Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kaitinoši, kontrolējoši ģimenes ārsti

laukupele

Albus Dumbledore
Varbūt vajag ieslēgt loģisko domāšanu, ja zīme būtu, vai ietu pēc jaunas.

Albus Dumbledore

laukupele
Nu daži tā dara. Domā, ka katrā darbā vajag orģinālu eksemplāru. Nu i iet pēc otras zīmes, maksā atkal...

Labajām meitenēm jāprot to pašo ko sliktajām, tik daudz labāk.

Albus Dumbledore
Nu es zinu, ka muļķības, bet tā ārste skatījās slimnīcas izrakstu, kurā viss izskatījās saulaini. Uz mājām nenāca. Bet bija jau labi, ka vispār piekrita, kad neviens neņēma.

Tāpēc arī saku, ka vajag savus radiniekus, kam putniņi, piespiest piereģistrēties pie ģā, kad nekādu vainu vēl nav. Tas ēst neprasa. Man gan neizdevās piespiest. Un es arī negaidīju, ka viņai viss būs tik pēkšņi un slikti. Plus vēl tas, ka radinieku zināšanas var būt ļoti limitētas. Un burtiski atstāj nezinīšiem cilvēku, kuram vajag 24/7 aprūpi un nav ģā. Tikai rekomendācija no slimnīcas steidzami to nokārtot.

pelēkā pele

Jā, vietējais nevar pasūtīt, bet viņam gribas pacientu redzēt.

vai visiem ir iespēja un finanses dabūt privātu ārstu uz mājas vizīti?

Ģimenes ārsts ir nepieciešams tieši tiem, kam nav tās finanses un iespējas. būšu skarba, bet tā tomēr ir bijusi paša cilvēka izvēle - būt bez ģimenes ārsta. Tad ir jārēķinās, ka problēmu gadījumā neviens "uz sitiena" netrauksies tās risināt.

sirdsapziņa ir kā kāmis - vai nu guļ, vai nu grauž...

pelēkā pele
Es tev pilnīgi piekrītu, bet tas vis nonāk uz tuvinieku pleciem. Tāpēc ir jābiedē tie vecie cilvēki un jāsaka, lai reģistrējas.

Kā es nevaru ciest tos varoņus, kas no virpas uz kapsētu. Kam tas? Lai kāds teiktu, re, kā viņš/viņa visu mūžu pīpēja, pie ārstiem negāja. Kas tas par mazohismu? Vai tas cilvēku padara vājāku?

Papildināts 10.01.2023 13:43:

Man bija skolotāja, kas lielījās, ka nav bijusi pie ārsta jau 15 gadus (tik bija viņas meitai). Nu drausmas. Man par laimi jau toreiz tas likās stulbi.

vienreiz
No virpas uz kapsētu nav tas sliktākais variants. Vismaz nevienam nav gadiem jāņemas ar kopšanu vai jāmaksā par pansionātu.

Patricia L

Es nedrošs paliek drošs, tās uztriepes taisu pie katras iespējas, kaut vairākas reizes gadā. Nē, nepārprotiet, ka speciāli skrienu un taisu, bet ir bijis tā, ka jau regulārās pārbaudes laikā uztreipe uz vēzi paņemta un te atnāk vēstule, es eju atkal, jo nav taču jāmaksā. Un, cik dzirdēts, ka tas draņķis attīstās gana ātri. Dubults neplīst.

Ja par ģimenes ārstu, tad manējā izraksta man to, ko paprasu un apsiprina kaites, kuras pati sev izdomāju. Viņa jau tādos gados, ka nevajadzētu vairs strādāt, interese nulle.

Patricia L
Tavai zināšanai, vēstuli drīkst izmantot arī nakamajā un aiznākamajā gadā, ne tikai esošajā gadā

Duujaa

Labāk pastāstiet, ko darīt šādā situācijā:

Ir ģimenes ārste, normāla, viss jauki. Bet pie viņas nav iespējams tikt. Ir praksē pieņemts praktikants, kurš strādā citā veselības jomas amatā, bet acīmredzot grib būt ģimenes ārsts. Tiek veikti pieraksti pie ģimenes ārstes, bet kā aiziet, tā priekšā praktikants. Vai nu strādā abi un rindas kārtībā viens tiek pie pašas ārstes, nākamais pie praktikanta, aiznākamais pie ārstes utt. Vai viņiem bija jāinformē, ka mainījušies darbinieki un ka es praktiski vairs varu netikt pie ārstes, pie kuras es esmu pierakstīta? Vai man ir iespēja teikt, ka man ir vēlme tikt pie pašas ārstes nevis kā pagadās? Man apnicis teikt priekšā, kādus izmeklējumus varētu attiecināt uz manu problēmu, kādas veidlapas nosūtījums ir vajadzīgs utt. Protams, praktikantam jāmācās, bet nu man no ārsta vajag kaut kādas papildus zināšanas, izmeklēšanu, ārstēšanu u.c., nevis būt tikai izmēģinājuma trusītim, uz kuru paskatīties un pabrīnīties par analīzēm.

Duujaa
Rezidents? Bet protams ka tev visas tiesības uzstāt, ka vēlies tikt pie sava ĢĀ. Varbūt jau pierakstoties var teikt, ka tev der vienīgi ārsts nevis rezidents.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18433479