu lapu atstāj zem ķekara, kurš vēl veidojas un ir zaļš, jo tā lapa baro ķekaru. Ja apgriež visas lapas, kā to nereti iesaka, tad ķekaram vairs nav ar ko baroties. Vispār zem katra ķekara ir jāstāj vismaz viela laba lapa, ja ir tā, ka jāretina krūms, kurš ir pārāk lapains.

Maksi

Mani gan neizskatās tik koši, bet prieks, ka pirmo reizi lielie tomāti kaut cik padevušies. Pirmo reizi šķirne Gezahnte Bührer-Keel. Buļļa sirds- pāris tomāti karājas pagaidām.
Šogad daudz ziedu nobira, smidzināšana un balti palagi uz siltumnīcas jumta nedeva rezultātu, tāpat pārkarst.

Bildi no telefona nevaru ielikt, melns ekrāns, un dators nav pie rokas. aizrakstīju adminam, jo ne man vienai melns klucis bildes vietā no telefona.

Maksi

Papildināts 16.07.2023 16:50:

Izdevās!

MisisLuuu
Principe borghese šķiet

Papildināts 19.07.2023 12:22:

Papildināts 19.07.2023 12:24:

MisisLuuu

Kikii691
Jāpiezīmē škirne

Kikii691
Siekala līdz zemei no bildēm. Super!

Man svētdien pirmais tomāts bija sarkans.

Papildināts 03.08.2023 22:43:

Ms.fengshui

Klanos līdz zemei un kniksēju visām tām, kas ieteica Gourdmansun, pamēģināju, ļoti patika, pilns krūms!

No savas puses vēlos padalīties ar info- ziemā skatīju daudz video par itāļu virtuves niansēm (Vincenzo`s Plate) un tur džeks teica, ka mērcēm der tikai itāļu škirnes- tad nu iepirku Romu, Principe Borghese, St.Marzano un Mini Marzano- esmu vnk sajūsmā, nākamo gadu likšu 2/3 no siltumnīcas

ask more to learn more

Blogs: bērnu/vīru un visādu Persiku aprēķināšanas padomi

MisisLuuu

Ms.fengshui
Man Džuljetas divi stādi. Arī gribu nākamgad daudz stādus

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18432839