Tomāti & paprika & gurķi & ķirbji & un citi dārzeņi 2023. gadā

Cilveeks

Slēdza Cilveeks: "Laiks doties tālāk.".
NuclearBaby

Cinnija
Paldies!

Jautājums, ko iesēt augstajā dobē, kur bija lauka tomāti. Vēl jau varētu kādu laiku aukstums nebūt, ne? Vai arī tas ir viss? Un kā labāk ieziemot? Varētu uzbērt kritušās lapas (kad sāks uzrasties), bet mans novērojums, ka tās baigi pievilina gliemežus.

Resnā Žurka

mans novērojums, ka tās baigi pievilina gliemežus.
Ja to visu var pavasarī savākt un aizvākt (prom vai sadedzināt), tad tas pat ir izdevīgi - aizmigušus ar visām olām savākt.

AsTheCopperStatue

vienreiz
Jautājums, ko iesēt augstajā dobē, kur bija lauka tomāti.
Redīsus.

Как медное изваянье

Spinātus.

KašķaKK - strīdēties ar sievieti var tikai tups bikšainis, jo normāls vīrietis to nedarīs, vienalga būs zaudētājspat tad, ja viņam, kas ir ļoti retos gadījumos, būs taisnība.

tema/18219142-strideties-ar-sievieti-vai-vajag-un-ka-to-darit/  18.10.2014

Katram savs

Kā jums ar tomātiem siltumnīcā? Mani vēl tīri tā neko, tomēr nesaprotu, vai nebūtu jāņem nost oranžie un zaļie.

Denīze

Es ņemu nost, kad sola salnas.

Man polikarbonāta siltumnīca.Izskatās,ka nogatavosies visi līdz pēdējam siltumnīcā.

Man šogad pavisam dīvaina pieredze. Lauka tomāti kā jau te iepriekš rakstīju neizdevās - bija liela raža, bet puves dēļ zaļie nenogatavojās, savukārt, siltumnīcā visu vasaru samērā švaki, bet tagad mēnesi atpakaļ novācu zaļos, jo neko labu negaidīju, pat divus stādus norāvu puves dēļ, aizvēru durtiņas un logu un tagad pēc 3 nedēļām atbraucu, tur džungļi, pilns ar zaļiem tomātiem. Varēja man tā vasarā augt.

Papildināts 10.10.2023 21:34:

Es protams sliktās pieredzes vadīta, zaļos novācu.

Papildināts 10.10.2023 21:34:

Bet es atkal 2 nedēļas tur nebūšu, nav jau variantu.

Katram savs

Es vakar visu izvācu, bļoda ar sārtiem, bļoda ar zaļiem. Sezona cauri. Neskatoties uz vēlo pavasari, ļoti ražīgs tomātu gads sanāca.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18432839