Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pārtinamais galds, cik ilgi lietojāt?

<Martina>

<Martina>

Aptauja, ne aptauja. Cik ilgi lietojāt pārtinamo galdu un virsmu? Gribu izsecināt vidējo lietošanas ilgumu, lai saprastu, vai ir jēgas šim pirkumam, kad mazajam būs jau 3 mēneši.<Martina>
Man bija Ikea Stuva liela, augsta kumode ar pārtinamo virsmu.

Labākais pirkums bērnkopībā ever. Lietoju pat 2 bērniem un ilgi, līdz pat katra bērna vairāk nekā gada vecumam.

Visas bērna drēbes, pampjus, hig. preces var salikt, augstums ļoti labs gara auguma sievietēm, muguras sāpju nekādu. Nezinu, kā var bērnam mainīt pamperus nez cik reižu dienā bez tādas augstu esošas, lielas un plašas pārtinamās virsmas.

teeja_bez_bulcinjas

Man bija augsta pārtinamā virsma. Varu teikt tikai tos labākos vārdus (būtībā to, ko Meauk jau uzrakstījusi)- tiešām ērti un muguru saudzējoši.

Beidzām lietot ap to laiku, kad mazais jau vertikalizējās un skaidri rādija, ka pienācis laiks autiņus mainīt nevis viņam guļot, bet stāvot... precīzi nepateikšu, bet, noteikti jau pirms gada vecuma... Varbūt, ap kādiem 7 mēnešiem...

Papildināts 08.01.2023 13:03:

<Martina>
Es savu tinamgaldu saņēmu mantojumā pēc trim māsīcas bērniem. Nu jau esmu nodevusi lietošanā nākamajiem - tā, ka tā ir viena no daudzajām lietām, ko droši var skatīt lietotu.

MazaisMurmulis

<Martina>
Liku "pusmatraci ar malām" uz parasta datorgalda. Līdz 6m apmēram, pilnigi vienalga vai mēbele saucas " partinamais galds" vai vienkārši mugurai draudzīgā augstumā esoša pietiekami plaša virsma ( ar maliņām) - nespētu izdzīvot kā reiz pirmos 3 mēnešus..


Mama_Bear

Lietoju intensīvi līdz bērni iemācījās staigāt. Pēc tam turpināju lietot, bet retāk. Ar pirmo bērnu līdz pusotram gadam noteikti lietojām, varbūt pat ilgāk. Otrajai tagad ir pusotrs un pēdējo mēnesi viņa atsakas uz tā galda gulties, laikam ir laiks pārdot.

Shalak0

Līdz 3 ar pusi gadiem, apmēram tik ilgi, kamēr pamperi vēl bija šad tad lietošanā. Ja gadījās lielās darīšanas, tad daudz vieglāk bērnu notīrīt uz galdiņa, nevis stāvus, kur nenotīrīsi tik labi. Bērnam galdiņš ļoti patika.

Nevienam bērnam tāds nav bijis,neredzēju vajadzību apkrauties ar liekām lietām,pamperus vienmēr mainīju uz lielās gultas,apakšā paklājot mitrumnecaurlaidīgo paladziņu.

Nelietoju speciālo galdu, tikai virsmu, kuru liku uz veļas žāvētāja. Virs galda parocīgā augstumā glabāju higiēnas procedūrai nepieciešamo, drēbes, turpat izlietne, miskaste. Lietoju gandrīz līdz 2 gadu vecumam, kad apmazgāšana notiek citādi un bērns darbojas vertikāli un patstāvīgi.

Bērnam virsma un kumode utt vispār nav nepieciešama, tas ir tikai vecāku muguru saudzēšanai. Mums tie skaistumkopšanas rituāli ļoti nesteidzīgi, tāpēc nevaru iedomāties tupus rāpus pozu pie gultas. Virsma ir mitrumnecaurlaicīga, tur uzliek slapju, autiņā vai dvielī ietītu dupsi vai bērnu pēc vannas, no šī viedokļa citas auduma virsmas nešķiet piemērotas. Pārtinamā virsma ir top trijniekā, bet kumode ne, jo tiek lietota 90% vannasistabā

Papildināts 08.01.2023 18:48:

Ja gadās lielāka šmuce, plēves virsmu vieglāk sakopt, nav nepieciešams tur papildus smērēt mitrumizturīgos autiņus.

Bērns bija pieradis pie savas vietas un rituāla, tāpēc vienmēr mierīgi piedalījās sakopšanā. Citās vietās gultā vai uz grīdas vienmēr kaut kāds jandāliņš ar aizmukšanu sevišķi aktīvam rāpotājam. Savā vietā bija stabili mierīgs. Bērniem vispār patīk rituāli un kārtībā, tāpēc savu pārtinamo galdu vai vismaz virsmu noteikti iesaku

Papildināts 08.01.2023 18:56:

... uz elektriskā žāvētāja, uz tām redelēm

Tulip

Lidz kādiem 7 vai 8 mēnešiem lietojām to virsmu. Man likās visērtak tieši pirmos mēnešus, jo naktī jāceļas utt.

Tajā brīdi, kad pārgājam uz pamperiem, kas uzvelkami kā biksītes, vairs nelikās ērti ne pieaugušajiem, ne pieņemami ar varu bērnam likt gulēt uz muguras.


LeLampa

12 mēnešus intensivak un vēlāk neregulāri

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18433461