Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kaitinoši, kontrolējoši ģimenes ārsti

laukupele

Mana ģā arī interesējas, vai esmu bijusi. Manuprāt, tas ir apsveicami. Es vienmēr uz ikgadējo pārbaudi pie savas ginekoloģes tos papīrus paņemu līdzi (ja nu kaut ko esmu saņēmusi), tā tak ir lētāk. Bet ja tu visas pārbaudes esi veikusi, paņem izdruku no datamed un iedod ārstei. Mana ģā e veselības sistēmā neredzēja, ka esmu izmantojusi, lai gan zināju droši. Iegāju datamedā un tur bija visi analīžu rezultāti. Nesaprotu problēmu.

Papildināts 09.01.2023 11:55:

Vai arī cepiens ir tādēļ, ka tomēr neesi bijusi?

Papildināts 09.01.2023 11:57:

Manai dr gan pietika, ka es telefonā parādīju. Nekas nebija jādrukā un pieņemu, ka nekādas izziņas man neliegtu arī, ja nebūtu apmeklējusi. Bet es domāju, ka ārstei ir nelāga pieredze. Latvijā joprojām ir ļoti daudz vecāku sieviešu, kas neiet pie ginekologa. Tā laikam ir kaut kāda padomju medicīnas trauma.

vienreiz
Bet ja arī autore nav piemēram bijusi, dakterei jau nav nekādas tiesības to uzspiest darīt.

Ir dzirdēts, ka ģimenes ārstiem ir piemaksas par to, ja pacienti iet uz šitām pārbaudēm.

Duujaa

Mudināt (piespiest) iet uz kādu pārbaudi nevar. Kur nu vēl atteikt izziņu, kas absolūti nekādā veidā nav saistīta ar izmeklējamo jautājumu.

Es neko neteiktu, ja ārste tikai atgādinātu. Bet es biju piezvanījusi, paprasījusi vai varu dabūt izziņu, apstiprināja viss kārtībā nāciet pakaļ. Man viņa bija jānes tālak iesniegt, saskaņoju laiku, vai visu paspētu, un beigās tev pasaka nedos. Ziniet varat rakstīt ko gribat, bet tas nav normāli.

Man ģimenes ārste arī aizrādīja, jo pēc e-veselības datiem, es kādus padsmit gadus neesmu bijusi pie ginekologa. Es gan eju katru gadu, bet šajā sistēmā neparādās.

Jautajums- vai problēmas ar sistēmām, ja neparādās info? E- veselībā teorētiski jābūt daudz info, bet izskatās, ka neviens īpaši to neievada.

Uzzvani uz VI un apjautājies

HannaN

Ak dies...ģimenes ārsti vienaldzīgi- slikti, ģimenes ārsts iesaistās- atkal slikti.
Vot, vot.. to pašu padomāju. Un tad ja kāda kaite, kur zināmā mērā pats vainīgs jo regulāri nepārbaudās, tad klūp ārstiem visrū, ka nav pamanījuši!

HannaN
Bet ne jau izziņu neizsniegt

HannaN

Diezgan traki, viena lieta ir r atgādināt, cita -- atteikt citus pakalpojumus!
Cilvēki dažādi.

Man kolēģei bija vēzis pa sieviešu līniju. Veiksmīgi agri atklāja, izoperēja. Viņai jāiet uz regulārām pārbaudēm. Nezinu, ir kaut kāds spec nosaukums tam visam... Vai tad viņa iet? Ne tak!! Tad nu pēdējo reizi pašai kaut ko no ģimenes ārsta vajadzēja un bija dusmīga, ka ģimenes ārsts sasūtījis pie 101 daktera uz pārbaudēm, citādi ātrāk ko nu tur nedara/neizsniedz! Nu ļoti labi, ja pašam nav apzinīgums, tad jāspiež ar drastiskām metodēm. Jo ja nu kas, tad gan jau ārsti ne pirmo reizi pieredzējuši, ka pēcāk viņi vainīgi. A kā tu ko izdaŗisi, ja pie tā ārsta vnk neiet uz tām pārbaudēm?!?!

Papildināts 09.01.2023 12:57:

Bet ne jau izziņu neizsniegt
Kā jau rakstīju. Dažam tā varbūt ari vajag.

Tad jau ģimenes ārsts var pateikt arī iemeslu neizsniegšanai - Kamēr nenotievēsi, izziņu neizsniegšu!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18433479