Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

OCTA jaunai mašīnai un bez stāža

Sapnjotaaja

Sapnjotaaja

Sveiki! Vai OCTA cena būtiski atšķirtos, ja mašīnu reģistrētu laukos netālu no Rēzeknes, nevis Rīgā? Runa par 2019.gada toyota corolla.

ačuks

Cik es saprotu, mašīnas reģistrācijas adrese ir īpašnieka adrese. Vai auto īpašnieks gatavs OCTAS dēļ citur deklarēties?

Var atrast, ka Rīga vai cita apdzīvota vieta starpība var būt sākot no 10%. Katram apdrošinātājam savādāk

Sapnjotaaja
Atkarīgs no deklarētas dzīvesvietas, ne reģistrācijas vietas. Un papildus-Tavas BM klases. Tā nav atkarīga cik ilgi Tev ir apliecība, bet gan no tā, cik ilgi Tev pieder apdrošinātas mašīnas.

Sapnjotaaja

ExCuca
Deklarētā dzīvesvieta jau ir automašīnas reģistrācijas vieta.

ačuks
Var jau pārdeklarēties uz mašīnas un octas iegādes brīdi.

To vērts darīt tad, ja ar konkrēto mašīnu taisies braukt ilgi. Apdrošinātāji par šīm atšķirībām publiski nestāsta, katram var būt savi noteikumi, tādēļ to atšķirību grūti novērtēt, bet atšķirība parasti ir.

Svarīga ir deklarētā dzīvesvieta automašīnas reģistrācijas brīdī. Nav nozīme deklarētajai dzīvesvietai OCTAs iegādes brīdī.

Aube

Mainās saistībā ar to, kur ej apskati. Ja reģistrēta ir, piem.,Mazpisānos, bet tehnisko izej tehniskās apskates vietās, kas ir tuvākās, tad polises cena būs zemāka, nekā tad, ja no Mazpisāniem brauksi uz Rīgu, kas, piemēram, ir 150 km. Ja dzīvo Mazpisānos un tehn. izej tuvākajā apskates vietā, tad Octai cena būs mazāka, nekā tad, ja dzīvo Rīgā un tehn. izej Rīgā vai brauc uz citu novada tehn. apsk. vietām. Katru gadu tiek pētīts, kur visvairāk ir notikušas avārijas. Piem.,ja konkrētā gadā daudz pieteikumu uz Octu nākušas no Davgavpils, tad pat Latgales Octa cena var mainīties ar Kurzemnieku.

Ceru, ka saprati.

Liela daļa laulību tiktu izglābtas, ja mēs būtu gatavi mazliet vairāk klausīties cits citā.

Amnesia

Mani gan vairāk interesē, cik liels ir ietaupījums, ka ir vērts šādi ņemties?

Amnesia
1. To nevar precīzi pateikt, bet, salīdzinot līdzīgas mašīnas, kuru īpašniekiem ir līdzīgas BM klases, ietaupījums varētu būt līdz pat 30-50% katru gadu.

2. Visa ņemšanās ir dažas min pie datora, jo pārdeklarēties var elektroniski. Tas jādara tikai vienu reizi, t.i., uz mašīnas reģistrāciju. Nākamajos gados tai pašai mašīnai tas nav jāatkārto, jo apdrošinātāju datorsistēmas, aprēķinot cenu, ņem vērā automašīnas reģistrācijas datos norādīto adresi.

Sapnjotaaja
Ja? Es, kad pirku mašīnu Drēzdenē, registreju Rīgā, man tehniskajā pasē ierakstīja manus Mazpisānus. Vai kā Tu domā?

Sapnjotaaja

ExCuca
Es domāju kā deklarēto - tā jau ir reģistrēšanas vieta, ko raksta dokumentos.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18433657