Ukraina XXX

VLapsa

Slēdza NobodyIsPerfect: "Limits".
VLapsa


Atieciba uz humoru in šovu estētiku tomēr kait kāda sadzīviska līmeni vai mentalitāte tieši homors ir tuvāks un joki saprotamāki ka tiem pašiem amerikāņu vai angļu šoviem. Jo īpaši vecākajai paaudzei

vecākajai paaudzei varbūt, man jau no sākta gala kā iecienītākā izvēle ir bijis britu humors, kaut vai ar dublāžu. bērnībā šādus tādus krievu seriālus paskatījos un mūziku paklausījos, bet jau pusaudžu gados tas vispār vairs nebija aktuāli. nezinu, kaut kā nejūtu krievu humorā un kultūrā neko izteikti tuvu latvieša mentalitātei.

sofija18

Par šoviem - nu, mēs arī mēdzām skatīties kādus remonta raidījumus vai viņu Golos ( tur tak mūsu zvaigznes ar bija), TNT - Komedi klub utml. Bet, kā redzams, viņi paši arī sadalījušies par un pret. Bet kopš 24.02., es nevaru krievu tv, literatūru utt, neko nespēju skatīties vai lasīt. Un pat Svati, kurš taču ir Zelenska darbs, nespēju, jo daļa aktieru ( arī Ukrainā dzimuši) atbalsta karu.

red bull

sofija18
Tur tikai 1 aktieris ir pret karu, nu un Anna Košmal protams. Bet man jāatzīstas, ka es tikai pirmās 2 sezonas esmu redzējusi.

LunaE
Sodien gāju garām tehnikuma kopmītnei, kur jaunieši ārā tieši klausījās krievu repu. Savā starpā gan sarunājās latviski. Tā ka ir burbuļi dažadi.


Es atbildu tikai par to, ko pateicu, bet ne par to, kā tu to saprati!


magnolija11

urganta šovs un tas humors man patika, patīk. Un cik zinu tur iesaistītie visi ir pret karu

Papildināts 12.01.2023 17:06:

Arvien vairāk visur runā, ka Bahmutas pusē smagi iet, un ja ofic personas to runā, tad saprotams, ka tur ir ļoti ļoti smagi un jau kādu laiku. Tik žēl tur esošos ukraiņu karavīrus, baisi

sofija18

magnolija11

Nu, Bahmutā situācija ir ļoti ļoti smaga jau ilgāku laiku. Un vēl smagāk ir Soledarā.

Papildināts 12.01.2023 17:36:

Un nekas no tā nav bijis noslēpums.

El milagro

sofija18
Un vēl smagāk ir Soledarā.

Arestovičs saka, ka Putleram tā Soledara ir vajadzīga čista propagandai, un viņš tur nolikt kaut 100 000 savējo. Atliek vien cerēt, ka ukraiņi to atvairīs ar mazām asinīm.


sofija18

El milagro
Jā, visticamāk.

Un vispār, visa ģenerāļu maiņa ir interesanta. krievijā tādas lietas nenotiek tāpat vien.

red bull

magnolija11
Hmm, arī hrustaļovs?

Papildināts 12.01.2023 18:02:

Tas, kas visvairāk kremt, ka krievi met karot savus zekus un visādus brīvprātīgos, kam tā ir iespēja izrauties no nabadzības bedres vienalga kā, arī nogalinot, bet ukraiņiem iet bojā cilvēki, kas aizstāv savu zemi, starp kuriem ir daudz talantīgu cilvēki savās jomās.


Es atbildu tikai par to, ko pateicu, bet ne par to, kā tu to saprati!


Naducis

Nu re, atveru zkanālu telegramā un... Vārds vārdā Tautas varas kalpa smana info, pat vieta, ko pieminēt, tā pati

Video gan tāds nesaprotams, jo džeks, kas slāj ar UKR karogu un otrs, kas nes šampjus, ir vienāi ģērbti, tas ko- tagad trendā elitei?


vienus Dievs tas Kungs aplaimo ar bērniem, citus soda

Быть пессимистом потрясающе. Я всегда или прав или приятно удивлен.


Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18433537