Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Tēma par tiem, kas sapņo, apdomā vai jau ir emigrējuši ārpus Latvijas

Skudra73

NobodyIsPerfect

Pamēģināsim paturpināt te un , ja kas, tad tā arī darīšu (par atvēršanu Pļāpiņā). Paldies par ļoti konstruktīvu risinājumu piedāvāšanu!

mahanta

Nu bet ir tak šobrīd smuki tai jūkejā! Ne tā kā šeit, kur atkal baltie mēsli krīt no gaisa

Experience is a wonderful thing. It enables you to recognize a mistake when you make it again.

es kad dzivoju Anglija kadreiz,tiesi otradi,ka tur parcelos,vispar neslimoju....man vispar tas klimats galigi nelikas mitrs un neforss..patika tiesi,ka nebija loti karsti

ja es varetu izveleteis kir brauktt dzivot,neskatotties uz lidzekliem un valodu utt,isteniba pat neiznu kur es gribetu dzivot

katra zina es gribetu,lai ir vairaki gadalaiki,nevis piem tikai karstums vai aukstums...

Miegalacis
Loģiski, ja dzīvo ar pelējumu un mitrumā, ne tas vien sāksies. Tieši tā pat, kā Latvijas sausums un visādi bērzi&co. Pavasaris te ir vnk kosmoss! Man divi mitrinātāji tagad rauj 24/7! Mājas klimata monitoringam savulaik nācās pievērsties dēļ bērnu biežās slimošanas. Un mēs neesam tādi, kas baidās no vēja vai lietus. Uz jūru braucam arī ziemā, saldējumu ēdam visu cauru gadu, arī ja ārā snieg.

Taaapati

Tā kā man bija padsmit gadus izdevība regulāri braukt uz Angliju, teikšu ka iepatikās Anglija. Sevišķi Jorkšīra, bet arī citur pabraukāju. Patika mīkstās ziemas, agrāks pavasaris, tie ziedi pavasarī visur, pļavas ar narcisēm, magnolijas, tad vēlāk rozes un hortenzijas. Principā patīk angļu dzīvesstils, laipnie cilvēki, miers. Daba skaista, patīk viņu preces, apģērbs. Tāds mājīgums visur, laba pozitīva noskaņa. Braukšanas stils, pieklājība. Patīk Londona. Māsa dzīvoja normālā mājā, pelējimu nekad nemanīju. Darbs viņai labs bija. Bet dabūja labāku un aizvācās uz siltāku zemi. Dzīvot tur man nekad nav stāvējis jautājums, tāpēc nevaru pateikt. Bet dzīvot var. Sāku pieķert sevi pie domas ka sāk pietrūkt braucienu uz Angliju

Taaapati
ja es ari Anglija dzivoju loti maza ciemata,kur nebij citu iebrauceju bez mums...man loti patika...sakuma padzivoju lielajas pilsetas,bet ne paldies...bet nu tagad jau vairs uz Angliju kops brexita nemaz nevar tur ta parcelties cik saprotu

Interesanti, ka neviens nav ieminējies par Maltu. Kā aunu bars dzenas pēc pārapdzīvoto valstu idejam, ko nu nozīmē skaista, mierpilna un labklājīga dzīve.

Bumblebee.bee
Aunu baram ne īpaši patīk akmeņi, iededzināta zāle vasarā un mitrums janvarī fenruarī. Ir vēl daudzas citas nianses, kuras ierobežo gan darba, gan par ietīšanas iespējas MAZĀ saliņā un vēl vienā- vēl mazākā

ExCuca
Par akmeņiem piekritīšu, bet zāli gan nē, jo tādas nav, bet mitrums ir gan Jūkejā, gan Īrija un citas valstīs ap to reģionu, bet īres cenas vismaz lieklājīgas un līmenis labs. Salīdzinot ar citām valstīm. Diez vai Sicīlija var konkurēt algas un aitu ganu ziņā ar Maltu. Pat ar pašu Itāliju švaki sanāk reķinot, ka zem Lombardijas sākas nabadzība, korupcija, miskaste Romas un citu pilsētu veidolā, bet ierēķinot cilvēka cienīgā dzīves veidolā pusi no Monako un Lugano Šveices sadzīves cenām.

Papildināts 12.05.2023 20:02:

Novērtēju tavu sajūsmu par Sicīliju, bet būsim godīgi, ka ģimenei ar augošiem bērniem Sicīlija ar savām zaļajām pļavām, skaisto dabu un smukajiem cilvēkiem nudien nedos nekādus benefitus nākotnes iespējās, ja vien nevēlies iegādāties viesu namu, uzsākt gaļas vai desu biznesu, vai vienkārši kā pensionāram laist luni un asu sajūtu pēc iesaistīties itālu mafijā.

Papildināts 12.05.2023 20:18:

Jautājums par jaunās mītnes zemes izmēriem. Tu saki, ka maziņa. Kā izpaužas Sicīlijas platības nozīmīgums pret Maltu svarīguma ziņā? Vai Īslandes? Ar traktoru no viena miesta cauri otram fiksi iekļaujot super svarīgas vietas vienā piegājienā?

Bumblebee.bee

Lieliski, ka pievienojies diskusijai!

Kādas, Tavuprāt, būtu tās labākas vietas un kāpēc?

Uz Maltu arī brauc, personīgi pazīstu, ir iekārtojušies un apmierināti. Vidusjūras valstīs ir pietiekami ārzemnieku, kas var atļauties "ziemot" un tur arī veidojas internacionālie burbuļi.

Katrai vietai ir priekšrocības un trūkumi un cilvēkiem arī ir dažādas prioritātes.

Mani visvairāk interesētu kāda klusa "pensionāru paradīze" bez tūristu pūļiem, ar saikni ar dabu, naturālu un svaigu produktu pieejamība. Labas izglītības un karjeras iespējas vairs neieinteresē.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18433675