Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Barselona, Svaigi iespaidi.

Vieda Vārna

Vieda Vārna

Sen nav būts Barselona, kas tur mainījies? Varbūt kāds bijis nesen un atradis ko interesantu? Cik saprotu Guell parkā tagad ieeja par maksu?


Vieda Vārna

Tiešām neviens nav bijis Barselonā? Es pēdējoreiz biju pirms 8 gadiem, cik saprou, diezgan daudz kas mainījies.

Biju 2021.gada beigās. Svaigi nav, bet salīdzinājumā ar 2014.gadu ir gan šis tas.

Lielākoties viss bija gājis mazumā un vairojies dārdzībā. Ieejas maksas, kas jau tāpat nebija mazas, bija pieaugušas vēl vairāk, šur tur divkārt. Guell parks viss par maksu. Sagrada Familia vairs nedeva audiogidu aparātus, bet telefonā ielādējamu aplikāciju, ko izmantot tā vietā. Hop-on busam, kam bija trīs maršruti (zils, zaļs, sarkans), zaļais likvidēts. Vēsturiskā zilā tramvaja vietā uz Tibidabo - parasts zils autobuss. Daudzveidīgie suvenīri el Corte Ingles pirmajā stāvā Katalonijas laukumā arī pazuduši, tā vietā ikdienišķas preces. Bet tas vēl bija sanerrots lokdaunu laiks, tagad varbūt kaut kas no tā ir atpakaļ.

Vieda Vārna

Hop on busam tikai viens maršruts palicis? Zilais jau tikai vasarā strādā, bet mēs braucam marta brīvdienās. Tā nu gan ir cūcība, tieši biju domājusi vienu dienu vizināties ar busu Jau tā nošokējos, ka maģiskās strūklakas atslēgtas ūdens taupīšanas dēļ.


Vieda Vārna
Nē, novembrī bija divi - zilais un sarkanais. Senos laikos bija vēl trešais - zaļš. Ar busu izvizinājāmies, objektos iegājām - Katalonijas Mākslas muzejā, Montjuic cietoksnī, tā arī bija, ka visa diena pagāja un vakars beidzās jau tumsā.

Vieda Vārna

lafa
Jā, sajaucu zilo ar zaļo, kas gāja gar jūru Par Guell parku tiešām žēl. Jau tā nošokējos, ka maģiskās strūklakas ūdens taupības dēļ nestrādā.

Taaapati

2021 gada Zsv pavadīju Barselonā. Svētku laikā pilsēta ir tik grezna, deg miljons ugunīs. Parādīju meitai Sagrada, izstaigājām iekšu, brīnumu brīnumi viņai bija. Bijām uz izrādi operā. Tirgū uz La Rambla, šo to nopirkām un paēdām tur pat restorānā, forša atmosfēra, iedzert vīnu un vērot ļaudis tirgū. Casa Batlo no ārpuses apskatījām. Vēl mūs aizveda uz inčīgu vietu, braucām kalnā ar sab transportu, tā vieta MUHBA saucas, visa pilsēta uz delnas un daudz grafitti zīmējumi. Jaunatnei ļoti gāja pie sirds. Barselona ir superīga, biju jau tur agrāk. Pilsēta svētki.

Vieda Vārna

Taaapati
MUHBA it kā ir Barselonas vēstures muzejs, tas ir vecpilsētā. Bet skaists skats un grafiti izklausās interesanti, mums pusaudze, kam tas varētu patikt. Vai nevari izstāstīt konkrētāk, kur tas varētu būt?

Varbūt domā MOCO?

Taaapati

Papildināts 18.01.2023 21:56:

Šī vieta, pameklē internetā, mūs veda, mēs braucām un es neiedziļinājos un nesekoju līdzi Zinu tikai ka ilgi braucām kalnā. Būt biju, bet ja man jāskaidro, nevaru. Tur jauniešu daudz, krutas bilžas var taisīt un ir ļoti skaisti, visiem patiks. Gan dienā, gan vakarā.

Papildināts 18.01.2023 22:05:

Papildināts 18.01.2023 22:06:

Papildināts 18.01.2023 22:07:

Atradu pāris savas bildes. Nu tādā stilā tur viss tas skatu laukums. Muzejs tāds ir, bet tur to neredzēju un nebija vēlēšanās todien pēc muzeja, tā jau varbūt atrastu.


red bull

Vieda Vārna
Gan jau domāts šis kalns https://en.m.wikipedia.org/wiki/Tur%C3%B3_de_la_Rovira


Es atbildu tikai par to, ko pateicu, bet ne par to, kā tu to saprati!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18433599