Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kaitinoši, kontrolējoši ģimenes ārsti

laukupele

Gribu paintresēties, vai vēl kādam ir tāds ģimenes ārsts. Decembra beigās saņēmu vēstuli, veikt bezmaksas pārbaudi uz dzemdes kakla vēzi, nu to vēstuli sūta ik pa trīs gadiem. Lieki piebilst, ka viņas nekad nēesmu izmantojusi, jo gadiem jau ir savs ginekalogs kuru apmeklēju un tas tad arī taisa kadas analīzes vajag. Bet vajadzēja iet pie ģimenes ārsta pēc medicīniskās izziņas, un tas pasaka, ka nedos izziņu kamēr neuztaisīšu to skrīningu. Pie šī konkrētā ģimenes ārsta esmu gadus septiņus, un jau vienu reizi šitā bija, ka nedeva izziņu, jo redz es nēesmu bijusi uz pārbaudi, toreiz iznāca ka mana ginekaloģe bija taisni atvaļinājumā, un mīļā miera labad ar to lapeli aizgāju poliklīnikā pie daktera. Pēc tam, viņai protams prasīju kā ar tām analīzēm, viņa teica ka viss kārtībā visas analīzes veiktas. Tikai nobrīnijās, ka ģimenes ārsts tā dara, jo katram cilvēkam pašam ir tiesības lemt par savu veselību, un ir tiesības arī neiet uz tām pārbaudēm, nevar tā ar šantāzu piespiest. Šoreiz protams es arī ģimenes ārstei pabāzu to vēstuli zem deguna un teicu, tur rakstīts trīs mēnešu laikā, kad gribēsu, tad iešu.

Ak dies...ģimenes ārsti vienaldzīgi- slikti, ģimenes ārsts iesaistās- atkal slikti.

Es būtu priecīga, ja mans ģimenes ārsts kaut reizi būtu pajautājis vai esmu veikusi kādu skrīninga pārbaudi.

arī tieši par to reiz padomāju, ka ģimenes ārstiem nav ne laika, ne vairs kapacitātes painteresēties par pacienta vispārējo veselības stāvokli, reizi pa reizei nepieciešamajām analīzēm un pārbaudēm. Viss notiek tikai pēdējā brīdī, kad kaite jau attīstījusies pilnā plaukumā. Bet te vienam atkal slikti.

Četri vēji

Viens ir painteresēties un atgādināt, bet otrs - atteikt izziņu, kas ar šo konkrēto nav saistīta.

Četri vēji iet pa lauku / Četri vēji manī mīt / Vēja slota mūžu slauka / Nevar vējus saslaucīt

Bet te vienam atkal slikti.
Vai ne?

Protams, var neiet uz pārbaudēm, bet kad atklās vēzi pēdējā stadijā, tad bļaus, ka ārsti vainīgi.

Dzīvesveids

Es tādu rīcību nesauktu par ārsta ieinteresētības rādītāju. Ja jau tik ieinteresēta, tad būtu zinājusi, ka autore regulāri apmeklē savu ginekologu.

Dzīvesveids
Ja jau tik ieinteresēta, tad būtu zinājusi, ka autore regulāri apmeklē savu ginekologu.
Un kādā veidā ģimenes ārsts to var zināt? Ja pacients to nestāsta.

Taaapati

Varbūt ne pa tēmu, es arī eju pie privāta ginekologa un vēstules nekad neizmantoju, bet tagad ņem smalkākas analīzes nekā kādreiz un mans gin strikti pieprasa šo vēstuli. Citādi būtu jāmaksā par analīzi paliela summa laikam.

kukainis

Nuja, vēstuli var nest pie sava privātā ginekologa un ietaupīt naudiņu par analīzi.

Diezgan traki, viena lieta ir r atgādināt, cita -- atteikt citus pakalpojumus!

laukupele
Sākumā noskaidro, vai tavs ginekologs tiešām tev veic un ir veicis to tiešo skrīningu pēdējo gadu laikā . Parastas uztriepju analīzes jau nav tas.

Ģimenes ārsts laikam saprot labi cilvēku dabu, tāpēc cenšas to labā

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18433479