Uzņemšana 2023 Rīgā. 7. un 10.klases

Četri vēji

Slēdza Četri vēji: "Vairs nav aktuāli. Jaunā tēma nākamajiem - kad būs informācija.".
Četri vēji

Tā kā sāku saņemt privātus jautājumus, saprotu, ka laiks tēmai.

Apsolos informēt, tiklīdz būs kādi apstiprināti datumi un informācija, bet pagaidām lūgums skolas lieki netrobelēt, jo viss vēl spriešanas procesā. Solīja līdz 1.02. pamatlietas izziņot oficiāli.


Četri vēji iet pa lauku / Četri vēji manī mīt / Vēja slota mūžu slauka / Nevar vējus saslaucīt


Lai visiem veicas!

adatainis

Jāsameklē šogad arī būs pārītis, ko patrenēt Pagaidām 1:1 (pagājušogad mietenei pietrūka pāris punkti - pierunāju nepalikt vecajā skolā, bet iet RV2Ģ).

Skaistnatrite

Varbūt kādam manam informācija noderēs sagatavoties mācībām RV1Ģ - skolā datorikas stundā 7. klasē māca nevis MIcrosoft programmu izmantošanu, bet reālu programmēšanu. Ir jaunieši, kuriem tas nesāgādā problēmas, ir jaunieši, kuri 7. klasē saskaras ar ievērojamām grūtībām, kaut gan citos mācību priekšmetos zināšanu vērtējumi ir ļoti labi. Programmēšanas valoda Python. Iepriekš es nekur nemanīju informāciju par to.


Cooper

O,man šī tēma šogad aktuāla

adatainis

Informācijai - RV1Ģ vācu valodu 7. klasē māca no nulles! Manējais pārgāja pēc 1 gada krievu valodas, jo neredzēja jēgu šajai 2. svešvalodai (viņa'm krievu ir otra dzimtā). Skolotāja runā tikai vāciski arī starpbrīžos.

Četri vēji

adatainis
Domāju, ka šogad to darīs ja ne visas, tad lielākā daļa ģimnāziju. Jo šiem bērniem pēc 3 gadiem tāpat varbūt sanāks mācīties jau 2.valodu ne-krievu (visticamāk, jo nav skaidrs šis regulējums par pārejas 3 gadiem. Īsti loģiski tas nav, mainīt 10.klasē to, kas iesākts vairākus gadus, jo dabūt prasīto līmeni ar atvēlētajām vidusskolā kopumā 200 stundām pret kopā plānotajām pāri par 600 stundām nevar, bet nu esošā situācijā darīs, ko varēs.

Zinu, ka RVVĢ arī šī iespēja būs - sākt vācu valodu kā 2.svešvalodu no 0 (7.klasē).


Četri vēji iet pa lauku / Četri vēji manī mīt / Vēja slota mūžu slauka / Nevar vējus saslaucīt

AAfrika

Četri vēji
Man jautājums par pārbaudījumu- svēšavaloda (angļu vai vācu).

Vai bērns varētu kārtot abas valodas? Ja kārtos vācu- tad jau nevarēs iestāties citās v-skolās vai ģimnāzijās (derēs tikai RVVĢ)?

Četri vēji

AAfrika
Par 10.klasi? Tur būs kardinālas izmaiņas. Kādas - vēl jāpaciešas, jo vēl spriež un domā, un saskaņo.

Iepriekš - abas valodas nevarēja kārtot, jo eksāmens notiek vienlaikus. RVVĢ 10.klasei bija vienalga, kāda valoda kārtota, tā kā neviens nebija spiests izvēlēties vācu kādu iemeslu dēļ. Pārējiem tas nemaz nebija aktuāli. Vācu vispār kārtoja daži desmiti no visiem tiem tūkstošiem. Franču laikam nemaz nepiedāvāja.

7.klasei svešvaloda ir tikai RVVģ un visticamāk, ka tā arī paliks. Bet arī tur jāgaida gala versija. Šeit RVVĢ ir svarīgi, kura valoda kārtota, jo to mācīsies tālāk kā 1.svešvalodu.


Četri vēji iet pa lauku / Četri vēji manī mīt / Vēja slota mūžu slauka / Nevar vējus saslaucīt


AAfrika

Četri vēji
Jā. Tieši pētīju pagājušo gadu.

Bērns kā 1. valodu mācās vācu- tad jau tās ir tās īstās zināšanas.

Kā tad kārtos angļu valodu vienā līmenī ar tiem, kam tā ir 1. valoda?

Man šķiet, ka jādod iespēja kārtot abas.

Papildināts 26.01.2023 16:05:

Sanāk- ja nenokārtos pietiekami sekmīgi vācu valodu un netiks RVVĢ- tad netiks nekur?

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18433547