Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kopējās ar auto saistītās izmaksas 2022

vecis35

vecis35

Padalāmies, cik nobraukts un cik tas izmaksāja.

Mūsu ģimenei:
12617 km
2584 EUR
jeb 0.205 EUR/km

Kā Jums? Vairāk/mazāk?

Amnesia

vecis35
Kas ietilpst iekš 2584?

Katram savs

vecis35
Padalāmies, cik nobraukts un cik tas izmaksāja.
Priekš kam?

Papildināts 05.01.2023 18:24:

Kas ietilpst iekš 2584?
Jā, arī tāds jautājums. Vai paša auto cena tiek ierēķināta? Ja jā, tad uz cik gadiem?

vecis35

Amnesia
Kas ietilpst iekš 2584?

OCTA / KASKO, remonti, TA, degviela, mazgāšana, riepu montāža, stāvvieta. Ko aizmirsu?

Katram savs
Vai paša auto cena tiek ierēķināta?

Nē. 1x nopirkts un norakstīts kā 100% amortizācija tajā pat gadā. Zinu, ka pēc grāmatvedības tā nedara, bet man kā privātpersonai kaut kā tas nav svarīgi.

Varētu būt, ka mazāk, bet neuzskaitu.

Katram savs

puisis180
bet neuzskaitu.
Es arī neuzskaitu. Nesaprotu, priekš kam. Degviela maksā tik, cik maksā. OCTA/KASKO - tāpat. TA un nodoklis arī. Riepu maiņa 2x15. Mazgāšana - 20-30 (pāris reizes gadā). Stāvvieta 0. Eļļas maiņa un sīkumi - kādi 200 (1x gadā). Jaunas ziemas riepas - ...ēmhm... neatceros.

vecis35
Nē. 1x nopirkts un norakstīts kā 100% amortizācija tajā pat gadā.
Ir kam auto ir līzingā - tad tās ir ikmēneša izmaksas. Jebkurā gadījumā, ja jau nu gribas kaut ko skaitīt, tad, manuprāt, paša auto izmaksas ir jārēķina iekšā. Piemēram, es braucu maz, tāpēc esmu prātojusi, vai ir vērts turēt auto - varbūt labāk braukt ar taksi/nomas auto. Ja es to reāli apsvērtu, tad tiešām būtu vērts visu saskaitīt.

vecis35

Katram savs
paša auto izmaksas ir jārēķina iekšā

Nu labi, pirms 5 gadiem nopirkts par 7200 EUR. Un? Nē, es nezinu, cik gadus vēl ar to tiks braukts. Līdz ar to 2018. gadā tie bija vienreizējie izdevumi, un pēc tam par tiem ir aizmirsts.

Par kopejam izmaksam nezinu. Tik zinu pedejos 2-3men, ka baku leju pilnu 2x nedela virs 100eur.

Katram savs

vecis35
Un?
Nu, bet jautāju vēlreiz - par ko vispār tēma?

Ksavjera
Tik zinu pedejos 2-3men, ka baku leju pilnu 2x nedela virs 100eur.
Tu gan daudz brauc. Man bāka mēnesī aiziet.

Katram savs
Man motors ir kapseta. 20l+ uz 100km. Ka uzdodu gazi - jau degvielas raditajs nokritas. Un auto ir tuvu 4.tonnam.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18433405