Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kopējās ar auto saistītās izmaksas 2022

vecis35

Gygy

ExCuca
Es jau ar saku, ka nav daudz. Abas kalpo labi. 2008. gada xc90 un 2017. gada Peugeot

Gygy
Pārlasījjos un neuztveru domu. Man 2011.gada Fiats. Arī kalpo labi. Pagaidām. Cik ilgi grūti prognozēt. Dzinējam ir arī kāda maksimālā kapacitāte. Pqt pie regulārās apkopes.

teite

Katram savs
Riepu maiņa 2x15.

Padalīsies ar info, kur par tādu cenu var nomainit. Man ap 25 un ja vēl ventiļi jāmaina, tad plus ~2 eiro/gb

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

EdijsB
Eļļu un filtru arī var pasūtīt interneta veukalos, un tālāk jau nepieciešama stunda laika lēnā garā..., lai kārtīgi iztek vecā eļļa laukā.
Kādreiz saviem autiņiem pat motorus jaucu ārā, nemaz nerunājot par kaut kādu amortizatora vai sviras nomaiņu. Bet nu jau vairākus gadus slinkums ņēmis virsroku. Pēdējam , kad biju sadomājis mainīt eļļu, ilgi skatījos, kur tas filtrs ir. Nevarēju ireraudzīt. Sapratu, ka tad jau noskrūvēt ar būs čakars un atmetu ar roku. Cik saprotu tēma par izdevumiem, un, varbūt, iespējām ietaupīt. Esmu slinks uzskaitvedis un rēķinātājs, tapēc ciparus nevarēšu nosaukt. Bet redzu te daudziem ir regulārie izdevumi par riepu montāžu. Man nav saprotama tā vēlme 2x gadā kaut kur pierakstīties gaidīt, maksāt. Ja nav autiņš pirkts uz 2 gadiem, tad izdevīgāk ir ieguldīties priekš kaut kādiem diskiem uz ziemas periodu un 2x gadā minūtes 40 pavingrot. Protams, ja ir nosacijumi, kur glabāt, kur nomainīt un rokas no pareizās vietas.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18433405