Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kaitinoši, kontrolējoši ģimenes ārsti

laukupele

Mans ģimenes ārsts (medmāsas tieši) speciāli zvana un atgādina, ka jāiet uz šo skrīningu ar to lapu, kaut es eju katru gadu pie ārsta un uz dzemdes kakla vēža analīzi arī ņem ik pēc cik ilga laika, samaksāju. Šķiet, ka lapu neesmu izmantojusi nekad. Kad es eju uz ginekologa vizīti, vai nu man šīs lapas nav vai kaut kur ir iebāzta, vai aizmirstu.

Galu galā, šo es veicu savas veselības dēļ, nevis, lai ģimenes ārsts varētu ieķeksēt vai ko viņu tur dara. Regulāri piesienas,ka es neesmu bijusi ar to lapu tieši.

Viens ir atgādināt, ieteikt iziet šo pārbaudi veselības dēļ, otrs ir uzspiest to darīt dēļ viņu lapeles.

Jo dažam savādāk nevar!

Papildināts 09.01.2023 13:03:

Mans gin. šo valsts nosūtīju atrada kautkādā med.sistēmā, jo es parasti tās vēstules neizmantoju.

HannaN

Un vispār jau jebkurai izziņai vajag pamatojumu. Ja tā izziņa ir piemēram par veselības stāvokli? Kā tu izsniegsi, ja nav kāda konkrēta pārbaude. Vēlāk dakters atkal būs vainīgs, ka izsniedzis pavirši jo nav bijusi kāda pārbaude...

Nez, es tikai par šādām lietām. Ja pats nejēddz, tad jāpiespiež.

Cilvēki r dīvaii reizēm... Pag nedēlu biju pie lora. Cilveki gāž apkārt. Privātā. Ienāk viena sieviete, pirmkārt jau viņa grib pierakstīties (uz durvīm skaidri gaiši - jāzvana! ) noģērbjas un metas kabinetā bez rindas iekšā, kur jau procedūra notiek. Nu viņu izpurķelē ārā māsiņa iznāk jautā ko vajag. Viāi recepti vajag, auss sāpejusi, tagad kkada jociga esot. Masiņa saka mēs tā nevaram, jo jāpārbauda ta auss, bet tuvākais pieraksts pēc nedļas! Sieviete pārskaitusies, bet jūs taču esat privātais! Es maksāšu, izrakstiet man ausij kko! Uz māšiņas, ka bezz pārbaudes sazinko nevar izrakstit nikna! Māsiņa saka, bet zvaniet savam 'gimenes ārstam, viņš jūsu vēsturi zin, izrakstīs, mūsu doka neraksta ereceptes. Nu beigās pierakstījās pec nedēlas, bet prom ejot pūta un elsa un dusmīga.... Cits ārsts varbūt ari kko uz dullo izrakstītu.

Papildināts 09.01.2023 13:04:

Tad jau ģimenes ārsts var pateikt arī iemeslu neizsniegšanai - Kamēr nenotievēsi, izziņu neizsniegšu!
Ari. Ja tas tiešā veidā saistīts ar kādiem slimības saasinājumiem kāpēc gan ne!

Diančiks
Jautajums- vai problēmas ar sistēmām, ja neparādās info? E- veselībā teorētiski jābūt daudz info, bet izskatās, ka neviens īpaši to neievada.
Saprotu, ka - ja ej pie ginekologa privātpraksē, šī info neparādās,ka pārbaude veikta. Pie valsts ginekologa varbūt,ka rādās.

Katrā ziņā, kad man medmāsa teica,ka jāiet pie ginekologa, es teicu,ka es eju un pārbaudos regulāri, viņa atbildēja, ka viņas privātos neredzot. tad gan es teicu,ka man tas nav svarīgi ko viņas redz vai neredz. Man svarīgi pārbaudīties tas,ka viss ir kārtībā.

HannaN

Nezz, man nekad neviens nebāžas virsū. Pašai jāprasa, reizēm pat liekas, ka par maz. Kaut vai daudzi sūdzas, ka ar potēm bāžas virsū. Man pat nejautā! Tagad kad gaidu mazo pate gribēju gripas un garā klepus, gāju prasīju. Līdz tam pat nepiedāvāja/nepajautāja.

Man jau sāk sajūta palikt, ka pavirša. Citam atkal liktos, ka bāžas virsū

Es pie ārstiem eju regulāri. Ari to lapu izmantoju. Nevis uzmetu lūpu, ka redz man mieru neliek....

luara
Kas tāds varētu būt par tām piemaksām. Manējā sūta visur tur, kur viņai vajag lai "papīri" kārtībā nevis kur man vajag. Par laimi man ir apdrošināšana, tad nu jo mazāk viņu satieku, jo labāk.

Leila.

Ģimenes ārstam nav jābūt soģim un lēmējam, kur katrs ies vai neies. Viņa pienākumos varētu ietilpt atgādināt, tas arī viss. Ir cilvēki, kuri vienkārši neiet pie ārsta. Tā arī nodzīvo savu dzīvi.

Labi jau, ka ārste vispār atgādina par tiem skrīningiem, bet neizrakstīt zīmi tādēļ, ka pacients negtib iet uz brīvprātīgu skrīningu, nav normāli. Maini ārsti, ja vari. Man vienreiz bija līdzīgs gadījums. Manā darbā ik gadu vajag plaušu rentgenu veikt, lai apstiprinātu, ka man nav tuberkolozes. Turklāt darba devējam, kuram šī zīme bija vajadzīga, tika zvanīts no inpektora, ka pēc 2 nedēļām iestādei būs pārbaude, vai visiem darbiniekiem ir šīs zīmes. Ok, es aizgāju un uztaisīju, ar plaušām viss ok, eju pie ģimenes āsta, lai iedod man to zīmi, a viņš saka: man te ir jāieraksta slēdzienā, ka esat vesela, bet jums tagad ir iesnas (biju nedaudz apaukstējusies), nerakstīšu jums zīmi. Es biju uz kātiem, jo tā zīme vajadzīga par tuberkolozi, lol. Par laimi, abas vina medmāsas bija līdzīgā neizpratnē par āsta putniem un pierunāja viņu parakstīt. Bet vins to izdarīja ļoti negribīgi .wtf vienkārši

PuupoliiC

.. ir cilēki, kā šai gadijumā man domāt, kas māk sacelt vētru ūdens glāzē !!

LATVIJA Zemgale

Ах вот оно что, Михалыч!!!

Ļaunu nepieminu - atriebšos, aizmirsīšu.

kristel

Es arī neeju ar to cedeli, kopš man viena paslavena daktere vairākus gadus atpakaļ (ceru, ka viņa vairs nestrādā par ārstu) paprasīja kāpēc esmu ar to cedeli no mazpilsētas uz Rīgu atskrējusi.

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18433479