Par semestra vērtēšanu

bopa

Slēdza bopa: "Punkts".

Man 2 ātrie jaut.

1. Kā Jūsu bērnu skolā izliek semestra vērtējumu, ja bērns ilgāku laiku slimojis, bijis atbrīvots no sporta? Dēls sportoja līdz rudens brīvlaikam, 2 vērtējumi 10 un pārèjie 100proc. Pirmspēd dienā pirma brīvlaika skolā sportā tika salauzts rokas pirkst, slimnica, operācija. Tālāk ģipsis uz vairākām ned. Ārsta atbrīvojums lidz semestra beigām. Skolotājs semestrī izliek atbr. (Sanāk, ka iepriekšējām atzimēm nekāda jēga)

Pielbilde. 9. Klase.

2. Jums arī skolā bērnu kavētā stundas attaisno ar iemeslu -cits nevis - slims. Skatos, ka dēlam par visiem kavējuemiem iemesls cits, kaut reāli atradās slimnīcā, kavējumi pieteikti, nevienu pasu stundu nav nokavējis reāli cita iemesla dēļ. Meitai tiešo tas pats, viņa kavējusi daudz biežāk slimibas dēļ, nestas ārsta zīmes, par atsevišku d mana zime. Iepriekš uz šo visu neskatios nekā īpaši, bet tagad domāju vairak par 9. klasnieku- tie kavējumi ar cits iemesls tiks uzrādīti arī atestātā?


Man vidusskolniekam arī rādās n cits. Neesmu vaicājusi, kāpēc. Man vienalga.

Papildināts 21.12.2022 09:12:

Btw, pilnīgi sena info, bet man bija identiski 2001.gadā. Sportā visi 10, beigās atbrīvojums no gala pārbaudījuma un skolotāja uz atestāta gribēja likt atbr. Uztaisīju haju un ielika atzīmi. Ne 10. Pieņemu, ka toreiz tā bija skolotājas pašdarbība. Varbūt kādam jaunāka infa.

Vai tagad atestātā vispār uzrāda kavējumus?

Četri vēji

bopa
Šos jautājumus jāuzdod skolā. Ko dos, kad citu skolu bērnu mammas ierakstīs, ka viņiem savādāk? Jo skola jau nedarīs savādāk tāpēc, ka skolā n dara tā, bet skolā x - šitā.

Skolai ir vērtēšanas nolikums (kur būs pateikts, kā izlikt. Pieļauju, ka iemesls - ja nav visas ieskaites, tad izliek nv, šajā gadījumā nv vietā ir atbr, jo ir pamats, kāpēc ieskaites nav). Par kavējumiem - tas pats. Skolā ir atrunāts, kā zīmes reģistrē. Parasti vecāku zīmes ar c (cits), neatkarīgi no iemesliem, un ārstu zīmes ar sl, bet nav teikts, ka visur tā.

Papildināts 21.12.2022 10:58:

Pilnīgai gavas sajaukšanai - semestra vētējumus vispār var neizlikt, jo nu jau visi mācās pēc Skola 2030, krur obligāts vērtējums ir tikai mācību gadā (par apgūto daļu) vai kursa beigās (kad nu tas beidzās, var būt arī pusgadā).


Četri vēji iet pa lauku / Četri vēji manī mīt / Vēja slota mūžu slauka / Nevar vējus saslaucīt


Skolai ir vērtēšanas nolikums (kur būs pateikts, kā izlikt.

Tieši tā. Mazajam dēlam, piemēram, 1.minētajā gadījumā mūsu skolā būtu semestrī ielikts nv un iedots pagarinājums II semestrī, lai iegūtu trūkstošo vērtējumu un tikai tad izliktu semestra atzīmi, jo visi pārbaudes darbi ir obligāti. Atbrīvot no pēdējā darba varētu tikai tad, ja jau būtu iegūti 3 vērtējumi un ja skolotājs uzskata, ka par to, ka viela apgūta, varēs pārliecināties nākamajā pārbaudes darbā. Ja, nē, tad jākārto, un viss.

Ģimnāzijā vispār bija skarbi, vienkāršāk bija kaut ar lauztu kāju aiziet un uzrakstīt, nekā pēc tam mēģināt kaut ko iedzīt.

Un pie kavējumiem "slimības dēļ" parādās (mums) tikai tad, ja ir ārsta zīme.

Pilnīgi piekritu katram Lndskrn teikumam.

Pie tam, ja par vienu un to pašu dienu ir gan vecāku rakstīts kavējuma pieteikums, gan pēc tam saņemtā un audzinātājas ievadītā ārsta zīme, e-klase pēc tikai sev saprotamiem principiem brīžiem uzrāda ns, brīžiem - nc.

Ja tik ļoti uztrauc nc un gribas ns, var ar audzinātāju sarunāt, ka dzēš vecāku kavējumu pieteikumus (kas Rīgā gan nozīmē sasaisti ar pusdiennaudu) un atstāj tikai ārsta zīmi (ja tāda vispār eksistē).

Tēmu slēgšu. Laikam par tādiem sīkumiem nav jēgas cepties. Kā jau te minēju, par slimošanām ārsta zīmes parasti ir, bet tam pa lielam nav jēgas. Skolā kavējums jāpiesaka eklasē obligāti, loģiski, ka ārsta zīme tiek aiznesta vēlāk. Ārsta zīmes nav (neprasu ārstiem), ja nākas kādas stundas kavēt ārsta vizītes dēļ. Lielāks cepiens bija par to, ka dēlam izsniedz diplomu par labām teicamām sekmēm, bet diplomā nepareizi izlocīts vārds. Un nav pat pirmā reize šādi. Šoreiz atļāvos aizrakstīt un palūgt, lai iedod jaunu atzinības rakstu ar pareizi uzrakstītu vārdu.

Jā. Un par to arī piekrītu, ka vieglāk bezmaz slimam iet uz skolu, nekā pēcāk pārrakstīt visus pārbaudes darbus. Šis meitai vairāk, jo biežāk slimo. Komsultācijas ir tik, cik ir. Un tad nunpēc slimošanas sanāk vienā dienā bez maz 2-3 pārbaudes darbus uzrakstīt.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18433071