Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kaitinoši, kontrolējoši ģimenes ārsti

laukupele

HannaN

Viņa pienākumos varētu ietilpt atgādināt,
Bet varbut autorei atgadinaja, atgadinaja, atgadinaja... apnika Varb'ut anamn'ez'e k'adas ginekologiskas saslimsanas un t'a. Tapec uzvakte vairak.

Man tiesam nekad pat jautajusi nav. Vienu reizi pazaudeju to lapu, tad g'aju prasiju un man izdrukaja.

Papildināts 09.01.2023 14:03:

Tapec jau tas ir 'gimenes 'arsts. Kada jega no vina ja atceras (ja vispār atceras tajos pacentu tūkstošos) tikai kad aizeju.

Dzīvesveids

Nu ļoti labi, ja pašam nav apzinīgums, tad jāspiež ar drastiskām metodēm.

Bet ne jau izziņu neizsniegt Kā jau rakstīju. Dažam tā varbūt ari vajag

Nezināju, ka ārstam ir tādas tiesības attiecībā uz citu cilvēku.

HannaN

.. ir cilēki, kā šai gadijumā man domāt, kas māk sacelt vētru ūdens glāzē !!
Ari. Un katram sava uztvere utt. Un kas vienam nepatīk citam ok.

Man mana ārste patīk. Ir reizēm tāds humoriņš viņai utt. Bet zinu, ka ir pacienti, kas par viņu sūdzas. Ka skarba bijusi, ka netā ko pateikusi, ka nosūtījumus nedod. Man nekad tādas problēmas ar viņu nav bijušas.

Tāpat mums miestā ir viena ginekoloģe, pilns nets ar sūdzībām par vņu. Man ari viņa nepatik, ir bijusi nepatīkama pieredze. Liekas, ka viņai kaut kādas psihiskas dabas problēmas. Bet tak iet pie viņas un patīk citām!

Papildināts 09.01.2023 14:08:

Nezināju, ka ārstam ir tādas tiesības attiecībā uz citu cilvēku.
Kāpēc gan lai nebūtu?

Nu iedomājies tā pati mana kolēģe par kuru iepriekš rakstīju. Ja nu kas tad ārstu sūdzēs tiesā, ka nav pienācīgi veicis savus pienākumus, nav sūtījis uz analīzēm uz pārbaudēm. A kā tas ārsts lai aizsūta, ja tas cilvēks pats neiet!!!?? Katram ārstam taču ir kaut kādas vadlīnijas pēc kurām viņam ir jāstrādā un kādas prasības viņam tiek izvirzītas.

Kā viņš viņai var izsniegt izziņu, ka vesela, ja neiet uz pārbaudēm???. Liks iet pārbaudīties! A tur uzreiz cālī pretī, ka ārsts piespiež! Nedod izziņu!

Balsss

Nacionālais veselības dienests no ģimenes ārstiem pieprasa atskaiti par izsūtītajām skrīninga lapām un to, vai pacienti bijuši uz skrīningu. ĢĀ nedabū piemaksu par to, ka pacienti iet uz skrīningiem, bet no tā, vai iesniegta šī atskaite, ir atkarīgs viņu darba kvalitātes vērtējums. Ja netiek izpildītas visas prasības (kuru izpildīšanai papildus darba laiks nav paredzēts), NVD ar ĢĀ var neslēgt līgumu. Tā kā pilnīgi visas oficiālās prasības precīzi izpildīt nav iespējams (jo tad pacientu ārstēšanai laiks vairs nepaliktu), ĢĀ cenšas darīt cik nu var.

Tajā pašā laikā NVD, kas kas izvirza šo prasību ģimenes ārstam, nav papūlējušiem panākt, lai privāto prakšu ārsti arī ievadītu datus sistēmā par skrīningiem un, lai šie dati vispār būtu pieejami ģimenes ārstiem.

Arī es eju pie privātajiem, un, lai gan izmantoju šo skrīninga lapu un saņemu šo izmeklējumu par velti, informācija pie ĢĀ, no kā prasa atskaiti par to, vai es to esmu izdarījusi, nenonāk.

Jā, tā arī tēmas autore neatbild, kas tā pa izziņu, kas netika izsniegta. Varbūt tiešā veidā bija saistīta ar to jomu, ko skrīningā pārbauda, tādēļ arī neizsniedza.

Nezināju, ka ārstam ir tādas tiesības attiecībā uz citu cilvēku
Protams, ārstam nav nekādu tiesību. Tiesības ir tikai pacientam- bļaut un pirkstus vicināt, ka kaut kas neapmierina.

HannaN
Rakstīšu speciāli jums, apmeklēju ārstu regulāri un pārbaudes veicu, tāpēc arī tāda uzbāšanās kaitina un neliekas pareiza.

Leila.

HannaN
Ģimenes ārsts nedrīkst būt soģis. Viņam nav tādu tiesību.

Kāds sakars privātiem vai neprivātiem ar analīzi. Tā ir dzemdes kakla vēža skrīninga analīze nevis kaut kāda mistiska pārbaude, ko ārsts veic savā kabinetā. Šie rezultāti parasti ir pieejami datamedā. Vai vismaz tiek nosūtīti uz epastu ginekologam vai pašai, ja esi norādījusi.

Papildināts 09.01.2023 14:19:

Kā jebkuru analīzu rezultāti.

PuupoliiC

.. vispā ģimenes ārsta un pacienta attiecības būtu jārisina ace pret aci, nevis caur netu !!

Tad dakters arī pateiktu kāpēc vajag/nevajag,, Ja kkas nepatīk ir institūcijas, ko ĢĀ arī nosauktu, ja prasītu, kas izšķirs strīdus situāciju !!

LATVIJA Zemgale

Ах вот оно что, Михалыч!!!

Ļaunu nepieminu - atriebšos, aizmirsīšu.

krūklītis
Ja jau nu tik ļoti gribas zināt, ir profesijas, kur reizi gadā tiek pieprasīta izziņa ka ir veikts plaušu rengens, jau gadiem iegājies ka augusta beigās to daru. Tagad ir papildus darbs, kur arī to vajag. Kad zvanīju ģimenes ārsteiun prasīju ko darīt, teica ka uzrakstīs izziņu. Nu neredzu nekādu saistību plaušām ar dzemdes vēzi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18433479