Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Austrija. Vīne

dafne26

ExCuca
Lai tev skaists piedzīvojums! Emocijām bagāts
Paldies

Es tur savulaik skraidīju rīta krosus.
Tu dzīvo Austrijā?

Papildināts 13.02.2023 12:45:

ko nozīmē sis teksts pie biļetes?

Tā kā lielākā daļa lidostu akceptē mobilās iekāpšanas kartes, iesakām pievienot mobilās iekāpšanas kartes savam mobilajam maciņam PassWallet / Apple Wallet un uzrādīt tās no turienes

Papildināts 13.02.2023 12:46:

dafne26
Janvāra beigās plānojas lidojums uz Vīni.
Kā jums gaja Vīnē?

ziemasmiegs
Kādreiz , jaunībā, pavadīju daļu dzīves. Kādus 6 mēnešus. Dzīvoju Brigittenau rajonā.

Papildināts 13.02.2023 13:05:

Wallet pievienotas biļetes nebūs jāmeklē aplikācijā. Ļoti ērti. Man Waletā stāv ij rezervācijas. Ij iekāpšanas kartes, ij veikalu lojalitātes kartes.

Indza

ziemasmiegs

ko nozīmē sis teksts pie biļetes?

Ka vari saglabāt iekāpšanas kartes Wallet aplikācijā un skanēt/uzrādīt no telefona. Ja nejūties pārliecinoši, izmanto drukātās biļetes, nekādu problēmu.

Papildināts 13.02.2023 13:18:

Mums šoreiz ir tikai rokas bagāža. čarteriem to nesver un nemēra,

Parasti nesver un nemēra arī Airbaltic, vismaz man nav gadījies ne redzēt, ne piedzīvot ko tādu. Bet iespēja tomēr pastāv, un būtu vēlams lai soma kaut cik atbilst noteiktajiem parametriem.

The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

ExCuca
Kādreiz , jaunībā, pavadīju daļu dzīves
Vīne mans sapnis kopš Reksi sāka rādīt

Wallet pievienotas biļetes nebūs jāmeklē aplikācijā. Ļoti ērti. Man Waletā stāv ij rezervācijas. Ij iekāpšanas kartes, ij veikalu lojalitātes kartes.
Ja nepazudīsim un iepatiksies, tad sākšu lidināties ar ķiršu biļetēm ja nē, palikšu pie bērnu dārza varianta- čartera

Papildināts 13.02.2023 15:27:

Indza
Parasti nesver un nemēra arī Airbaltic, vismaz man nav gadījies ne redzēt, ne piedzīvot ko tādu. Bet iespēja tomēr pastāv, un būtu vēlams lai soma kaut cik atbilst noteiktajiem parametriem.
vakarā jāpārmēra visas somas mājās, lai lieki neriskētu

ziemasmiegs
Ap to laiku arī biju Vīnē. XX gs.pēdējie gadi. Mans hobijs bija staigāt pa vietām, kur filmētas epizodes no šis filmas

red bull

Man ir gadījies redzēt Rīgā uz AirBaltic reisiem, ka apstaigā rindu pirms iekāpšanas un aizdomīgā kuš koferus lūdz vai nu ielikt režģī, vai arī nosver. Režģis ir atļautajos izmēros. Tā ka 50/50 - vai nu baudīs, vai nu ne.

Es atbildu tikai par to, ko pateicu, bet ne par to, kā tu to saprati!

Vieda Vārna

Ar bagāžas izmēriem var būt visādi, bet labāk jau neriskēt.

Vīne ir tūristiem ļoti draudzīga vieta, es uz turieni braucu Ziemassvētku tirdziņus skatīt un uz Kunsthistorisches Museum. Tur mēdz būt ļoti labas izstādes, bet arī tāpat muzejs ir gana interesants, pie tam muzejā ir ļoti šarmanta kafejnīca, kur var omulīgi pasēdēt. Noeikti aizietu uz Naschmarkt (ja patīk tirdziņi) un vakarā aizbrauktu uz Grincigu pasēdēt kādā krodziņā. Vienu dienu vizinājāmies vienkārši tāpat, uz dullo, ar metro un tamvaju, bija ļoti jauki, jo metro diezgan daudz iet pa virszemi.

Vieda Vārna
sāk jau izskatīties, ka dienu par maz būs

Papildināts 14.02.2023 10:10:

ExCuca
p to laiku arī biju Vīnē. XX gs.pēdējie gadi. Mans hobijs bija staigāt pa vietām, kur filmētas epizodes no šis filmas
šobrīd pa TV7 rada Reksi un reklāmā saka - slepkavas Vīnē nesnauž....

Vieda Vārna

Man ļoti nepatīk tā ašā skriešana galopam po jevropam , kur izskrien cauri pilsētai un skaitās, ka esi to redzējis. Man arī draudzene švaka gājēja, tāpēc ejam tā lēnītēm, ik pa brīdim piesēžot kādā kafejnīcā. Central kafejnīcā mani kaitina  rindas, bet Zaher kafejnīcā var nomēģināt kūku (man negaršoja). Ieteiktu nesamulst no pārlieka smalkuma un ieiet nobaudīt Imperial hoteļa kafejnīcā viņu slaveno Imperial kūku. Dārgi protams, bet var izbaudīt smalkās Vīnes noskaņu. Un noteikti ieiet hoteļa tualetē, tas ir to vērts https://www.cafe-imperial.at

Ja gribas iepirkties, vislabāk aizbraukt līdz Donau center, tur pat rūdītākajam šopaholiķim pietiks iespaidu. https://at.westfield.com/donauzentrum

Vieda Vārna
Man arī draudzene švaka gājēja, tāpēc ejam tā lēnītēm, ik pa brīdim piesēžot kādā kafejnīcā.
oi, tieši to es vēlos ja neredzēsim visu, sīkums, aizlidosim citā reizē, ja patiks mums galvenais ir sākt

Papildināts 14.02.2023 10:44:

Kūkas, kafija- tas ir plānā, šopings minimāli, jo mēs bez bagāžas

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18433535