Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Tēma par tiem, kas sapņo, apdomā vai jau ir emigrējuši ārpus Latvijas

Skudra73

Bumblebee.bee
Nu ir sanācis tā, ka izņemot miglaino Albionu,ļoti labi pārzinu visas Tevis mi eta vietas. Ne tikai no tūrista skatu punkta. Malta ir viena no pēdējam vietām, kur pārcelties. Tad jau Latvijas klimats labāks. (Un taisni klimata dēļ es te neplānoju sagaidīt pēdējo stundiņu)

Papildināts 13.05.2023 12:38:

Par Īslandi viedokļa nav. Bet noteikti nav silts un nav Vidusjūras sausā gaisa, kas pat vasaras 40 grādus padara gana ciešamu, bet ziemas 18-22 ir patīkami viegli.

ExCuca
Man šķiet, ka te neiet runa pat tev patīkamajiem klimatiem, bet gan iespēju pārcelties darba un iespēju ziņā. Zanzibāra arī forša klimata ziņā. Un Armēnijā forši cilvēki, bet Gruzijā brīnišķigi kalni. Tev Malta nepatīk, bet man pazīstami cilvēki sajūsmā. Jā, klimats čakarē! Arī Dubajā čakarē ainu par skaistu dzīvi.

Bumblebee.bee
Man šķiet te ir tēma par to, kur nu kurais plāno pārcelties. Un tālāk iemesli.

Daudziem alga nemqz nav vadošais iemesls. Man noteikti ne. Es augstāk vērtēju klimatu, cilvēkus un vidi

Papildināts 13.05.2023 12:45:

Armēnija un Gruzija pazīstamas ne no nostāstiem

ExCuca
Bez tevis arī citiem pazīstamas vietas ne pēc nostāstiem, bukletiem un ceļojumu grāmatām. Neizpildies tā itkā visi nekur nav bijuši un tagad tikai mēģina izbāzt savu garo kaklu ārpus kāda patāla Latvijas novada zaru būdiņas.

Papildināts 13.05.2023 12:51:

Neko nav redzējuši, bijuši, draugi un paziņas nav. Tikai Čuča visu zin un visur bijusi.

Bumblebee.bee
Nu ja. Tāpēc jau tēma ir -kurp un kāpēc...

Papildināts 13.05.2023 13:00:

Starp citu-par zaru būdiņām un kur nu ktra bijis nezinu. Bet vienu gan apzinos-ja cilvēks sāk gānīties, aizskart... tad viņa intelekts neko vairāk kā delfi raksti nav baudījis.

ExCuca
Nediskutēšu ar cilvēku, kuram ir tikai es un es un vēlreiz es. Bez Itālijas salām nekā cita nav un pat negrib saprast, ka nu kādam var arī tāda ideja likties visai neatraktīva, bet uzrunāt un patikt kas cits.

Charly

Bumblebee.bee
Dīvaini, ka cilvēkam kurš zin tikai Maltu kremt, ka kādam patīk Sicīlija. Aprobežotības kalngals.

https://jauns.lv/raksts/izklaide/557718-kulinarijas-eksperte-signe-meirane-sak-jaunu-dzivi-francija

Var palasīt Signes Meirānes stratēģiju evakuācijai no šīs valsts – nodrošināt savas “sapņu valsts” kvalitatīvu valodas apguvi bērniem līdz zināmam līmenim, veikt visus priekšdarbus savā dzīvē un tad aidā!

Baigais malacis! Gudri un stratēģiski ļoti pareizi.

Charly
Vai tad mēs tikām līdz citu valstu apspriešanai? Malta bija tikai kā variants. Aprobežota esi Tu pati. 3 komentārus izlasa un jau saskata veselu sējumu par Maltu.

Charly

Bumblebee.bee
Kādas citas vslstis tu zini, ja pati pieminēji tikai Maltu?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18433675