Ukraina XXX

VLapsa

Slēdza NobodyIsPerfect: "Limits".
sofija18

Naducis

Z kanālos klīstot video, kur pie ukraiņu karavīriem pieiet citi, it kā ukraiņu karavīri un nošauj. Izplata vāgnerieši, kā panākumu, cik veiksmīgi iefiltrējas. Bet no otras puses, tur arī komentāru arī, ka feiks, jo formām kkas neatbilst un ieročiem utml. Bet kā kārtējo propagandu to jebkurā gadījumā var uzskatīt. Es video neesmu meklējuši un redzējusi, bet tam avotam uzticos, kur tika šis plaši apspriests.


red bull
Pilnīgi pirkrītu. Ukrainā iet bojā paši labākie visās izpausmēs. Viens gūsteknis- rus karavīrs pie Zolkina teica, ka zeku iepludināšana ļauj pasargāt un saglabāt īstos karotājus.

El milagro

red bull
bet ukraiņiem iet bojā cilvēki, kas aizstāv savu zemi, starp kuriem ir daudz talantīgu cilvēki savās jomās.

Jā. Da kaut ne talantīgi - vnk cilvēki. Skatījos futbola čempi un domāju par tiem lauku vīriem no Bučas, kuru ķermeņi mētājās pa ielām. Viņiem vajadzēja tusēt garāžās, iedzert aliņu, skatīties futeni, sestdienās iet uz pirti. Un tas viss būtu - jo 21. gadsimts. Visiem, tikai ne impērijas līķim kaimiņos.


magnolija11

red bull
Par to nav dzirdēts tā konkrēti. Ir redzēts kopā ar varnavu, viņa ir ļoti pret karu, pieņēmu ka arī.


Naducis

sofija18
Aga, redzēju arī tādu


vienus Dievs tas Kungs aplaimo ar bērniem, citus soda

Быть пессимистом потрясающе. Я всегда или прав или приятно удивлен.


magnolija11

sofija18
Šo jau tie gūstekņi ir stastījuši ka frontes līnijā vini arī grūti atšķir vai ukrainis vai krievs, cik sapratu arī ukraiņu izlūki iet raškas formās vai tuvu tām

Naducis

Vakar NV Amerika bij sižets par UKR kareivjiem, kas ASV uz protezēšanu un rehabilitāciju. Čalis, kas uzkāpis uz kājnieku mīnas, saka, ka savu iepriekšējo darbu turpināt pēc kara nevarēs, jo lai kādus, bet cilvēkus nogalinājis, tāda vairs par bd audzinātāju strādāt nejūtas cienīgs... Otrs gaida protēzi, lai var atgriwzties frontē, tā darot daudzi....


vienus Dievs tas Kungs aplaimo ar bērniem, citus soda

Быть пессимистом потрясающе. Я всегда или прав или приятно удивлен.


magnolija11

Bet vispār baisi kas tiem ukraiņu puikām jāizciešs, jau tas vien ka apzinās, kad sūta uz to smagāko līniju, kad apzinās visu situāciju. Un tie video no ierakumiem. Citiem tur tādi klepi, visticamāk ielaisti plaušu karsoņi vai bronhīti. Bet kā tu piecelsies un pametīsi citus karavīrus tādā frontē

Undina2

Oi, tikko ievēroju, ka Zelenskim sākusi bārda sirmot...


red bull

El milagro
Jā, es negribēju sērot tikai par talantīgajiem. Iekrita sirdī kā nesen viens ukraiņu aktieris tā arī izteicās, ka mūsu amata brāļiem krievijā dzīvē nekas nav mainījies un var vārdos atbalstīt karu, jo viņi jau paši nekaro, to viņu vietā dara zeki un čmobiki, kamēr daudzi mūsējie ir karotāju vai brīvprātīgo rindās piefrontes joslā.

Papildināts 12.01.2023 19:27:

magnolija11
Viņi ir labi pazīstami ar Varnavu, bet kaut kā neesmu dzirdējusi, ka viņš būtu pret karu (lai arī viņa sieva ir ukrainiete). Ja tā būtu, tad diez vai viņš vadītu joprojām šovus TV un braukātu pie Rosgvardijas vadīt koncertus.


Es atbildu tikai par to, ko pateicu, bet ne par to, kā tu to saprati!

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18433537