Uzņemšana 2023 Rīgā. 7. un 10.klases

Četri vēji

Slēdza Četri vēji: "Vairs nav aktuāli. Jaunā tēma nākamajiem - kad būs informācija.".
Rozamunde

Paula_23
Pietiek ar to, ka 1.septembris ir kalendārā. Bērni jau tagad pamanās paši visu informāciju iegūt.

Kurš teica, ka ES esmu tālu no ideāla??? Vienkārši ideāls ir tālu no MANIS!

Klau, Me viena no šim valsts ģimnāzijām , 1 septembri neuzsāk pirmklasnieki, bet stabili pusaudzi . Nu tā kā lai pasi vaida, kd būs info un pasi samenedze , cikos būt skola . Tak viņi sazinas, un viņiem ir jāspēj to pašiem nokārtot.

realj smieklīgi- 13 gadniekam mamma meklē cikos skola būt.

lutekle
Nu tak smejies vesela

Pašiem samenedžēt nozīmē pašiem zvanīt uz skolu. Ar ko gan jāsazinās, ja nav zināms neviens jaunais klasesbiedrs, un vecajiem nav nekāda darīšana par to, un tas arī neinteresē. Arī klases audzinātāja līdz šodienai nebija zināma.

Bet nu jau arī 1.ģimnāzijai ir parādījusies info par 1.septembri.

Tā kā, lai visiem viss mierīgi!

Ir info mājas lapā, šodien ir tikai 28.08., nedēļa priekšā. Par ko tads uztraukums?

Manam 8klasniekam arī nebūs pagulēt.. baiga jēga vilkties piektdien no paša rīta uz 40 min. uz ģimnāziju..

Papildināts 28.08.2023 23:48:

Paula_23
Pagājušogad 26.08. e-klasē bija visa informācija no RV1.Ģ direktora gan par klases audzinātājiem, gan par 1. septembra pasakumu 7. kl. Šogād nav?

PiGiTe

E-klasē vēl šobrīd nav nekādu ziņu, bet mājas lapā tagad 28.08 visa info publicēta.

Uztraukuma gan nav nekāda.

adatainis

Mums 9.kl. čatā viena mamma vakar "drognula" Pārējie vecāki turpināja saglabāt pokerface. Skolotāja gan vakar arī nezināja neko. Tikai teica, ka "tiekamies klasē".

Es atceros, kā manā laikā visu šo infu uzzinājām augusta pēdējās dienās (30. vai 31., bet ne ātrak) aizejot uz skolu, kur ārā bija pielikta lapiņa ar visiem svarīgajiem laikiem un jauno klasesbiedru vārdiem. Bet es pieņemu, ka top ģimnāziju kontingentam (nu daļai) varētu būt ļoti svarīgi, lai viss ir iepriekš ļooooti laicīgi zinams, lai var nobriest un sagatavoties. Es laikam stresotu, ja iepriekšējā dienā nebūtu nekādas infas.

Četri vēji

vienreiz
Tas nav tikai ģimnāzijām raksturīgi, bet vispār - informācijas aprites ātrums, savlaicīgums, pieejamība utt. ar pilnīgi citām prasībām. Es pat nezinu, kurā brīdī mierīgi var kārtot kaut kādas sistēmas, jo čekots tiek visu laiku un visu pavada zvani un vēstules ar jautājumiem - kas tur notiek, kāpēc šitā, kāpēc bija tā un tagad tā...

Četri vēji iet pa lauku / Četri vēji manī mīt / Vēja slota mūžu slauka / Nevar vējus saslaucīt

Jautāju šeit - 3. ģimn. 7a klase kurā klasē (telpā) tiekas?

Mākslas skola gan mums atrakstīja, ka visa info būs 30.08., bet kas grib zināt ātrāk, lai zvana - un tālruņa nr. Re, ir skolas, kas vēlas, lai tām zvana

Printy
Tā taču 3.ģ. Zvani Priekulim , viņš labprāt atbild. Bet vispār, ja zini klases audzinātāju, tad konsultāciju sarakstā parasti ir kabineta numurs. Mājas lapā noteikti jābūt pagājušā gada sarakstam.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18433547