Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Tēma par tiem, kas sapņo, apdomā vai jau ir emigrējuši ārpus Latvijas

Skudra73

ExCuca
Es arī neiesaku rauties!

Pati sākotnēji nenoskaidroju, kur "aizrāvos"

Dzīvesveids

Man nepatīk nekas, kas ar Angliju saistīts: ne valoda, ne klimats, ne viņu melnais humors utt. Nekad no laba prāta uz turieni nepārceltos.

Man Anglija ir aizslēgta un atslēga ir nolauzta.

mahanta

Dzīvesveids
Nu redz, par laimi, ir pasaulē vēl arī citas valstis, uz kurām apsvērt pārcelšanos. Veselas 194

Experience is a wonderful thing. It enables you to recognize a mistake when you make it again.

mahanta
Nu man pietiek ar Latvijas mitrumu. Ziemeļu salas mani vispār nespēj uzrunāt. Kādas nu salas, vispār nekas, kas uz ziemeļiem no Latvijas nav izskatīšanas vērts

Latvijā ir sauss, ļoti. Tas, ka uk viss pūst, ir dēļ elementāru pamatzināšanu bāzes trūkuma sabiedrībā...

Ā, mēs jau te, tad varam turpināt!

Nezinu vai te būs pietiekami diskutētāju, jo ,šķiet, ka mazāk apmeklēta sadaļa, bet nekas.

mahanta

eseni
Nu tad brauc uz uk un nes sabiedrībai gara gaismu un elementāras pamatzināšanas vai sūdīgo internetu es jau pieminēju?

Experience is a wonderful thing. It enables you to recognize a mistake when you make it again.

Miegalacis

Man starp citu tieši UK sākās alerģija un tiku pat līdz alerģijas izraisītai astmai. Par to, kā ģimenes ārsts to risināja, neizteikšos. Nu jau pēc daudziem gadiem atpakaļ ir diezgan ok, ļoti minimāli jūt. Nezinu, vai būtu sākusies arī tepat dzīvojot, bet pirms pārcelšanās uz turieni nekas par to neliecināja. Vispār tur puņķojos arī bieži, bet nācās iet uz darbu pusslimai, jo apmaksātas slimības lapas nebija, lai arī strādāju normālās darba vietās. Nē, kaut kādas laikam bija gan, bet tas laikam bija maksas pakalpojums un par saaukstēšanos tādu nedeva, vismaz mans ģimenes ārsts.

mahanta

Miegalacis
Tāpēc jau te bija ieteikumi vispirms kādu laiku padzīvot, paīrēt un paskatīties. No kuras klases tagad tālmācības vidusskola, no 6,7? Nav pat visas saites ar lv momentā jāsarauj. Padzīvo pāris mēnešus vienā uk vietā, otrā, aposta gaisu, apmēram saprot, kas un kā, ja nepatīk, brauc atpakaļ un domā citu plānu.

NobodyIsPerfect

Skudra73
Ja nevēlaties runāties šeit, varat slēgt tēmu un Pļāpiņā atvērt jaunu. Šo tēmu es atstāšu šeit - vēsturei, jo Pļāpiņā tēma pēc kāda laika aizies nebūtībā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18433675