Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kaitinoši, kontrolējoši ģimenes ārsti

laukupele

Rozamunde

Nu reizēm tie rezidenti ir pat advancētāki. Man gan patīk sava ģ.ā. praksē aizšaut pie rezidenta. Par daudzām lietām cits, inovatīvs redzējums, rūpīgums.

Кто сказал, что Я далека от идеала?!? Это идеал далёк от МЕНЯ!!!

Ka tagad vispār var dabut gimenes ārstu, ja nav ne jausmas , kas rajonā notiek, formālais iemesls , mainīta dzīvesvieta, reālai- iepriekšējais ir pediatrs pēc būtības , pārliecības un pieredzes, un jēga zero. A pareizi sakat- GA ir opcija, kas netraucē. Man vīram nav vispār . Ar es domaju , pierakstīties abiem pie viena. Ar ko sākt?

pelēkā pele

lutekle
jāmeklē ģ.ā., kas ir ar mieru ņemt (ja neesat "no rajona" ). Sev piekritīgo, kurš vismaz teorētiski nedrīkst atteikt, var sameklēt te - https://www.vmnvd.gov.lv/lv/gimenes-arsti-atbilstosi-teritorijam

sirdsapziņa ir kā kāmis - vai nu guļ, vai nu grauž...

Duujaa
Protams, ka tev ir tiesības prasīt tieši vizīti pie paša ārsta.

Kaut gan piekrītu, reizēm tie rezidenti ir pat advancētāki. Mana ģimenes ārsta praksē arī tāda meitene strādā, teikšu kā ir, patīk labāk kā jau esošais ārsts.

Duujaa

Negribas jau celt "skandālu", jo šķībi māsiņa tāpat skatīsies, pat ja normāli pateiks. Es nezinu, kā tas oficiāli notiek, jo rezidents liek ārstes zīmogu utt. Visi dokumenti, nosūtījumi, slēdziedi tādi, it kā es būtu bijusi pie pašas ārstes.

pelēkā pele

manai ģ.ā. ir liela prakse un bariņš ar rezidentiem/ārstu palīgiem. Man tas patīk, jo nav pat jāpierakstās - kad vajag, vnk eju un saņemu pakalpojumu. Lai saņemtu nosūtījumus vai ārstētu saaukstēšanos un visādas sīkas vainas, man "točno" nevajag pašu ģ.ā. Ja ir vēlēšanās tikt pie viņas pašas, tad var  pieteikties (man līdz šim nav bijusi). Bet, kad mamma bija smagi slima, pati ģ.ā. bez prasīšanas atnāca vizītē.

vienreiz
Kāpēc mazohisms, ja cilvēks jūtas labi? Mani atkal kaitina tie 10x gadā pie ārsta skrējēji ar katru sīkāko vainīti (vai pat tikai aizdomām par kādu vainīti). Gribas ieteikt dibināt paranoiķu klubiņu.

pelēkā pele

vectra
nav runa par to, ka 10x gadā jāskrien pie ārsta. Bet to, ka ir nepieciešams ģimenes ārsts, lai tad, kad 1x desmit gados ievajagas, neiestājas: es neesmu reģistrējies pie ģ.ā, bet man taču vajag steidzami, un neviens nenostājas pakaļkājās, lai man steigšus palīdzētu. Vai vēl sliktāk - pats jau ir tādā stāvoklī, kad jau vienalga, bet radinieki plēš matus.

pelēkā pele
Nē, nu tas skaidrs, ka vispār ģim. ārsts ir vajadzīgs; par to vispār nav diskusiju.

TeoBarta

Es būtu priecīga, ja mans ģimenes ārsts kaut reizi būtu pajautājis vai esmu veikusi kādu skrīninga pārbaudi

es būrtu priecīga, ja mans ģimenes ārsts kaut reizi painteresètos vai es vēl dzīva vispār

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18433479