Tomāti & paprika & gurķi & ķirbji & un citi dārzeņi 2023. gadā

Cilveeks

Slēdza Cilveeks: "Laiks doties tālāk.".
Ms.fengshui

MisisLuuu
Vinčenzo teica, ka der visas šķirnes ar itāļu vārdiem, jāpameklē man būs Džuljeta... plus, tomātu ēdienu tēmā gribētu piebilst, ka no Dženovas un Toskānas bazikiem pesto labāks iznāk, kā citiem, izrādās, arī tam ir nozīme

ask more to learn more

Blogs: bērnu/vīru un visādu Persiku aprēķināšanas padomi

MisisLuuu

Ms.fengshui
Džuljeta ir marsano tips. Ķekarā 10 milzu tomāti. Par baziliku nezinu. Bet pesto sagatave ziemai jāsataisa

Papildināts 21.08.2023 17:14:

Katram savs

MisisLuuu
Bet pesto sagatave ziemai jāsataisa
Kas ir pesto sagatave?

Kādus vēl konservus ziemai gatavojat no tomātiem?

Man lauka tomāti saražojuši labāk kā siltumnīcā, bet vispār interesanti - man ir pilsētas mājā lauka tomāti, kas saauga baigi lekni, jau ražo, bet palēnām, šodien būs 4 novācami, lai gan šeit atstāju tikai nīkuļus, kas palika pāri, savukārt laukos sastādīju smukākos gan ārā, gan siltumnīcā. Visu laiku laukos viņi izskatījās pēc pilnīgiem nīkuļiem, jo tur bija aukstāks, vējaināks un gan jau augsne sliktāka, jo pilsētas mājā iestādīju burtiski kūdrā. Tagad nebija laika 3 nedēļas aizbraukt uz laukiem, bet brīvdienās biju un pārsteigums - tur uz lauka laba raža un galvenais, ka ķekaros visi tomāti tādi milzīgi un daudz. Diemžēl nācās lielāko daļu novākt zaļus, jo lakstos iemetusies puve, bet negaidīju tik lielu ražu. Savukārt, gurķu praktiski nav. Man atnāca pagājušā gada bildes ar gurķu klājienu, ko novācām tieši pirms gada. Šogad no 2 stādiem dabūju 4 gurķus, pirms 3 nedēļām vēl 2 gab. Tas arī viss. Švaki.

MisisLuuu

Katram savs
Baziliks, ķiploks, eļļa un sāls. Tādu glabāju ledusskapī. Kad uzrodas vēlme ēc pesto, paņemu kādu daļu, piemaļu klāt riekstus un sieru. Atlikušo apleju ar eļļu, lai noklāj un atpakaļ ledusskapī

Papildināts 22.08.2023 10:43:

sataisīju tomātu ketčupu, vēl gribu tomātus savā sulā. Pērn uztaisīju mazliet, bija daudz par maz.

Dārzā pirmie tomāti gatavi, milzu prieks. Auga reāli savvaļā, ūdeni ņēma no lietus un ned.nogalēs no laistīšanas. Un milzīgais prieks tāpēc, ka tomāti no salnu divreiz saskādētajiem stādiņiem. Palasīju domubiedru grupā, ka tomāti audzelīgi, ārā nav jāplēš, un jā - raža ir. Tiesa, nav lieli, vidēja izmēra, bet IR. Pirmie pašaudzētie.

Optimists optimistiem optimists.

NuclearBaby

Sveikas! Man ir ķibele ar aveņtomātiem Hapynet. Nesenā karstuma viļņa rezultātā viņi sāka strauji sārtoties. Tagad ir sarkani no ārpuses, bet iekšā diezgan zaļi. Es tā pieņemu, ka tā ir gaidīšanas vaina - pagaidām nenovākt un gaidīt, kamēr kārtīgi nogatavojas? Bet kā lai zina, kad ir tiešām gatavi? Pēc taustes vai varbūt ir vēl kādas pazīmes? Pagaidām vēl pa īstam gatavi tomāti no šīs šķirnes nav bijuši (vēlu iestādīju), tāpēc nav ar ko salīdzināt.

Cinnija

NuclearBaby
Kālijs trūkst. Uzmēslo ar sarkano kristalonu un pagaidi, vēl jau silts.

Vai ir kāda tada neveiksmīgā kā es, kam visiem lauka tomātiem jau ir puve? Pamanīju pāris stādos, izlēmu novākt zaļus. Visi bija smuki. Divas lielas kastes. Tagad skatos, visi brūni. Izmetu. Pagājušajā gadā ēdām zaļi novāktus līdz pat decembrim. Siltumnīcā gan vēl viss ok, bet par lauka tomātiem vilšanās.

Ienākas lauka tomāti, kas pavasarī nosala līdz zemei un tad atauga.

Vinnny Dārzā pirmie tomāti gatavi, milzu prieks. Auga reāli savvaļā, ūdeni ņēma no lietus un ned.nogalēs no laistīšanas. Un milzīgais prieks tāpēc, ka tomāti no salnu divreiz saskādētajiem stādiņiem. Palasīju domubiedru grupā, ka tomāti audzelīgi, ārā nav jāplēš, un jā - raža ir. Tiesa, nav lieli, vidēja izmēra, bet IR. Pirmie pašaudzētie.

KašķaKK - strīdēties ar sievieti var tikai tups bikšainis, jo normāls vīrietis to nedarīs, vienalga būs zaudētājspat tad, ja viņam, kas ir ļoti retos gadījumos, būs taisnība.

tema/18219142-strideties-ar-sievieti-vai-vajag-un-ka-to-darit/  18.10.2014

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18432839