Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Barselona, Svaigi iespaidi.

Vieda Vārna

Ulrike

Svaigās sulas tirgū foršas. Dzēru katru dienu un nekas slikts ar mani nenotika.

Kaitinošākā problēma bija ar bagāžu pēdējā dienā- līdzi staipīt negribējās, bagāžas glabātuve sāk strādāt deviņos, bet mums vajadzēja ap septiņiem. Dzelzceļa stacija tālu. Labi, ka pajautājām viesnīcā, vai nav tāda opcija. Bija.


Vieda Vārna

Ulrike
Bokērija ir padārga, ja grib ko lētāku, vajag iet uz st.Antonio tirgu. Bet vispār tas tirgus ir šarmants, varbūt tikai jāiet agri no rīta, lai mazāk cilvēku.

Par Casa Batlo nudien traki, gribētos tur uz jumta uzkāpt, bet nu cena baisi kodīga.

Taaapati
Man šitā gāja ar olīvām Vīnes Nachmarkt. Pagaršoju visādas, paņēmu pa kripatiņai, bet kopā sarēķināja pāri 30 eiro. Tā kā jātur acis vaļā un jārēķina līdz.

Trīspadsmit

https://www.casabatllo.es/en/online-tickets/visit-casa-batllo/?show_price=1

Casa Batlo biļetes ir lētākas pērkot online, 29 euro, vai 45euro, ja gribi papildu labumus. Pie kasēm esot dārgāk, bet ne 60euro. vai tas to vērts, nezinu, jo nebiju tur. pašai gan arī tikai 2015.gada pieredze Barselonā, bet gribētos atgriezties.

Vieda Vārna

Vai Cosmo Caixa kāds ir bijis? Lai gan, spriežot pēc tā, ka mājaslapa tikai spāņu un katalāņu valodā, tūristi tur nav vēlami. https://cosmocaixa.org/es/cosmocaixa-barcelona


Vieda Vārna
Esam bijuši 2019. gadā kopā ar pirmskolnieci un skolnieku. Visiem ļoti patika. Neatceros, ka uz vietas būtu bijušas problēmas, ko saprast (atšķirībā no Parīzes La Vilette zinātnes centra). Info meklēju šeit https://www.barcelona.de/en/barcelona-museum-cosmocaixa.html

Vieda Vārna

Tillija
Man vispār ļoti patīk zinātnes centri. Šīs blogeres aprakstā izskatās vilinoši. https://www.youtube.com/watch?v=sid2ae0zlCA

Vieda Vārna
O, paldies. Las Arenas nebijām, bet izskatās interesants pasākums.

Cosmo Caixa tiešām iesaku. Ļoti interesanta arhitektūra, jāiet uz leju pa spirāli, kurai centrā milzīgs koks. Dažādi fizikas likumu demonstrējumi, akvārijs ar mūžameža kokiem un mangrovju saknēm, starp kuriem mierīgi peld zivtiņas un bruņurupuči, ļoti iespaidīgi.

Vieda Vārna

Tillija
Es tās Los arenas jau biju ieķeksējusi, jo jaunkundze grib uz kādu veikalu. ja vēl skatu laukums un restorāni, būs dažādām gaumēm.

Tie fizikas likumi jau redzēti Brēmenē un Tartu, bet zivis un tropu mežs gan ieintriģēja.

Gygy

Vieda Vārna
Cosmo caixa bijām ar bērniem pirms 3 gadiem. Superīga vieta. Mums visiem ļoti patika. Un, salīdzinot ar cenām visur citur, neticami demokrātisks pasākums bija.


Trīspadsmit

Vieda Vārna
Ja jau zivis interesē, tad jau Barselons akvārijs jāapmeklē.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18433599