Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Tēma par tiem, kas sapņo, apdomā vai jau ir emigrējuši ārpus Latvijas

Skudra73

šūpojas aizkari caurvējā pa logu un durvju šķirbām

Pat ja šī bija tikai tēlaina izteiksme, kā hronisks vecu un energoneefektīvu māju īpašnieks piezīmēšu, ka augšminētās problēmas ir likvidējamas ļoti lēti un ātri. (Nē, nav jālikvidē aizkari )

mahanta

Ingunite
Protams, ka gan lēti, gan ātri un vienkārši. Īpaši, ja pati māk rīkoties ar šujmašīnu

Experience is a wonderful thing. It enables you to recognize a mistake when you make it again.

mahanta
Vienkāršāk, lētāk un ātrāk būtu nopirkt

Papildināts 03.04.2023 00:36:

He he, man, starp citu, ir iemantota no lupatiņām sašūta čūska, kas gan tiek lietota nevis funkcionāli, bet kā dekoratīvais elements. Precīzi cik veca tā manta, nezinu, bet art deco vintāža!

Papildināts 03.04.2023 00:45:

Nu, saņemamies, lai tiek 150 lapas un var aizlaist Sočus, elitāra nekustamā īpašuma Meku, arhīvā

mahanta

Ingunite

Ne tu tēmu atvēri, ne tu būsi tā aizlaidēja. Ja "valdībai un priekšniecībai " ir kādas pretenzijas, lai rīkojas moderators. Daudzas te iedomājušās sevi par partijas sekretārēm un nu tik noteiks, kā citiem jādomā. New normal. Nu, nekas, padzïvojām relatīvā demokrātijā 30 gadus, i pietiek. Sic transit gloria mundi

Pēdējās izmaiņas: mahanta, 03.04.2023 09:00.

Experience is a wonderful thing. It enables you to recognize a mistake when you make it again.

Eu, nestrīdamies. Cālī jebkurš var atvērt cik grib tēmu, tāpēc mākslīga pierunāšana ir neefektīva. Atvēršu nākošo, ja kas.

Caurvējš ir fufelis, uzšuj čūsku, suni vai guļošu žirafi. Galvenā mega problēma UK mājokļos ir mitrums un pelējums.... Tā gan ir reāla šaize, ar ko vairums cīnās.

garmate

Normālas durvis ielikt un vējtveri piebūvēt nevar? Tas ir pāri iespējamajam domāšanas līmenim?

Meauk
Nu un te es vēl vairāk nesaprotu kam rauties uz tik atbaidošu, alerģijas saasinošu, klimatu? kas var būt vērtīgāks par veselību? Saprotu kādēļ britu penžas masveidā pārceļas uz Spāniju. Mēģina saglābt savas veselības atliekas un vismaz mūža nogalē elpot adekvāti. Nu tas bez finanšu aspekta.

Noskurinos pie domas vien, atceroties Albiona drēgnumu...pabiju pāris reizes , lai pārliecinātos, ka mani tur ar rungām neiedzītu...

NobodyIsPerfect

Varu tēmu pārcelt uz "Valstis, pilsētas, vietas", tad nevajadzēs slēgt. Autore, ko teiksiet?

mahanta

ExCuca
Grūti pateikt par to atbaidošo klimatu. Zinu tikai to, ka visā tur pavadītajā laikā man ne reizi nav bijis ne puņķis, ne klepus, kurpretim Latvijā vismaz reizi ziemā gulēju ar kārtīgu bronhītu. Vienu reizi uk tik ar gripu nogāzos.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18433675