Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Tēma par tiem, kas sapņo, apdomā vai jau ir emigrējuši ārpus Latvijas

Skudra73

Taaapati

Piekrītu pēdējiem komentāriem, es jūtos tāpat. Mans vīrs skrietu jau rīt. Es piebremzēju. Esam tomēr ļoti piesieti savām ģimenēm. Arī šķirties no šeit iekoptajiem, iekārtotajiem īpašumiem...tāds darbs ielikts un daļa no sirds.

Kundalini

Iekš Duena stāv Steuben

Meld.: Ko palīdz man..., Eižens Mindenbergs

Iekš Duena stāv Steuben Un rīt es jau brauc; Es nevar šeit bleiben, Kad Fuerer man' sauc. Uz Dampfer būs lustig, Būs Schnapps fuer den Durst. Priekš zakušment paslēpts Iekš Klavier Rauchwurst Es nevar vest sudrab, Jo bail man no sod; Bet briljants var stecken Iekš brūkleņsaft pod. Es nevar ēst krējum, Man māg ir par švak, No pārmērīg ēšan Es palikuš trak. Mēs ziņģēs un ēdīs Tur vis' no vēn pod Un Dank sacīs Hitler Par Luft, ko mums dod.

Papildināts 19.01.2023 14:15:

100 gadi pagājuši, vēsture atkārtojas

atkal letiņi pamet savu valsti

kura dabiskas izmirshanas rezultata pec 30 gadiem vairs nebus uz kartes

Lasiet manu blogu

Kundalini
Nu nu. Brauc prom Latvijas iedzīvotāji. Aizbrauc dažādu ieneslu dēļ un arī dažādu tautību iedzīvotāji.

Papildināts 19.01.2023 15:33:

Skudra73
A-ieraudzīju Tavas pirmās lapas komentāru par Latvijas diasporu. Man atkal jāsmaida. Es jau tāpēc arī vēlos braukt prom, ka man netīk teitan esošā vairumà esošā diaspora ar retiem izņēmumiem. Man patīk tā mentalitāte , kas ir tur uz vieta.

Taaapati
Man laikam tāpēc nosaciti vieglāk būtu aizbraukt , jo nepiekeros nevienam nekustamajam ar to attieksmi, kā Tu raksti- ka sirds ielikta . Tad nekad neiztaisitos. ( vispar nekam nevajag pieķerties).

lutekle
Jo vecāka es topu, jo vairāk saprotu, ka manta ir tikai īsu brīdi-te un tagad. Tā var būt, ir labi, bet pieķerties mājai, auto... šo personificēt ir bezjēdzīgi. Nekas no tā nepriecē un neskumdina nedz sirdi, nedz dvēseli. Te ir, tad nav. Būs kas cits

Ai, nu es it kā saprotu, ka visas sāpes no pieķeršanās, bet tomēr pieķeros gan.

Un man laikam tā pusmūža krīze izpaužas tādējādi, ka vispār nesaprotu – kam gan tādas pūles šim visam šeit, būtu tagad vēlreiz jauna, laistu pasauli apceļot un sevi meklēt, lai arī atceros, ka laiki bija pavisam citi.

Jā, un man personīgi zināmie ļaudis visi (bez izņēmuma), kas izvēlējās emigrēt, tikai ieguva un ļoti, tāpēc varbūt arī tā sajūta, ka esmu savu dzīvi nedaudz nomarinējusi šeit un tagad vēl perspektīvu neesamības sajūta ir pievienojusies.

Leila.

Skudra73
Ja nav īpaši apgrūtinājumi, lai te paliktu, var jau doties prom. Mani attur dažas lietas, kuras līdzi nepaņemt - vecāki, draugi, piederības sajūta. Īpašumi galīgi neuztrauc, tiem tā nepieķeros.

Taaapati

Ne mantai kā tādai, sajūtām drīzāk. Es jau vienreiz pārvācos no cita Latvijas gala. Tas mežs, lauki, kurus 10 gadus redzu mostoties, ābeles pa logu, dzerot kafiju...tomēr jau kaut ko nozīmē. Tas viss bija apzināti veidots. Ielecu mašīnā, pēc 3 stundām esmu pie vecākiem, tur jūra, dzimtā puse, radi. Šis ir tas kas bremzē. Dzīvot kā uz salas, man labi, apkārt kas vienalga, tā man nesanāk. Redzu visu, nevaru neredzēt. Un par jauno paaudzi kaut kā šaubas, ka drīzumā atnāks tie laiki, kad nevajadzēs no ādas ārā līst lai varētu kaut cik normāli dzīvot. Vājāki viņi ir par mums, to ko mēs iznesām, viņiem nesaprast. Varbūt kļūdos.

Papildināts 19.01.2023 16:24:

Un jā, savu darbu un veidojumu es tomēr novērtēju. Tas ir gandarijums.

Taaapati
Un jā, savu darbu un veidojumu es tomēr novērtēju. Tas ir gandarijums.
ļoti dabiska un cilveciska ipašiba. vienigais minuss, ka atsevišķās situācijās tas sazemē. Tiem, kam klejotājtautu gēni, vieglāk.Tiem, kam radu radi kā buržuji dabujusi mukt no savām mājām ar gredzeniem, sorry, gandriz dibenā, ari tie stāsti kādā failā iesēdušies. Tāpat tiem vieglāk, kam tiešām nekā nav. Un vieglāk tiem, kas vispār ar attieksmi, ka vertiba ir tikai mums pasiem, seit un tagad. Un pat tas parejosi. A vienam kārtigam latviesu cilvēkam, kam savs kaktins iapsumā ar malkas gredu un rožu dobi ir iebetonets smadzenēs- - ta ka nē.

Papildināts 19.01.2023 16:36:

Skudra73
tāpēc varbūt arī tā sajūta, ka esmu savu dzīvi nedaudz nomarinējusi šeit un tagad vēl perspektīvu neesamības sajūta ir pievienojusies.

uz šo raugos tā, ka tajā bridi, kas , varbut, ir nokavets, bija objektivi iemesli rikoties tā kā rikojos. Sodien jau vienalga, vai bērnu skolas dēl, vai sava slinkuma, vai kā cita.

Tagad jauna diena, jaskatās no situācijas.

lutekle
Ļoti novērtēju Tavu optimistisko skatu uz dzīvi, tās ir ļoti pareizi no visiem viedokļiem raugoties, man gan ne vienmēr sanāk noturēt buru.

vecāki, draugi, piederības sajūta

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18433675