Peony Shop koppasūtījums 2023

Traips

Slēdza Traips: "Sākam nākamo gadu".
Albus Dumbledore

Vieda Vārna
Zema auguma, stabila, ātraudzīga. Vai vēl kāda negrib kompānijā? https://www.cvetok-snk.ru/product/PINK_CHARMER-3189/
tiko noskatījos video un nolēmu, nē negribu. Ir smukāka plikā rozā zini kura

Labajām meitenēm jāprot to pašo ko sliktajām, tik daudz labāk.

Pievienošos Vieda Vārna ar Pink Charmer 1 gab.

Vispār izskatās, ka PSH tagad audzēs tikai savējos 222 sējeņus. Būs vajadzīgi gadi, lai tie nokristos cenā un parādītos atsauksmes ar to plusiem un mīnusiem un arī vairāk foto. Man kaut kā neticās, ka visi jauni reģistrētie sējeņi ir augstas kvalitātes. Ja godīgi, tagad daudzas jaunās šķirnes (ne tikai PSH) ir tik līdzīgas viena otrai, ka paliek pavisam neinteresanti.

Gundog

Kaste ar Lillian Wild tātad nebūs, tāpēc arī atteikšos! Jā, šogad čābīgs piedāvājhms.

Vieda Vārna

Ja varam sastiķēt vismaz uz 3, tad piesakos uz Pink charmer. Man ir Pink kisses no tās pašas Klema sērijas, nudien burvīga. Šī izskatās nedaudz līdzīga, tikai mazāka auguma. Ja Voršilovas dārzā tam krūmam ir otrā ziedēšana, tad labs pieaugums.

Traips

SaneS
Vieda Vārna

Pink Charmer vācam kasti vai ņemsiet pa 3+

"Iekožot ābolā, vienmēr patīkamāk redzēt veselu tārpu, nekā tā atlikušo pusi."

Cietumos cilvēki nesēž tik ilgi, kā es Cālī.

Majestic White!!! Es par sevi smejos )) tiešām!! 8000,- !!!! Kā izrādās man ir dārga gaume. No visa ko varēju izvēlēties izvēlējos vienkāršu tīru baltu peoniju par nieka 8000,- )).

Vieda Vārna

Albus Dumbledore
Neapsaukā Pink charmer par pliko rozā Viņam ir smuki bruncīši!

Dominikana
Skaista tīri balta ir Omeo snow.

Traips
Ideāli, ja kaste, bet ja nē, tad esmu ar mieru par 3+ cenu. (Tas, lai vismaz viena sakne būtu - jo iespējams Roseheart man netika - ātri pazuda no kataloga).

Lolipops

Viss, nekādu Lilianu tomēr man arī... Iztikšu šogad ar minimumu! Gribēju Pastelelegance, lai paliek un arī First Arrival. Paldies!

Lillian Wild 3+ ja ir, tad neatsakos no pasūtītā.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18433177