Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Tēma par tiem, kas sapņo, apdomā vai jau ir emigrējuši ārpus Latvijas

Skudra73

Paprika

Leila.
Kā reiz EU nav daudz valstis, kur angļu valoda būtu ļoti noderīga. Es spēju iedomāties tikai Īriju un Maltu. Abas salas, abām nekustamo īpašumu situācija nav tā labākā. Starptautiskās skolas ir ļoti dārgas. Šķiet reālākais ir LV tālmācības skolas.

Visi jau nevar buut balti, puukaini un nevainiigi...

Juniors

Maltu
Uz šīs salas es labprāt mācītos maltiešu valodu. Patika kā skan. Nespēju iedomāties , turp aizbraucot, palikt ar angļu valodu. Bet nu tas individuāli

Leila.

Paprika
Tieši par to es arī runāju. Man skolas tūlīt neaktuālas vairs, bet nu interesanti, ko citi domā, kuriem ir tie skolas vecuma mazie. Protams, ja nauda nav problēma, tas ir cits stāsts.

Paprika

ExCuca

Jautājums Tev kā Itālijas zinātājai - vai zini, kā tur ir ar internetu? Mani vilina "zābaka daļa", bet baida, ka internets varētu būt gliemeža ātrumā vai nekāds.

Juniors

kino

Angļu valoda var būt palīgs iesākumā, bet, dzīvojot citur ilgstoši, tāpat būs jāapgūst vietējā valoda. Ja neesi vairs tūrists, tad tas ir tikai normāli.

Par starptautiskajām skolām grūti komentēt, jo katram tas "dārgi" ir savs. Spānijā, reģionā, kurā mēs dzīvojam, maksa ir 600 - 1500 mēnesī. Ja ļoti meklē, var atrast dārgāk. Ir arī bilingvālās skolas un vienkārši maksas skolas. Ikvienā, arī starptautiskajā, mazajiem būs jāapgūst spāņu valoda.

Better to remain silent and be thought a fool, than to speak and remove all doubt. /Mark Twain/

Paprika
Ir OK. Ja interesē Kalabrija - tur vairāk kā OK. Villas visiem bagātajiem, turīgajiem, un arī... nu tiem, kas saistīti ar naudu un varu.

Plāns jau sen, katra zina gada vienu periodu noteikti gribu braukt prom . Buksē fakts, ka nekur es nedzīvošu tik labi kā te, te pietur korporatīva vide, draugi un , dzīvesbiedrs . Kurš bridi, kad jau bijām gandrīz gatavi , attapās, ka tomēr nespējot. Tā ka atliek izvēlēties, mainīt viru vai valsti .
nu un tad sakas organizatorisku apsvērumi....

Paprika

ExCuca

Paldies

Juniors

Buksē fakts, ka nekur es nedzīvošu tik labi kā te
nu ja. Man līdzīgi - jūtos te pat ļoti komfortabli. Arguments prom braukšanai nav trūcīgums vai izmisums. Prom braukt liek pilnīgā atsvešinātības un viebaldzības sajūta. Ilūzijas zudušas par perspektīvām. Kaut vēl gadus 10 atpakaļ nesapratu tos, kuri ar šiem pašiem argumentiem devās prom... tie bija tālredzīgi ļaudis.

Astoņmizu zobgrauzis

Ļoti žēl, ka izdzēsi, jo nekas tur dzēšams nebija. Par mīnusiem var nebēdāt, jo internets ir pieejams visiem, arī psihiski labilām personām, kas realizējas šādi.

sabiedrības kopējais tolerances un atvērtības līmenis.

Jā, šis laikam mani ir beidzot nokausējis fundamentāli, ir sajūta, ka nebūs un cerības nav.

Pariet no pļāpāšanas uz plānošanu un plāna realizāciju man traucē tieši pienākums pret vecākiem, kuru nevaru nevienam ne pārlikt, ne neuzņemties. Tāpēc pagaidām tikai domāju par nākotni.

Par tiem bērniem un emigrāciju – nedomāju, ka kādu var piespiest vai ievirzīt tajā, jo tas ir tomēr tik privāts un sarežģīts lēmums, ka nevienu pret paša gribu pierunāt neizdosies.

Tiem, kam izdevās - kas bija visgrūtākais?

Buksē fakts, ka nekur es nedzīvošu tik labi kā te, te pietur korporatīva vide,

Jā, šis arī, to sapratu tikai pavisam nesen, ka man nav vairs tik daudz dzīves laika, lai kur citur iekārtotos tikpat ērti.

Un šis vispār, kā pati būtu rakstījusi - Kaut vēl gadus 10 atpakaļ nesapratu tos, kuri ar šiem pašiem argumentiem devās prom... tie bija tālredzīgi ļaudis.

Pēdējās izmaiņas: Skudra73, 19.01.2023 14:01.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18433675