Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Austrija. Vīne

dafne26

aveirulz

Tūlīt uz vīni braukšu arī es un man tāds jocīgs jautājums - kā atrast vietu, kur tirgo tādas desmaizītes, kā rādīja Komisārā Reksī? Zinu, ka nekas izcils tas noteikti nebūs, bet nostaļģija no bērnībā TV redzētā liek gribēt Vīnē apēst tieši tādu desmaizīti.

Vieda Vārna

aveirulz
Te aprakstita Rekša maizīte, cik saprotu, tas tāds street food, kam vajadzētu būt kioskos http://adrianainvienna.com/en/rexs-bun/

aveirulz

Vieda Vārna
Paldies, tas bloga ieraksts ir ļoti labs un mani google līdz tam neaizveda.

aveirulz
Man arī bija nostaļģiskas atmiņas par Reksi

Maizītes pirkām Vīnes centrā, braucot no lidostas ar metro, ja izkāpj pieturā Wienn Mitte uzreiz ir lielveikals, tajā pirkām pa 1,29 eur

Metro stacijā Pratersten bija kafeinīca, arī tur bija tās bulciņas, laikam kādi 3 eur, lidostā jau pa 5-6 eur bija. Vislētākās centra lielveikalā

Man patika, vai nu tās atmiņas, vai bulka laba, bet patika

Papildināts 29.04.2023 13:44:

Papildināts 29.04.2023 13:45:

Bija gan ar sieru, gan bez, ka filmā

Papildināts 29.04.2023 13:46:

Papildināts 29.04.2023 13:46:

Desas pietiekoši, tāpēc Reksim garšoja

Sveikas! Sakiet, lūdzu. Kā tad labāk darīt, esot trīs dienas Vīnē. Pirkt transporta karti trim dienām un braucienam no lidostas piepirkt par 1.90€ papildus biļeti? Kur to lidostā var izdarīt? Un kurtās pirms brauciena kompostrē?

annele18

Viennozīmīgi izdevīgi pirkt to 3 dienu biļeti. Bijām pirms gada, arī pirkām, un no-uz lidostu piepirkām klāt to vienreizējo biļeti, jo cita zonā. Biļeti sākumā vajag validēt(uzspiest laika zīmogu) zilajos biļešu validatoros, kas ir pie ieejas (uz perona) vilcienā. Un viss. Ieslēdzas derīguma termiņš. Brauciet uz nebēdu. Nekas vairs nav jādara. Ja kontrole gadīsies, tad tik jāuzrāda.

Papildināts 24.06.2023 09:00:

Laurie
Jāpērk biļetes sarkanajos OBB automātos. CAT nē, tie ir dārgie. Pievienoju saiti, kur ātri izstāstīts,kā nopirkt biļeti. https://youtu.be/xNMHV1YwBew

Cik laba pamācība! Liels paldies!

Mikaa

Iespraukšos pa vidu - ko labāk apskatīt - Šēnbrūnas pili vai Belvederi? Divi pusaudži, kas jau simts pilīs bijuši un 101 iet nav entuziasms, bet es (māte) gribu.

Gribam ķert Vīnes gaisotni, būsim starp ziemassvētkiem un Jauno gadu. Ko vēl var ieteikt?

Gabrielle

Mikaa

Gribam ķert Vīnes gaisotni, būsim starp ziemassvētkiem un Jauno gadu. Ko vēl var ieteikt?

Pašā Vīnes centrā virtuālās realitātes muzejs par Vīnes vēsturi:

https://www.timetravel-vienna.at/

Interesants un nervu galiņus kutinošs

Un turpat pāri ielai otrs VR muzejs par Sisi biogrāfiju, arī nebūs garlaicīgi:

www.amazing-sisi.at/en/

Atrašanās vieta - pāris kvartālu no Stephansplatz.

Vienīgi, kā pieredze rāda - nav piemēroti jutīgiem ļaudīm, kuri mēdz ātri izbīties vai satraukties

BODOLLINO

Vai akvāriju Vīnē ir vērts skatīties?

Papildināts 04.11.2023 11:11:

Brauksim ar padsmitnieci , kura saskatījusies seriālu par Sisi. Šēnbrunnas pilī nez cik reižu būts, kāda ir speciālā Sisi ekskursija? Un kuru no smalkajām, klasiskajām (dārgajām) kafejnīcām ieteiktu? Vai vērts stāvēt mūžīgajà rindā uz Central?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18433535