Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Tēma par tiem, kas sapņo, apdomā vai jau ir emigrējuši ārpus Latvijas

Skudra73

eseni
Domājams, ka vainas apziņa tev nelips klát, jo kāpēc gan justies vienīgais, ja dzīvo labi .

Katrā valstī cilvēki dzīvo ļoti dažādi.

Un arī izrādīties un pārspīlēt vairumam patīk

Miegalacis
Sasmējos par treileri Bet nu uz to pusi lkm sanāk. Fine, ja cilvēkiem tā patīk un ir labi, bet ja sākas pārmetumi, tad nu sori. Tu vai nu uz Turciju Guesā ietinies, vai nopērc māju. Brīva izvēle. Bet tad dzīvo laimīgs ar savu izvēli, nevis apzelē citu izvēles, ne?

Man tās pārdomas drīzāk tiešām no psihoproblemas sadaļas šoreiz Vai jēga vairs iespringt uz šādu komunikāciju? Jo acīmredzami pa padsmit gadiem ceļi ir aizgājuši diametrāli pretēji, tā pat kā uzskati un vērtības.

Papildināts 22.03.2024 14:16:

Meauk
Nu vot jā, katrā valstī ir vesela gamma, kā var dzīvot. Kamēr tu jauns un dumšs, tad pietiek ar uzdzīvi, bet pienāk laiks, kad ar Turciju un šmotkām tomēr paliek paīsu. Uz gadiem 40mit draugiem un vienaudžiem īpašumi un karjeras, a tu divdesmitgadnieka sienāzīšos iestrēdzis...

Kukazhaa

eseni

Neienaak praataa ka dazhiem var buut taa ka karjera un maaja neinteresee? Ka tos liidz kapaa nepanjemsi.... bet atminjas un piedziivotais tev buus vienmeer?

Ka ne visi grib rauties, stresot, pelniit, maksaat hipoteekas... bagaats ir tas kam pietiek. Un nevis as ar 2 maajaam,kursh vaimanaa par dziives dārdzību..

annele18

Kukazhaa
Piekrītu par visiem 100%!

Pasadena4

eseni
Es nezinu ar kādu cilvēku Tu komunicē, bet iesaku klausīties viņā ar vieglu skepsi. Pelējums var būt problēma, îpaši senākos namos, bet, ja cilvēks ir gatavs investēt, tad ar to var tikt galā. Un veļas žāvētāji, roboti un trauku mazgājamās mašīnas noteikti nav kosmoss UK - briti nav nokrituši no mēness vakardien. Cita lieta - dzīvojamā platība, kurā visu izvietot. Bet atkal jau - UK ir liela NĪ izvēle, cenas/NĪ tipi ļoti atkarīgas no lokācijas (kā citās valstīs).
Pilnīgi interesanti palika - kāds cilvēks ir Tava paziņa.

Papildināts 26.03.2024 12:16:

Kukazhaa
Cik saprotu, tad eseni netraucē tas, ka cilvēkiem ir citas vērtības/prioritātes, bet to, ka šie cilvēki viņai pārmet viņas "trekno dzīvi".

Papildināts 26.03.2024 12:23:

Citiem vārdiem, viss forši, ja karjera un maaja neinteresee, un atminjas un piedziivotais tev buus vienmeer; bet nevajag pārmest tam, kuram ir karjera un māja.

Kukazhaa

Pasadena4

Uz gadiem 40mit draugiem un vienaudžiem īpašumi un karjeras, a tu divdesmitgadnieka sienāzīšos iestrēdzis...

Nav runa par traucee, nezraucee, bet par attieksmi: re es visu daru pareizi, man maaja, karjera, un kas tur veel ne... un tie tur tik vazasjas pa pasauli..

Papildināts 26.03.2024 13:07:

Taada paaraakuma un pareizuma skats no it kaa no augstaaka plauktinja uz leju...

Pasadena4

OK, jā, tā piezīme par sienāzīti tiešām izklausās tā noniecinoši.

Ja sienāzītis vīpsnājoši nepārmestu, ka nu jūs jau tādi un tādi, tad varētu runāt par "noniecināšanu". A tā sori, cilvēks gadiem pa kūrortiem pakaļu smiltiņās silda, kamēr mēs strādājam pie mērķiem un tos 10 gadus pakaļas uz siltajām smiltiņām 3xgadā nevedam. Stāsts akurāt kā sienāzītim, jo tagad pie sasistas siles, bet visi citu redz ne tādi.

Papildināts 26.03.2024 16:26:

Kukazhaa
Labi, ka jums tur Šveicē tāda medusmaize, viss droši un cieti. Varbūt UK arī penzijā vnk paņem sociālo māju un tev vēl visu pārējo piemaksā. Bet Latvijā tomēr spēka gados ir jānodrošina sevi i vēl bērniem jāpalīdz, jo šeit jau stipri pirms pensijas vecuma neviens darbā neņem. Nez, šobrīd vēl nav aktuāli īrnieki pensionāri, bet nu ar bērniem un ar mājdzīvniekiem neviens negrib īrniekus. Šībrīža pensionāriem visiem privatizētie īpašumi. Bet pēc gadiem 20 pensionāri būs vnk nevēlamo īrnieku saraksta papildinājums. Varēs sēdēt 80 gados ss.lv un izmisīgi meklēt nākamo īres dzīvokli. Nu, vismaz istabu kādā kamunalkā, jo no pensijas īrei nesanāks ar garantiju.

vilhelmine333

nu tad ies kloesteri es to apsveru ka varinaujo man nebus vecum akur dzivot

Pasadena4

eseni
Nu, jā, tā jau ir - kā sauc, tā atsaucas.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18433675