Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Barselona, Svaigi iespaidi.

Vieda Vārna

Vieda Vārna

Mēs tā arī netikām līdz Las Arenas, bet varētu būt tīri interesanti https://www.barcelona-tourist-guide.com/en/attractions/arenas-de-barcelona.html


BODOLLINO
Paldies, ielikšu sarakstā!

BODOLLINO

Zabacins
Vēl, manuprāt, ir vērts apskatīt MOKO modernās mākslas muzeju vecpilsētā, cik sapratu, dzīvosi kaut kur netālu. Nav liels, bet labs.

BODOLLINO
Ja paspēšu, tad noteikti- lasīju tepat labas atsauksmes .


Indza

Paceļu tēmu!

Kas būtu jāņem vērā divām dāmām pirmo reizi apmeklējot Barselonu? Uzturēsimies kopā 6 dienas. Esmu dzirdējusi, ka ļoti jāuzmanās no kabatzagļiem. Ko jūs sakāt šajā sakarā?


The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

Sviestabeka

Jutos droši jebkurā diennakts laikā. Bet, protams, nauda, telefons un dokumenti jātur drošā vietā, kā jebkurā lielā pilsētā.

Papildināts 26.06.2023 20:33:

Un nevajag ēst uz Ramblas - nav garšīgi. Labāk paiet mazākās ieliņās. Garšīgas uzkodas ir tirgū, arī augļi un sulas.

Vieda Vārna

Indza
No kabatzagļiem ļoti jāuzmanās, Barselona skaitās Nr.1 tieši kabatzagļu ziņā, jo sodi tur nelieli, tūristu daudz, allaž burzma. Bet, ja varam droši iziet cauri Rīgas stacijas tunelim un centrāltirgum, izdzīvosim arī Barselonā. Jāatceras, ka mantas ne uz brīdi nedrīkst atstāt bez uzraudzības, zinu cilvēku, kuram pazuda čemodāni momentā, kad viņš viesnīcas priekšā piegāja pie taksometra. Redzējām, kā pludmalē garāmbraucošs velosipēdists paķēra mugursomu tūristam, kas sēdēja āra kafejnīcā un zibenīgi pazuda Barselonetas šķērsieliņā. Nedrīkst, teiksim, kafejnīcā uz galda tā vienkārši nolikt maku vai telefonu. Somas cieši jāaizver un jātur tā, lai varētu tās redzēt. Dkumentiem ieteiktu uztaisīt kopijas. šai meičai interesanti video par Barselonu, tai skaitā arī par kabatzagļiem. https://www.youtube.com/watch?v=YnzQ5X5B2Xs&t=45s

Papildināts 27.06.2023 12:53:

Es ļoti mīlu Barselonu, tā ir pilsēta ar savu raksturu un šarmu. Noteikti ieteiktu laicīgi norezervēt biļetes un apskaīt Sagrada Familia, tas ir kaut kas īpašs. man patīk vizināties ar hop on busu, labs veids, kā apskatīt pilsētu un saprast, kur gribas atgriezties. Piekrītu par ēšanu uz Ramblas, labāk pameklēt ēstuvi tālāk no lielajām tūristu trasēm. Noteikti jāapmekē tirgus, vismaz Bokērija, bet ir arī citi tirdziņi. Kur dzīvosiet? Ir vērts sameklēt tuvāk tirgu.

Indza

Paldies par ieteikumiem! Drusku sabijos par zagļu tēmu, esmu samērā izklaidīga persona, ņemši vērā ieteikumus!

Dzīvosim Hostal Baler, kas ir nostāk no centra, bet tas ir ar darbu saistīts brauciens, birojs ir Barselonas centrā.


The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

BODOLLINO

Jāievēro elementāras lietas- somas aizvērtas, neatstāt lietas bez pieskatīšanas, visur, kur liela drūzma, allaž palielinās risks. Tradicionāli riskantāks rajons skaitās no Ramblas pa kreisi (no jūras), tur daudz imigrantu un nakti staigāt varētu būt nedaudz neomulīgi.


Indza

BODOLLINO
Paldies! Naktīs staigāt gan nav plānots, bet paldies par brīdinājumu!


The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18433599