Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Tēma par tiem, kas sapņo, apdomā vai jau ir emigrējuši ārpus Latvijas

Skudra73

Pati nevarētu auzbraukt, pārāk daudz sentimentālu atmiņu, bet par bērniem būtu prieks, ja tie izaugtu un izlidotu plašajā pasaulē.

Ideja, ka jāveicina, lai bērni būtu imigranti svešā zemē, daļēji ir ar lūzerīgu piesitienu.

Aabece

Periodiski domāju, un, kad ir kāda dusma, arī mēles galā izspļauju. Tad samotivējos ar, kurš tad cits, ja ne paši un kur mani labāk sapratīs kā šeit. Bet, kad lasu šādu tēmu vai dzirdu, ka kāds foršais no burbuļa dodas prom, tad tā samotivēšanās strādā arvien mazāk.

Nenosodu. Saprotu. Bet tomēr tik ļoti žēl.

kino

Es gan nesaku, ka mēs neatgriezīsimies. Ja būtu bijusi iespēja dzīvot i tur, i tur, tad tādu izmantotu, bet ar maziem bērniem tomēr tās iespējas ilgu laiku pavadīt tālu no skolas ir visai ierobežots, vismaz, tā ir mūsu gadījumā. Viens no bērniem arī neizslēdz iespēju atgriezties.

Man šķiet, ka mūsdienās vispār tam visam nevajadzētu būt ar tādu nolemtības piesitienu - sak, uz mūžiem tevi atstāju, dzimtene mana. Nav jau tā, ka nevar braukt atpakaļ, ja nu kas.

Vienīgais, kas reizēm kretinē, tad komentāri "ak, tad nepatika gan tajā ārzemē?". Nē, patika, bet tas nenozīmē, ka Latvija nepatīk. Cilveks tak drīkst mīlēt vairākas zemes, var patikt dzīvot vairākās vietās.

Better to remain silent and be thought a fool, than to speak and remove all doubt. /Mark Twain/

Kundalini

ir doma dzīvot ārzemēs, Gobzems šo iespēju labi reklamē

plus ja LV pievienos kadiem blokiem atkal, te bus jautriba uz ilgu laiku

LV jaquztaisa bizness, kas nes naudu, vismaz 5K menesi, un tad vares dzivot citur, labākā valstī

Lasiet manu blogu

Aabece
Es īsti neredzu perspektīvas savam darbam. Nozīmē-man paveicies, ka man veselība (tputpu) un izturība (tputpu) ir augstāka kā vidēji Latvijas iedzīvotājam. Tas nozīmē, ka es busu pēdējā, kura pametīs darbu, kad tas taps neizturams. Diemžēl lai kā tā virvīte mevītos, tai jau gals ir saskatāms.

Papildināts 19.01.2023 12:07:

Palikt un grimt arī nav manis plānos. Tāpat kā mirt idejas vārdā. No parstradāšanàsz

Minna73

Aizbraucu sen, padomaju, nu sliktak tachu nevar vairs but ( t'as ta personigi man ) . Atpakal nedomaju braukt, drizak vecumdienas kaut kur vel talak parvakties, uz kadu tropisku salu ar palmam un kokosriekstiem.

Leila.

Tie kas prom vai plāno braukt prom, kā jums ar vecākiem, kad tie paliek veci un aprūpējami, kā to organizējat/organizēsiet? Man tas, piemēram, būtu viens no klupšanas akmeņiem. Ņemsiet pie sevis, aprūpētāju nodrošināsiet? Protams, ja vecāki vairs nav, tad savādāk. Par saviem vecākiem uztrauktos mazāk, jo ir brāļi, bet vīra vecākiem neviens no bērniem vairs nebūtu šeit.

Pagaidām man šeit patīk. Nesūdzos, ja nu vienīgi gribas siltu/karstu laiku ziemā, bet tas jau priekš Latvijas būtu apokalipse Bet, ja tomēr, tad uz Portugāles vai Spānijas pusi. Neticu par piena ķīseļu upēm citās valstīs!

Taaapati

Tieši vecāki arī attur pagaidām izdarīt izšķirošu soli.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18433675