Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Barselona, Svaigi iespaidi.

Vieda Vārna

Vieda Vārna

Taaapati
Paldies, izskatās super, mēģināšu atrast, citādi taisījāmies uz Tibidabo braukt.

Taaapati

Nu tur jau droši vien arī forši, redzēju, nodomāju ka karuselī izbrauktu, bet cerams viss vēl priekšā.

Vieda Vārna

Taaapati
Tibidabo nav ne vainas, skats lielisks, ar liftu var uzbraukt pašā augšā, pie Kristus statujas. Bet karalaika nocietinājumi un grafiti būtu oriģinālāk

Taaapati

Paldies par šeit ielikto saiti, izglītojos.

Mama_Bear

Es biju septembrī, bet man nav skaidrs, kā atbildēt uz autores jautājumu par to, kas tur ir mainījies.

Biju standarta tūristiskajā apgaitā. Park Guell ņēmām biļeti, kura iekļauj tūri ar gidu. Biju pirms 10 gadiem bez gida. Noteikti iesaku ar gidu, cita lieta. Casa Mila arī bijām ar gidu, bija interesanti. Sagrada Familia arī biju rezervējusi gidu, bet pēdējā brīdi man to atcēla. Biļetes, kuras iekļauj gidus, vajag rezervēt laicīgi. Tibidabo patika. Montjuic pilī tikām par velti iekšā, par maksu neieteiktu, nav tur ko redzēt. Pirms 10 gadiem biju aizbraukusi uz Montserratu, iesaku, ja nav būts.

No restorāniem iesaku šos:

https://www.tripadvisor.com/Restaurant_Review-g187497-d11906544-Reviews-Bodega_Biarritz_1881_Tapas_bar-Barcelona_Catalonia.html

Dzīvā rinda.

https://www.tripadvisor.com/Restaurant_Review-g187497-d14129049-Reviews-RAO_Restaurant-Barcelona_Catalonia.html

Vajag rezervēt.

Vieda Vārna

Mama_Bear
Paldies par restorāniem, saglabāšu. Par Park Guell- vai remontdarbi tur beigušies? Un cik tālu jāiet kājām, mums vienam no līdzbraucējiem ar iešanu pa trepēm ir problēmas.

Mama_Bear

Vieda Vārna
Nebija remontdarbu septembrī.

Parkam ir vairākas ieejas. Mums vajadzēja ieeju, kura ir uz Carretera del Carmel ielas (jo tur sākas tūres ar gidu). Braucām ar autobusu, pietura ir pie pašas ieejas (der autobusi 24 un V19). Bet jāņem vērā, ka pašā parkā ir trepes.

red bull

Taaapati
Paldies par ideju ko tādu meklēt! Arī apdomāju izskriet līdz Barselonai.

Es atbildu tikai par to, ko pateicu, bet ne par to, kā tu to saprati!

Ulrike

Biju Barselonā no 3.01.2023 līdz 6.01.2023. Tā kā iespaidi svaigi. Noteikti iesaku Tibidabo! Karuseļi mani neinteresēja, bet divstāvu baznīca un skaisto skatu laukumi grandiozi. Tikai jākāpj gan.

Mēs nopirkām Barcelona Hola karti 96 stundām, ielādēju App telefonā un braucām, ka galva kūp- ar metro un autobusiem, arī ar pacēlāju līdz Tibidabo. Līdz parkam brauc satelītbuss, bet mēs no kalna nokāpām tāpat- ļoti labs ceļš kājāmgājējiem.

Sagrada Familia iespaidīga, noteikti ir audiogids angliski, vāciski ļoti labs.

Palau Güell pašā pilsētas centrā un normāla ieejas maksa. Bijām kuğniecības muzejā, arī interesanti.
Drusku vīlāmies Mercat de la Boqueria- krāsaini, jā, bet apmeklētāju pārpildīts. Tāpat kā Park Güell. Lielākais tūristu daudzums uz kvadrātmetru.
Katrā ziņā gribētos aizbraukt vēlreiz- daudzi punkti palika neizpildīti.
Un vēl- absolūti saulaina un silta pastaiga pa pludmali janvārī. Pietiks saules līdz martam.

Mūs nošokēja ieejas cena Casa Batlo. Visdārgā biļete 1 pieaugušajam bija 60 (?) eiro. Bet vispār iztērējām mazāk kā plānots.

Taaapati

Mēs tajā Bokerijā nopirkām konfektes, garšīgas jau ļoti, mums tik dod garšot, mēs no šī mazliet, no tā mazliet, kad par mazu papīra maisiņu paprasīja 40e, saskatījāmies ar meitu un sarunājām, ka tēvam noklusēsim Montseratā biju citā reizē, skaisti tur ir.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18433599