Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Austrija. Vīne

dafne26

ziemasmiegs
Tabak kioskā arī var. Bet es pēdējos gadus biļetes pērku Online. Ja vilciens, tad man ir train aplikācija, der visā Eiropā. Vīnes sabiedriskajam var arī bez aplikacijas

ExCuca
esmu pagājušā gadsimta cilvēks un šis man ir vēl sarežģītāk

40 gadus esmu ceļojusi tikai un vienīgi barā un šis man ir pirmais brauciens tā, ka viss jāmeklē pašai

Otrs cilvēks zina vēl mazāk, paļaujas uz mani, jūtu, ka būs jautri

ziemasmiegs
Tad biļeti nopirksi Tabak kioskā.

Dizspare

Biju vīkendā. Nopirkām 3dnn biļetes. Ļoti viegli visu atrast, aiziet, sameklēt.

Vienīgi netikām Central Kafe, bija garas rindas un online viss izpirkts. Tur vienas no labākajām strūdelēm un viena no top vietām Vīnēm.

Un beidzot nobaudīju īpašo austriešu ēdienu- grauzdētas kaulu smadzenes. Briesmīgi jzklausās, bet bijām ļoti labā restorānā, un es noriskēju. Nebija slikti, bet vairs gan ne. Turpmāk bija tika šniceles.

Ļoti omulīga vieta, nedārga, kur garšīgi un daudz vietējo, ir Kaffee Alt Wien. Un, protams, Sacher kūka Sacher kafejnīcā, un noteikti kāda kultūras programma. Es biju uz operu. Un, ja vēl mūsu pašu dīva dzied!!! Episki.

ExCuca
Tad biļeti nopirksi Tabak kioskā.
ta būs jādara

Papildināts 13.02.2023 09:33:

Dizspare
Biju vīkendā. Nopirkām 3dnn biļetes. Ļoti viegli visu atrast, aiziet, sameklēt
uz to arī ceru

Papildināts 13.02.2023 09:37:

Gribēju vēl par bagāžu noskaidrot.

Mums šoreiz ir tikai rokas bagāža. čarteriem to nesver un nemēra, tāpēc man ir lidojumiem iegādāta laba soma, kuru parasti lieku pie kājam, bet tagad, paskatoties biļetē, izmēri neatbilst nepavisam. Izskatās, ka šim lidojumam jāmeklē kas cits.......

ziemasmiegs
Ar tiem (kioskiem) nav problēmu. Ir arī lidostā. Un visur pilsētā. Vislabāk, kā jau te ieteica, pirkt 48 vai 72h biļeti. Bat nu jāsaplāno dienas, ko darīsiet. Es, principā, Vīnei veltītu pusotru dienu, ja neesi ļoti liela mākslas pazinēja un baudītāja, un vienu dienu ar vilcienu, dotos uz Zalcburgu.

Papildināts 13.02.2023 09:39:

Ar kādu aviokompāniju lidosi?

Papildināts 13.02.2023 09:47:

ExCuca
Kritām kārdinājumā airBaltic ķirsīšiem

Mums sanāk 3,5 dienas, doma katru dienu kaut ko vienu apskatīt un tad nesteidzīgi kādā krodziņā pasēdēt atpūsties šo to interesantu nopirkt, nezinu ko, jo tur neesmu bijusi

Tā kā draudzenei problēmas ar kāju, tad skriešana pa apskates objektiem n-tajiem dienā atkrīt....

ziemasmiegs
Tad rokas bagāža mazais koferis 55x 26.x cik tur...8kg. bet ir pilnīgi pietiekami pat 4-5 dienām.

Papildināts 13.02.2023 10:56:

Vīnē ir kompakta pilsēta. Centrs ar Hofburgu, atsevišķu pusi dienas Šenbrunai. Var vakaru Grincgā. Tūristisks, bet kursē pilsētas tramvajs.

Papildināts 13.02.2023 10:58:

Es pirktu 48h Vīnes karti. Hofburgas dārgumu krātuve un apartamenti. Varbūt Vīnes pilsētas interaktīvais muzejs. Otra dienā Senbrunna. Trešajā es brauktu uz Zalcburgu ar rīta agro vilcienu

ExCuca
Svars atbildīs, jo vairāk ielikt nevar, bet izmēri galīgi garām patīk man tā soma, bet būs jāņem bērna koferis

Papildināts 13.02.2023 11:16:

Mums viesnīca kaut kur pie Pratera, pirmajā diena pa to pusi domājam paklīst, bet ne atrakcijas. Tad izlemsim pārājās dienas kurp doties.....

Papildināts 13.02.2023 11:16:

Vīnē ir kompakta pilsēta

ziemasmiegs
Pratera sala ir aktīvā dzīves veida piekritējiem. Es tur savulaik skraidīju rīta krosus. Visa dzīve sākas aiz FranzJoseph Kai. Iekš un apkārt Ringa ex-mūriem. Tūrisma dzīve domāju. Nu Ok-var aizbraukt uz Karl Marx Hof.

Papildināts 13.02.2023 11:40:

Lai tev skaists piedzīvojums! Emocijām bagāts

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18433535