Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dažādi kāju garumi

Elizabete2211

Sveiki!

Meklēju pieredzes stātus/mammas,kam bērniem ir dažādi kājas garumi un ir veiktas operācija ieliekot metāla plāksnītes pie ceļa,lai iepauzētu garākās kājas augšanu un panāktu izlīdzināšanos. Man meitai tagad ir 11 gadi un mums bija operācija pie Upenieka. Vēlos saprast ar ko nākotnē jārēķinās,paldies!

Sakiet, cik jums liela ir kāju atšķirība?

Man puikam arī atklāja, izmeklējot muguras prablēmas. Par operāciju toreiz neko neteica..

Sveiki! Man arī bērnam kāju garuma atškirība, šobrīd 3,5 gadu vecumā ir 5 cm. Plānojam sākumā pagarināšanas operāciju un pēc tam otras kājas augšanas apturēšanas operāciju.

Nevarēšu komentēt no savas pieredzes, bet manai māsai bija šāda problēma. To secināja jau piedzimstot. Vienu gadu nēsāja speiālas ortozes, kas vienu kājiņu pastiepa. Tagad māsai ir 30 gadi un abas kājas ir vienādas, nekādu problēmu dzīvē nav bijis. Protams, tagad viss ir mainījies medicīnā, un nav ne jausmas, vai tādas pat metodes tiek piekotas mūsdienās.

Meitai šobrīd ir tikai 9 mēneši, piedzimstot pateica, ka atšķirās kājiņas. Kājām ir 3cm atšķirība. Viņai ir Silver Russell sindroms, gaidām, kad sāks staigāt, tad ķirurgs-ortopēds piedāvās risinājumus.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18432899