Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Barselona, Svaigi iespaidi.

Vieda Vārna

Svaigākie iespaidi: nemierus nejutu, mantas sargāju, bet beigās jau bija vieglprātīgi. Biju Casa Batllo ar Blue biļeti - bija ok, nešķita 33€ vērts apmeklējums. Ēkai pats skaistums ir no ārpuses. Sagradai nogājām garām, bērni neizrādīja interesi to apmeklēt un līdz ar to ietaupījās nauda. Boqueria tirgus - baiss pūlis un overrated, manuprāt. Cenas neadekvātas un, visdrīzāk, priekš tūristiem. Guell parks - ir ok, tūristu masas pie slavenā Barselonas skata. Un pilsētu no augšas redzēju, uzkāpjot kalnā. Galvenais šajā pasākumā bija saule un jūra!


Sviestabeka

Nu tad Barselonas arhitektūra nav domāta jūsu ģimenei. Tas nav ne labi, ne slikti, vienkārši jums ir citas intereses. Mēs Casa Batlo gājām ar Gold biļeti par 50 eiro, un tas bija katra centa vērts. Sagradai garām paiet vienkārši nevarējām un Boqueria tirgus bija mūsu mīļākā pusdienu vieta. Tas, ka vietējie slauc tūristus - loģiski, kaut kā tak nauda ir jāpelna. Katram prieku sagādā kas cits. Barselonas labums ir tas, ka tur var atrast priekus visām gaumēm.

no malas

Nu nezinu, ja mēs nebūtu bijuši Sagrada Familia iekšpusē, manuprāt, Barselonas apmeklējums būtu nepilnīgs. Viens no fantastiskākajiem skatiem, kas redzēts, ko ar citiem nevar salīdzināt, lai gan iespaidīgas baznīcas redzētas visvisādas.

Bet katram savs, citam varbūt labāk pavadīt atvaļinājumu kādā Abu Dabi lielveikalā pie mākslīgajām palmām un smiltiņām. Būs baigi kruti un visas cilvēka alkas pēc skaistuma arī apmierinātas =)


a²+b²=c²

no malas
Bez Sagradas Barselonā ir arī daudz ko citu redzēt un baudīt


Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18433599