Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pārtinamais galds, cik ilgi lietojāt?

<Martina>

Sunna

Ar pirmo bērnu nebija, laikam vēl jaunība ar muguru viss ok bija

Ar otro pārtinamo galdu/kumodi uzdāvināja, nu superīgākā lieta, kas ir, protams, piekrītu, ka der jebkura virsma, kas atbilst augumam, nav spec galdam jābūt. Bet mugura ir sajūsmā, ja gadās uz gultas nomainīt, tad pēc tam knapi spēju muguru iztaisnot


Palmish

<Martina>
Neesmu lietojusi, visu daru uz gultas, bērnu kopšanas piederumus uzglabāju skapī.

Gandrīz lidz pusotra gada vecumam!

<Martina>
Ļoti.ērti un ļoti patika, bet līdz kādiem 4.5 mēnešiem tikai, jo tad mazais kļuva ļoti kustīgs un bija bailīgi, ka nesīsies lejā, pat ja pieturu un pieskatu.


justme

Man bija troll pārtinamā kumode. Super pirkums? Plata virsma. Lietoju varāk kā gadu, būtu turpinājusi, bet bija laiks nodod tālāk māsai.

zzz_kids

<Martina>
Mēs lietojām līdz 4 men vecumam apmēram. Nu no brīža, kad mazā aktīvi griezās uz riņķi. Ņemot vērā to, ka man ģimenē ir pietiekami daudz ārsti un pēc viņu teiktā pārtinamās virsmas vēl joprojām ir viena no bīstamākàm vietām, kur bērni gūst traumas, pārtraucām to lietot drošības nolūkos. Pēc tam nopirkām ikea paladziņu un pārtinu drošākos apstākļos. Bet pašā sākumā, man bija ļoti ērti un labi pèc ķeizara augstā virsma. Pēc tam taču andelē vari notirgot to pārtinamo virsmu. Nebūs zemē izmesta nauda.

Yappi kumode ar virsmu- lielisks pirkums. Kumodi bērna drēbēm lietojam joprojām ( (bērnam 2 g) un lietosim vēl ilgi.

justme

https://m.babybest.lv/lv/good/bb6571-kumode-troll-nicole-natural-drs-nc0005

Šāda, ir ideāla. Iesaku ņemt ar platu virsmu, tās šaurās tiešām ilgi nevar lietot.

Jau 17 mēnešus lietoju, lietošu tik ilgi kamēr uz pārtinamās virsmas varēs normali novietot bērnu (mums ir Yappy kumode ar pārtinamo virsmu) Daudz ērtāk kakainu pamperi mainīt uz virsmas nekā uz gultas, kur ripuļo uz visām pusēm.

Papildināts 29.01.2023 02:22:

Jāpiebilst, ka ar pirmo bērnu nelietoju tik ilgi pārtinamo galdu. Neatceros precīzi, bet nu varēja būt kaut kas ap 5-6 mēnešiem tikai. Bet pirmajam bērnam bija saliekams pārtinamais galds, kur apakšā vēl vanna un plaukts. Tā nelikās tik stabila un virsmas malās nekā nav, protams, ja bērns kustīgs un veļas, tad tā drošības sajūta vairs nav tik izteikta. Taču tagad ar normālu koka kumodi apakšā..ideāli. Viss pa rokai, ērti.


Nelietoju vispār (3 bērni) un neiesaku nevienam. Kas liedz bērnu pārtīt gultā ar redelem vai uz grīdas. Es teiktu, ka pēdējais pr labākais risinājumus mūsdienās dzemdējošajai paaudzei-80-90-os gados dzimušajam

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18433461