Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Austrija. Vīne

dafne26

Īsa atsauksme par Vīni- patika, četras dienas izmalām kājām visu centru turpu šurpu. Nokļūt uz viesnīcu un atpakaļ uz lidostu bija ļoti vienkārši, pat iedomāties nevarēju, ka būs tik vienkārši

Kas nepatika? Ne tajā gadalaikā lidojām, it kā tur jau pavasaris, bet gribējās zaļumiņus, puķītes, bet tas sīkums, nākamreiz to ņemsim vērā

Gribās pabraukt ārpus pilsētas, domās jau plāns- lidot uz Bratislavu, ar vilcienu uz Vīni un tad no Vīnes uz Rīgu....... varbūt kadreiz aizšausim

Dizspare

Vieda Vārna
oi, nē. Gribētu Austrijā dzīvot. Ļoti patīk gan Vīne, gan Zalcburga, Grāca uc Un ziemā kalni..

Sniegpaarsla

Arī gribu uz Vīni, bet nu aviokompānijas tā cenas sakruķījušas, plus ar visiem airbaltic ķiršiem diži lēti nav, ar katru nakamo akciju tik dārgāk paliek un skatos, ka uz nākamā gada februāri jau rādas izpirkti lidojumi! Nopietni? Gadu uz priekšu pirkt īsti negribas.

Sniegpaarsla
Arī gribu uz Vīni
es arī jau gribu atkal prātā visādas domas griežas

skatos, ka uz nākamā gada februāri jau rādas izpirkti lidojumi!
februārī gan vairs negribu, labāk uz rudens pusi

Papildināts 06.03.2023 21:48:

viesnīca arī dārgāk, diezgan dārgāk palikusi

no malas

Arī gribu uz Vīni, bet nu aviokompānijas tā cenas sakruķījušas
-----------

Nu nezinu, man jau liekas, ka 66 eiro par lidojumu nav baigi dārgi (praktiski visa vasara pieejama), bet katram savs. Tie laiki, kad lidojumi uz akcijām maksāja pilnīgas kapeikas, ir garām.

a²+b²=c²

no malas
Nu nezinu, man jau liekas, ka 66 eiro par lidojumu nav baigi dārgi
es rudeni skatījos, nu ir lētas biļetes palikušas, bet vai nu 1 biļete vai arī atpakaļ ceļam dārgi.

no malas

Bet tu skaties Air Baltic vai Ryanair? Lētie reisi šobrīd ir Ryanair.

a²+b²=c²

Indza

Arī nāku teikt, ka Ryanair vismaz uz man derīgiem datumiem aprīļa beigās Vīni varēju salikt par ~ 70 eiro abos virzienos. Normāli, manuprāt.

Sniegpaarsla
Mēs jau airbaltic tēmā spriedām, ka ķirši un Green sale ir jāņem akcijas pirmajā dienā. Vēlāk tiešām nekā ķirsīga nav, vismaz ne abos virzienos.

The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

Uz Vīni no Rīgas var mierīgi ar Rynair braukt, jo kā Baltics tā Rynair vienā lidostā Vīnē "dzīvo".

Dzīve ir gluži kā rožu dārzs, bezgala skaista, bet ar ērkšķiem!

Indza

Un var sakombinēt ar vienu kompāniju turp, ar otru atpakaļ, ja tā naudas ziņā izdevīgāk.

The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18433535